2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ay cnm vallahi içimi rahatlattın şimdi..çünkü dr bizim bebişe hep kocaman kocaman deyip duruyor:))) senin bebişte maşallah iyiymiş sana bişey demiyolarsa normal için banada dememesi lazım o zaman..

O kadarda çok korkmuyorum cnm aslında çatı muayenesinden.çünkü ben epey sıkıntı çekmiş biri olaraktan az çok alışığım bu tür şeylere sadece meraktan sordum cnm..nasıl bişey olduğunuda az çok tahmin ediyorum zaten..dediğin gibi bunlara bile katlanamıycaksak normal doğumu zaten hiç düşünmeyelim dimi ama :)) biraz sıkıntı ve acı duymadan olmucak doğumlarımız hangi şekilde olursa olsun..ben kendimi adapte ediyorum şimdiden..allahım kimselere dayanamıyacağı acıdan fazlasını yaşatmasın inşallah..dayanma gücü ve sabır versin hepimize..

Evet canım birbirimize destek olup güç verirsek bu işi daha kolay başarıcağız, illaki korkuyoruz, kafamız karışıyor ama şimdiki olanakları düşünüp rahatlamalıyız...Çünkü annelerimizin zamanında hastanelerdeki ilgi çok kötüydü yinede o durumda bile 3'er 5'er çocuk yaptıklarına göre biz daha iyi şartlardayız her anlamda... Bu durumu avantaja çevirirp mutlu annelik mutlu bebek için ne diyoruz normal doğum diyoruz:))))
Bu kadar gazdan sonra ben de sezaryan yaparsam siercim artık benimle konuşmazsın heralde:))))ohaoldumsmile

Aaa yok cnm aşkolsun olurmu öle şeyy olumunekankayizsmile doğum bu bellimi olur her şey değişebilir o an da..ben diyorum ya takılmıyorum şöle olsun böle olsun diyee..her bünye her doğum farklıdır sonuçta..sana kolay gelen bana gelmez bana zor olan sana kolay olur..o yüzden normal olcak illa diyede şartlandırmıyorum ben kendimi..bebeğimi en ufak bi riske de atmak istemem bunca şeyden sonra..hakkımızda hayırlısı be güzelim..takılmayalım en iyisi..a.s.

Öyle canım bende hiç riske atmam tabi bebişimi herşey yolunda giderse normal yaparız tabiki, Allah sanada banada tüm anne adaylarına hayırlısı neyse onu versin...
Siercim benim koca biraz dışarı çıkalım hava serinledi diyo biraz yürüyüş yapıp geliceğiz sahilde, seninle muhabbet çok tatlıydı tekrar konuşuruz canım olur mu, kendine ve bebeğine iyi bak öpüyorum çok...

Tamam cnm cım kocişin ve bebişinle iyi gezmeler..sende kendine iyi bak..a.s.

merhaba kızlar
nurcan arkadaşımız doğurmuş çok şükür maşallahh darısı bizlere inşallahh:)))
doğum yapan tüm arkideşlerimizi kutluyorum yarın doğuma girecek arkideşlerimizede bol şans diliyorum inşallah ağrısız sancısız atlatırlar hepimiz inşallah öyle atlatırız.

NİNİK arkideşimizde cuma gecesi normal doğumla bebesini dünayaya getirdi salı günü için sezerryan tarihi almıştı ama cuma günü sancıları tutunca akşam 12 ye doğru ömerciğini kucağına almış hastaneye gittiğinde 5,5cm olmuş açıklığı doktoru gelene kadarda 10 cm e ulaşmış doktoru normal yaparsın diyerekten normalen doğurmuş maşallahh sezeryana gerek duyulmadan kordın dolanmasından şüphelenmişti doktoru ama doğum anında sorun olmayınca devam etmişler yani normal doğuranlarda başlamış oldu kızlar artık patır kütür dökülücez çok heycanlıyım çokkk

vayy vayy birdenn hızlandıkkk yaaaa. sağlıkla hayırlaa darısı başımızaaaaaaa.

anooooom eyvahedigeldismile
heyecan basıo beni gelen haberleri okudukça kaydirigubbakcemile2

hepinize iyi akşamlar kızlar, ben de şöle bi bakayım dedim... çok güzel haberler var, bebişlerine kavuşan annelerin gözü aydın, darısı başımıza. Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin... sağlıkla ilgili sıkıntıları olan bebişlerimize de acil şifalar diliyorum... Bebişlerimiz güçlüdür her şeyin üstüsinden gelirler.
hepimizin gönlüne göre olsun kızlar... Her şeyin hayırlısı olsun hakkımızda.

amin kızlar yaa valla şaka maka artık ağustosa da geldik zaten zamanlı bundan sonra olacak doğumlar bende tedirgin bekliyorum ha geldi ha gelecek hepimiz gibi herşeyside hazır meleğimin bekliyom iştee evde tek başıma haftaya evde heyecan dorukta olacak 8 gün kaldı benimde çok heycanlıyım çokk

hem gözün aydın hem geçmiş olsun tatlım. bebişin sarılık mı oldu yoksa nasıl için gidiyodur anlıyorum bi kan almak bile içini acıtıyodur.. annelik bu işte. allah acil şifalar versin canım.

çok saolun canım canlarım ya geldık eve banyo yaptık oglusla yatcaz gunlerdır uykusuzum ve bıtkınım dogumdan sonra toplasanız 3saat uyumamısımdır ama sızdende kopamadım bı bakayım dualarınız ve destegınız ıcın sagolun

onatcım sanada geçmiş olsun inşallah meleğin hemececik toparlanır tatlım ya hep yenidoğanların başına geliyormuş canım dualarım meleğinle canım

kızkl

lar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim dualarınızı esirgemeyin misafirlerim gelicek şimdi yarın haber yollarım ben s,ze çok heyecanlıyım

canım ya sarılık mı oldu yoksa.umarım iyisinizdir..ayyy dua edin kızlarrr..

Alyildiz, derin55,zeynop,ozlemkg,ficil hoşbulduk.Geldim ve çok hoşbuldum burayı işin açıkçası. Doğum yapan arkadaşlar var okuduğum kadarıyla. Allah analı babalı büyütsün bebeklerini. Darısı bizlerin başına:))))

hoşgeldin tatlım... amin hayırlısıyla doğru zamanlarında gelsinler inş.

yarın sadece dıdem doğum yapıyor sanırım eğer varsada dualarım sızınle kızlar haberdar etmeyı unutmayın sakın kolay ve sıkıntısız doğumlar dılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…