2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım hoşgeldin.ben kavanoz mamalarını çok fazla uygun görmüyorum belki başlangıçta ilk geçiş olarak bir kaç kez olabilir nekadarda olsa tazesi kadar olmaz die düşünüyorum ben bunu biraz maddiyata yönelik olarak görüyorum drların çoğunluğu bunlara yöneltiyor hastalarını.ben oğlumda doğal olarak yapmıştım herşeyi bütün sebzelerden karıştırıp sebze çorbaları yapmıştım ve çokta sağlıklı bir bebeklik ve çocukluk geçirdi.hem kendi elinin değdiği ve gözünün gördüğü olmadan çok güvenilir gelmiyo açıkçası ama kullanan arkadaşlar olur mutlaka.sağlıkla büyüt bebeğini canım

ok inaysa ama nerdee bizimki 120 cc falan en fazla 10 kaşık
canımcım emzirip üstünemi veriyosun muhallebiyi ben açken veriyorum mecburen yiyor :)
canım tekararlamassa sorun yok
canım bende muhallebi mama falan veriyorum günde 1 defa yapıyor kaka vede katı

canım öncelikle hoşgeldin güle güle büyüt bebeğini ek gıdalr konusunda her drun izlediği yöntem farklı ama eğer kilo problemi yaşamaıyorsa güzelde emiyorsa 6 ay boyunca kimse başlatmıyor sadece tatıtırın diyolar oda bir iki kaşık

özlem çok gecmiş olsun sedaaaaaaaaaa dogru kıs senin de hakkını yemiyim eski tickere noldu

tamam tamam affettim gel buraya:1hug:
ya eski ticker başta güzel geldi ama ay gün olayı pek sarmadı beni eskisi daha iyiydi ama oda bende görünmüyo sen görüyonmu canım

montecim bende görmek isterdim ama öncelik başklarının göremediğim ark kusura bakmasınlar anlarlar onlar sbebebini ama kısa zamanda görücem onlarıda :)))))))))))))

bende açken vermeye çalışıyorum ama benimkinin emme sorunu yok emiyo süt sorunumuzda yok sütümüzde var tek sorun kilo alımı çok yavaş o nedenle ben başladım muhalebiye.ama benim uymadığı zamanlar dışında saatte bir emiyo emmeden durmuyor işte bir saat oyalıyıp veriyorum muhalebiyi ama onuda en fazla 10 kaşık napcam bilmiyorum canım.

muhallebiy 100 ml yapıyorum ben.biberonda yapıyorum ama biberonu emmediği için kaşıkla veriyorum.çokta sevviyor ama tokken verince istemiyor.

kıslar bebklerin bilgilerini lütfen ilk kullandığımız topiğe yazalım aylin onları güncelliyor ayr ayrı yerlere yazmayın sonra zor olucak kızcağıza

oh maşallah yarasın eymene balımcım aslında gzüel olan kaşıkla vermek 1 ay sonra ek besinler tam başlayınca rahat edersin çorbayı yoğurdu falan kaşıkla vercen zaten :)

Arkadaşlar birde bebeklere su vermeyi de önermedi, katı gıdalara geçince su vericez dedi ancak. çünkü bu dönemde su ağızda mantar enfeksiyonuna yol acabilirmiş. Pamukçuklar gibi

Geçmişi okudum ve gidiyorum.. kızım uykusunu alamadan uyandı o yüzden mızırdanıp duruyor.. babamızda baş edemedi.. gideyim bari.. Hepinize iyi sohbetler iyi akşamlar.

Özlemcim geçmiş olsun canım genç yaşta ne bu öyle yüksek tansiyon güzelim dikkat et kendine

Burcucum canım dünürüm sanada geçmiş olsun ay acır gerçektende benimde ayak tırnaklarımdan biri kalkmış düşecek nerdeyse

Fifoş kız yırtmışsın 2010 ocak annesi olmaktan hadi sanada geçmiş olsun

Sevdalinka hoşgeldin canım

evdeyim aylin geldim bursadan , cumartesi günüde Ankaraya babaannemize gidiyoss ama yarın evdeyim gelirsen sevinirim kahve içeriz karşılıklı şöylee kaynatırız KK yı:içelim:

eymende bu aralar çığlık atmaya başladı.bazen sus artık diyorum.ıonunla ilgilenmeyelim o zaman çığlıklar ciddi bir ağlamaya dönüşüyor.ne kadar zeki bu bebekler ya

Son düzenleme:
nochoy içli köfte tarifini buldunmu.benim bildiğim bir tarif var ama eşimin yengesinin yaptığı gibi olmuyor benimki.

herkese ii akşamlar ay pc de sorun var tam giriyorum yazıcam kapanıyor sayfa işallah gitmez yine çağanda hazır uyurken iki muahbebet edeyim dedim ama pc izin vermiyor sanırım ütüden haberi var kalk git ütünü yap diyor bana

şu koskoca topikte sadece ayca bana rep veriyoalkisalkisalkissagol canımkaydirigubbakcemile5

katılıyorum canım, her dediğine katılıyorum zaten :lepi:

çok geçmiş olsun cnm ya..

sedacım bu balıklı ticker çoğu kişiye görünmüyor, benim de aynısından ama görenler çok az..ya da family ticker ın sitesinde sorun var,anlamadım ben...

sitede sorun olduğunda ben hemen kocişi suçluyom, sen mi suikast düzenledin diye..senin de öyle olmasın inaysa, dikkat et :)

bak yine herkes dağılmış..biz gelince mi çıkıyo herkes..hadi uyutun veletleri de gelin..bugün kurtlar var, benimki ona odaklancak nasılsa ben buralardayım beklerim :içelim:

ayçacım yapamaz öle suikast falan bugün mimli oda geç geldi dışarı çıkamadık kaydım fırçamı ne desem yapar bugün acaba ütüyümü yıksam üstüne :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…