2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağol canım düşündüğün için zaten senden başka kimse merak etmemiş canları sağolsun önemli değil
ayy çok üzüldüm ya alishayla inannaya yazık ya yavrularım inşallah canları acımamıştır benim kızımda 1buçuk ay önce kanepeden düşmüştü 1 hafta ağlamıştım ayy ne üzülmüşlerdir
inaysayı bi ara görürüz canım onun ki kolay bakalım benimkine de ihtiyacı varmıymış

Merhabalar kızlar nasılsınız.Biz dışarlarda sürttük geldik, banyosunu yaptırdım, emdirdim uyuttum. Sonrada geldim kk ya:))))Geçmişi okmaktan canım çıktı, ne çok konuşmuşsunuz öyle:)))))

Zeynepçim seni merak etmez miyiz_? Dünürümsün güzelim en başta:)))Nasılsın, ne yapıyorlar melekler_?Nasıl hala sorunlarınız devam ediyor mu_?

yok ayçacım onun için demedim geçmişe bi göz attım yaklaşık 3 gün gelemedim ocak annelerine bu kız nerede hastaneye gidecekti diyen olmamış bile onun için dedim canım şu andan bahsetmiyorum

altlı üstlü çıkmayın kızlar kaydirigubbakcemile3

zeynep bi de emme sorunu var bizim ocak bebişlerinde..kimi süt bulamıyo emmiyo, kimi buluyo ama :1closedeyes: yapıyo..anlamadık gitti biz bu veletleri..hiç de anlayamıcaz galiba :1shok:

barcli benimki de vadi takılıyo..izlediği tek türk dizisi diyebilirim..ben de inatla izlemem..hep bu saatte msn de takılırdım, artık kk var :enbuyukkk:

biliyorum flora evlerini bizde onu geçiyorsun daha yukarıdayız adıgüzel ilkokulu var onun karşı sokağında

yok ayçacım onun için demedim geçmişe bi göz attım yaklaşık 3 gün gelemedim ocak annelerine bu kız nerede hastaneye gidecekti diyen olmamış bile onun için dedim canım şu andan bahsetmiyorum

ayyy canım bende yoktum hafta sonu yoksa merak etmezmiyiz ediyoruz
bizim oğlanda huzursuz cumartesiden beri dr dr geziyoruz noldu size ne dedi dr?

zeynepçim hoşgeldin cnm bende de aklı kalmadı valla akşam ne yediğimi hatırlamaz oldum reyyan nasıl iisiniz inş??

valla bu bebişler insanda kafa beyin bırakmıyo..bi de 2. yi düşünüyoz ara açmadan, nasıl olacaksa :eek:

benimki de pazardan beri düzgün emmiyo..gündüz ne emiyo, ne uyuyo..düzen falan kalmadı..gece ne alırsa çocuk..bakalım belki bir geçiş dönemidir dedik..cumartesi 4. ay kontrolümüz var..gerçi dr ne derki; normal, bebekler bu aylarda böyle davranabilirler :p
ben eşime diyorum bi diploma ayarlayalım çocuk doktorluğu yaparım :1closedeyes:

ekinsu sana ne dedi dr lar?

zeyneeeeeeeeeeeeeeeeep nbr?
ayyyy cok yorgunum yaw bu saatlerde pil bitiyo:)
ekinsu yanlız kalmaya korkmuyo musun kıs korkarsan bize gel:)

Geçmiş olsun ekinsu.Ne oldu onat'a.Dr. ne dedi_?
Ayyy, yaaa site çok berbat.Ne giriliyor ne de cevap yazılıyor.

dünürüm nasıl damadım bende yarın götürcem dra elvini hasta öksürüyo burun desen akıyo tekrarladı yine 4. bu bıktım artık yaa yaz geldi biz bi iileşemedik

ya bizim iş uzun ilk önce dr dalağı büyük dedi kan tahlili istedi sonra tahlil sonucuna göre dalakta probelme yokmuş ama bu sefer bazı kan değerleri ıle karaciğer enzimi yüksek çıktı bu seferde dr hematoloğa gönderdi bizi, c.tesi ona gittik oda bazı testler yaptı sonuç olarak hiçbirşey çıkmadı, onun dışındada c.tesi bursaya gitmiştik ya 3 gün kaldık Onat sapıttı geceleri çığlık çığlığa uyanıyordu emmek istemiyordu dünde tekrar o yüzden dr a gittik şehir değişikliğindendir dedi çok hafif boğazıda kızarmış ama ilaçlık bir durum değilmiş , ayrıca birde geçen hafta bıngıldağı kapanmak üzere diye çocuk beyin cerrahına gitmiştik neyseki endişe edicek bir durum yokmuş yanii kızlar geçen çarşambadan beri oğluşum 4 dr gördü :)) ama Allaha çok şükür iyiymiş Allah başka dert vermesin

amin..hepimizin bebişlerine sağlık versin Rabbim..doğdoğunda alınan topuk kanları dışında, hiç kan tahlili falan yapılmadı bizimkine..yaptırmak lazım aslında.

X