2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun canım inşallah tekrarlamaz bi daha
canım kan ilacını sağlık ocağımı verdi dr danışmadan kullanma istersen kan ilacını bebeklerde dr pek tavsiye etmiyorlar ama sen bilirsin yinede
canım mamayı ben sormuştum bende milupanın mualebi maması var o olur dimi biberon maması olarakta bebelac ve aptamil 1 var hangisini karıştırim sence

canım ben milupa kullanıyorum hazır muhallebi ikinci paketimiz hemen söylüyeyeim yaklaşık 120 cc suya 3 yada 4 çorba kaşığı muhallebi koyuyorum okadar yani eğer koyu gelirde yemesse azcık su ilav et zaten anlarsın koyuluğundan

geçmiş olsun canım dikkat et kendne

ay oda olmadı barclicim yaa onuda yaptım am.senide yordum ya boşver canım işinden alıkoymiyim seni ben

istavrit ya bende arka plana balık yaptım,,,yenile sayfanı gözüküoo

ya kızlar kızımın gözleri çapaklı bugün hiç olmamıştı şimdiye kadar ilk defa oldu dün burun spreyini sıkarken gözüne gitti birazcık suylada yıkadım hadi ondan oldu desem diğer gözünde de olmuş...bide gece çok ağladı yaşlar yanaklarından süzüldü acaba ondan mı oldu ki?

gene çıkmadı yada bendemi görünmüyoki acep sen görüyonmu barcli kızlar tickerimi görüyonuzmuu sizz

canım ara ara durudada oluyo genelde çok ağladıysa yada çok uyuduysa oluyor devamlı olmadıktan sonra sorun olmaz

cnm bende görünüyo sende neden görünmüyo ki çok ilginç ben görebiliyrm

sayfayıda kapatıp açtım bilmimki neden böle oldu.belki geçici bi durumdur.düzelir bekleyelim bakalım sende görünüyosa benden kaynaklanıyodur.

merhaba herkese

alisha inanna çok geçmiş olsun bebişlerinize.

özlem sanada geçmiş olsun.benim tansiyonumda sürekli düşüktür.

bende birşey soracağım arkadaşlar.eymen günde 1 ya da 2 defa kaka yapıyor.kaksıda değişti artık eskisi gibi değil katı oluyor.sizinkiler nasıl_?

mama yiyio mu balım eymen..bizim hala sıvı bende merakla beklyrm bakalım ne zaman katı olacak..bizimki baya yapıyo kakasını hiç belli olmuyo ne güzel düzene girmiş sizin

mama yiyio mu balım eymen..bizim hala sıvı bende merakla beklyrm bakalım ne zaman katı olacak..bizimki baya yapıyo kakasını hiç belli olmuyo ne güzel düzene girmiş sizin

mama yemiyor canım.ama muhallebi vermiştim ondan olabilirmi

Merhaba sevgili ocak anneleri oğlum yaklaşık 4 hafta erken gelerek bende ocak annesi oldum. Yazamasamda düzenli takip ediyorum. Dün kontrolümüz vardı doktorumuz daha 1 ay daha ek gıda yok dedi. çünkü erken ek gıdanın 50li 60lı yaşlada şeker gibi, hipertansiyon gibi hastalıklara yakalanma olasılığını arttırdığını söyleyen çalışmalar varmış. Doktorumuz yeni doğan uzmanı ayrıcada. ve dedi ek gıdaya kavanoz mamaları ile gececeğiz ki bebek şaşırmayacak sevdiği sebzeler ortaya çıkacak. kendisinin iki kızı varmış ikisinde bu yöntemi uygulamışlar ve iştah sorunu olmayan çocuklarım var şimdi dedi. Daha bir sürü şey anlattı bu konuda ve kendisine çok güveniyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda...

özlem çok gecmiş olsun sedaaaaaaaaaa dogru kıs senin de hakkını yemiyim eski tickere noldu

eşimin babaannesi bir yerden geldikten sonra suya tuz koy yıka bebeği dedi.dokunmayan göz yoktur suyla akar dedi.nazara inanıyorsanız aklınızda bulunsun diye söyledim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…