2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aşıdan geldik kızlar, 4.ay aşılarımızı olduk tartıldık, bu ay ilk 2hafta 200gr almıştı, son 2haftada 400 almış toparlamışız biraz 6400olmuş maşallah

aşıdan geldik kızlar, 4.ay aşılarımızı olduk tartıldık, bu ay ilk 2hafta 200gr almıştı, son 2haftada 400 almış toparlamışız biraz 6400olmuş maşallah

oh maşallah maşallah..zorla yedirilen mamalar işe yaramış biraz...

hakkaten monte, benim de hedefim 6500 milletin çocuğu 9oldu yaa:))benim kızım minyon yapılıymış öle dio dr lar napalım, poposu yere yakın olandan korkçakmışın bizimkinin boyu da hala 60:)))

maşallah alisha kızına bizde haftaya çarşamba gidicez aşıya evde kendimle tartınca6200 çıkıyor am aorda biraz daha fazla çıksın diye dua ediyorum.

arkadaşlar bebeklerinizi nekadar sıklıkta yıkıyorsunuz?ben 1 gün arayla yıkıyorum.boynunda kızarıklıklar var.terdenmidir acaba.çokta sık yıkıyorum ama neden oldu anlamadım.CADIARZUCADIARZUCADIARZU

ben bu tartı işindende bişey anlamadım.doktor kontrolüne gittik 5600 dedi,öğleden sonra aşımız vardı sağlık ocağına gittik oradada tarttılar 6100 dedi.hemşireye daha sabah tarttırmıştık dedim bizim tartı doğru dedi.doktorunki dijital,diğeri normal bebek tartısıydı.ikisindede kıyafetle tartmışlardı.

hakkaten monte, benim de hedefim 6500 milletin çocuğu 9oldu yaa:))benim kızım minyon yapılıymış öle dio dr lar napalım, poposu yere yakın olandan korkçakmışın bizimkinin boyu da hala 60:)))

walla biz 9 kiloyuz yasımızda görürüz artık boyumuz 64 de .....
naz cok cıtı pıtı olcak annesi....
alisha linay emel haftaiçi capitol de bulusalım mı
herhalde erkek bebeklerin içinde en zayıfı benim oglum

yav benim çirozum var, kaptırmayız biz en zayıflığı..anne-babasına çekmiş napalım..geçen ay 5250gr 60 cm di..yarın gidiyoruz bakalım, durum ne ..

gülce geçmiş olsun canımm ay bir bakayım dedim napıyosunuz diye ütü tam gaz devam ediyor bende tişörtler ütülendi gömleklere geçicem yazın en kötü tarafı bu işte kışın giy kazakları ütü mütü istemez şimdi hergün ütü çııcak yine hadi ben kaçtım çağan uyurken gömlekleride bitireyim

irem benim nerdeyse haftayı bulduğu oluyordaha sık yıkamamıza babamız izin vermiyor,kızarıklık falan olmuyor bizde çok kusuyorsa yada salyası akıyorsa onlar tahriş etmiş olabilir.

irem cim ondan değil de, cevaplar biraz geç geliyor cnm..bi çocuk ağlar, bi telefon gelir, bi yandan yemek koyarız derken gecikir işte..

ben 1 gün arayla yıkıyordum senin gibi, ama artık hergün sokup çıkarayım diyorum..bizimkinin de boynunda kırmızı bir çizgi oluşmuş..dr a sorarım yarın ama normal sanıyorum.

kızlar aylin geldi az önce eguş çok tatlı maşallah
oturduk şu an kahvemizi içiyoruz bir ara resimde ekleriz ohhh afiyet olsun bize

kızlar aylin geldi az önce eguş çok tatlı maşallah
oturduk şu an kahvemizi içiyoruz bir ara resimde ekleriz ohhh afiyet olsun bize

oh valla ne güzel yaa, nisbet mi yapıyosunuz siz bakim :1closedeyes:

afiyet bal kaymak olsun (kalorisiz) delikafadulden

irem askol yaaa öyle sey mi olur....ben gün aşırı yıkıyorum ama artık her gün yıkıcam bizim de buynumuzun altı kızarık yıkadıktan sonra iyice kuruluyorum ıslak kalmasın dikkat et sonra da azcık pişik kreminden sürüyorum geciyo...

X