2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Emelcim nasılsın_?Ne zamandır seninle de denk gelemiyoruz.Onat nasıl_?Sanırım dişlerden yapıyorlar, bi çıkarsalarda kurtulsalar.

iyi canım dünürüm ya şimdi uyudu sürekli gezmek istiyor valla hemde dışarda. 2-3 günde koyulaştı resmen böle giderse yaz sonuna zenci oluruz:) acaba duru zencileri begenir mi:)

olur canım zaten bizde aile boyu yeteri kadar karayıs:roflol:

selam kızlar...
2 gün önce kızım çok ağlayınca kucağımda hafif sakinleşmeye yakın tv de molfix reklamı çıktı onu izlerken aniden sustu ve gülmeye başladı.. bende hemen netten tekrar bulup açtım 2-3 izlemeye kalmadan uyudu.. iyi hoş ama alıştımı ne dün gecede pc yi açıp molfix izledik yoksa yıkıyo ortalığı. ninni tesiri yani.. sizin bebişlerin böyle tv ye fln ilgisi nasıl ? tv seyrettirmek iyi değil diyorlar sizce ?

doktora sordum ben 2 mt uzaktan 2 saat izleyebilir dedi

slm barclicim batık sorunun ne alemde bendede vardı dr çekelim dedi korktum sonra eşim bactroban die bi krem getirdi hergün bolca sürdüm bir hafta sonra kuruttu bende tırnağı kurtardım bi dene istersen

Emelcim nasılsın_?Ne zamandır seninle de denk gelemiyoruz.Onat nasıl_?Sanırım dişlerden yapıyorlar, bi çıkarsalarda kurtulsalar.

iyiyim meralcim evet bende geçen dedim hatta meral nerelerde yok hiç diye, biz bursya ananemize gitmiştik 4 günlüğüne oğlum gittiğimizden beri huzursuz sürekli ağlıyor meğer yer değişikliğindenmiş ben diş sandım ama değilmiş
egehan nasıl iyimi tontiş
dünürüm geçmiş olsun
sağol dünürcüm, gelinime külotlu çorap giydirme artık çocuğu bunalıma sokcan ondan ağlıyordur, ben sadece çıtçıtlı yarım kollu body üzerine ince uzun kollu penye altına da bir ince panatalon ayağına da kısa çorap o kadar giydiriyorum
ben seyrettirmem diyorsum ama baby tv açıyorum bazen imdadıma yetişiyor ama iyi değil işte yapmamak lazım

kızlar gene talihsizlikler bitmedi başıma neler geldi allahım noluyo böle yaaa

nazı bugün anakucağından düşürdüm, nasıl oldu anlamadım yere koyarken sapı sabitlenmemiş, koridorum taş zeminine yüzüstü düştü, ben baktığımda yüzükoyun yatıyodu ne sertlikte anlamadım, kucağıma aldım bi dk falan gözü kapalı durdu, sarstım fln ağlamaya başladı deli gibi mosmor oldu, suya soktum, camdan hava aldırdım yok, alnı kızardı kafasının sağ tarafı yumruk gibi oldu, eşim geldi hemen yakın bi hastaneye gittik, acilden beyin cerrahına yönlendirdiler, kafa filmi çekildi, görünürde bişey yokmuş, 2saat müşaade altında tuttular geldik, bu gece de 1-2 saatte bir uyandırıcam, allahım ne aptalım ya neden oluyo bunlar

barcli,hera,sheeda,ekinsu,inaysa,talya,zeynep hepinize de tesekkur ederim canlarim saolun.......

ay canim benim,kiyamam cok gecmis olsun.artik cok dikkat etmeliyiz iyice hareketlendiler valla.gecen gun ben de kizimi ayagimda sallarken birden bire poposunu kaldirip kendini atmaz mi kafasi koltuga degdi ama Allah tan cok hizli degmedi.:Saruboceq:

alisha cim insallah birsey olmaz canim:Saruboceq:,tekrar gecmis olsun.

teşekkür ettim hera ve ekinsu...

alisha çok geçmişler olsun çok üzüldüm Allah korumuş.. ALLAHIN izniylede hiçbişey olmaz inşallah.. canını sıkma olsa çoktan olurdu Rabbim korusun bebişlerimizi :1no2:

elif nasilsin canim ??senin minnosla benimki ayni gun dogmuslar heralde:)
ikisi de 3 ay,3 hafta 1 gunluk:)))

çok geçmiş olsun canım ya Allahın izniyle bişi olmaz korkma canım.sabaha kadar dikkat etmek gerek.inşallah bidaha yaşanmaz canım

Alishacım geçmiş olsun canım doktora götürmüşsünüz bir şey çıkmamaış üzülme Allah korumuş kızımızı , düşe kalka büyütücez bebişleri üzme kendini, sen kendini rahatlatmaya bak canım sen strese girdikçe aksilikler üst üste geliyor

ahh cnm ya kıyamam naza terslikler hep üstüste geldi alishacım geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…