2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız .....aylin metin oglumun adı emir i silersen sevinirim:çok üzgünüm:üzdüler beni koymadı babası emir....
kızlar bu arada test aldım eczanede ki halim cok komikti alisha gibi....metin aglıyo cantadan bozuk arıyorum bezler emzikler geliyo elime eczacı kadın gülüyo ayyyyy kıpkırmızı oldum allahtan negatif cıktı ama eşim cok üzüldü:roflol:ben böyle bir cocuk sevgisi görmedim.....
biz bugun babamızla oglumla alısverişe cıktık yazlık bir dünya sey aldım ogluma sort takımlar bodyler sapkalar rengarenk .....
bu arada aksam kardesim metin e bakcak bizde basbasa yemege gitces koçişlen inş. üzmez teyzesini oglum

aylin kız eline sağlık çok güzel olmuş ama bende tam okunmuyor yazılar silik, aralık annelerinde vardı böle bir tablo seninde dediğin gibi ben sormuştum ama yapamamıştım
bu arada yarın hava sıcak olursa gelebilirim demiştin ya bir ara bekledimde gelmedin şekerim
talyacım sanada merhaba canım geçmişi okumaktan anca yazmaya sıra geldi

yaa emelcim aslında güzel oldu ama buraya atınca küçük çıkıyor ,onlarınkine baktım tam ekranda çıkıyor çok güzel..
hava soğuktu ogün onun için gelmemiştim :)
yarın evdeyim aslında bakalım ayarlayabilirsem gelirim belki, ararım seni..sen döndün dimi evine bursaya gelmiyim bide :1shok:

iiiz filizcim sen nasılsın keyifler yerinde bakıyrm ne güzel valla başbaşa yemek yiceksiniz tadını çıkarın..erkeklere göre ne var baba olmak tabi isterler ikincisini..ii hadi negatif çıkmış

kız monte esraya ticker yaparmısın dicektim ama göremedim sen gördünmü onii sırnaşık şeyama neyseki barcli duruma el koydu.he saol canım katkılarından ötürü tşk ederimm görmedim sanma bunlar sana yol su elktrik olarak geri döner elbet.

saolun arkadaslar benım tansyon dustu 12-8 allah kımseye vermesın ne kotu bısey tansyon beynım kazan gıbıydı resmen kocaman olmusta cevıremıyorum saga sola gıbı hıssedıyordum
kafama takılan seyler vardı yakındakı tıp merkezıne gıdıp geldım kaan ıcın
muayene oldu pıpısınde darlık varmıs acıl degıl ama cokda gec kalmayın sunnet ıcın dedı
kan ılacı verdı kanı dusmus rengı sarı keyıfsızdı
bırde 3 gundur sureklı uyuyor sarhos gıbıydı kan sekerı dusuyormus bu yuzden uyuyormus
asla dık oturtma dedı hafıf yatık olmalıymıs ha bırde duz yatırırsam kızarmıs huysuzlanırmıs artık yavas yavas oturmak ıstıyormus bebekler bu aylarda

muhallebıyı sormustu bırı unuttum kım oldugunu
100 ml su 1 tatlı kasıgı pırınc unu 3 kasıkda mama
su ve pırınc ununu pişiriyorsun ocakdan ındıkden sonra mamayı eklıyorsun cok koyu ise kaynamıs ılıtılmıs su da eklenebılır dıleyen ıcıne elma armut suyu koyabılır
sadece bıbaron mamasının ıcıne de meyve suyu konabılır mamayı yemeyen bebekler ıcın

seda cnm ya bende açıyo sen linki kopyala direk yapıştır kullanıcı panaline girip

sedacm sorunu buldum şimdi linki tıkla tıkladığın sayfadaki linki kopyalayacaksın anladın mı?yukarda adres çubuğunda yazanı

X