2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

barcli terlemesi daha kötü,çocuk kaç defa hastalandıysa hepsi terden oldu.ben bazen elvini bizim kıza benzetiyorum bilmiyorum artık banamı öyle geliyor.

aa evet biraz andırıyo gibi gerçekten kaşları gözleri burnu falan benzioo...bende çıkarayım en iiisi

mılupanın sıtesıne baktım aptamıl 1.baslangıc maması 2 devam maması yazıyor ay kafam karıstı

bizim damat mamalaradamı başladı bakiim,afiyet şeker olsun.cokacimcoook
aptamil 1 0-4 ay arası veriliyor, aptamil 2 ise 4,aydan sonra veriliyor.ben aptamil 2 kullanıyorum...bizim yakışıklı da 4.ayına girmek üzere varsa aptamil 1 bitinceye kadar kullan,yok yeni alacaksan aptamil 2 al dünürcüm.....

ben tek kat giydiriyorum bu haftanın başından beri,havalar ısındı artık bunaltmak istemiyorum,zaten kolayını bulsa bütün gün çıplak olacak bizim kız,çok ağlayınca soyuveriyorum bayılıyo buna bizimki....

meraba kızlar:)
bu hanım hiç izin vermio ya iki satır yazayım..
nilin aşısıda kabuk olmuştu bugün aktı iltihabı..
bi de çok kusuo die sağlık ocağına gittik demin ii kilo almış olur dediler pimpirik yapma..
ay o çığlıklar bayadır var burda??saçını da öle bi çekio ki soona ağlıo(

slm kızlar kaçgündür internetim yoktu hatlarda sorun vardı ve ben çok sıkıldım herkesler ve kızımın akranlarısırnaşık şey iydir umarım

bizde uzun kollu badini üstü kısa kollu tşört ve pijama altı bi çiftte çorap giyiruz artık.
bende dış giyiminizi sormak istiyom arkadaşlar dışarda nasıl giydiriyonuss

Kıslar biz geldik aşıdan. Kızım son iki haftadır nerdeyse hiç kilo almamış.Sürekli kusuyor dünden beri sütümde yok. Aptamilde yemiyo bugün bebelac aldık. Sütlü pirinçli onun tadı daha güzel... ınş onu sever...

Bu arada size göre ben çok kalın giydiriyorum. Ama benim evim serin oluyor. Aşıya giderkende üzerine bir battaniye aldım bide şapka taktım ama yandık. Çok sıcaktı dışarısı. Evden daha ince giydirmem gerek... Güneş kremide şart artık..

kızımın yavuklusu nasılmış bakalım

iyi canım dünürüm ya şimdi uyudu sürekli gezmek istiyor valla hemde dışarda. 2-3 günde koyulaştı resmen böle giderse yaz sonuna zenci oluruz:) acaba duru zencileri begenir mi:)

bizde uzun kollu badini üstü kısa kollu tşört ve pijama altı bi çiftte çorap giyiruz artık.
bende dış giyiminizi sormak istiyom arkadaşlar dışarda nasıl giydiriyonuss

genelde evdeki gibi oluyor cnm ama esiyorsa ince penye hırka yada yelek giyiyoruz üstüne. burası çok sıcak 2 gündür

abooooooooo ne battaniyesi kız bayılcak çocuk

kızım durmuyo geçmişi okuaymıyorum.. Kançiçeğimin doğum günüymüş bir onu gördüm.. İyiki doğdun kançiceğim.. Rabbim sevdiklerinle beraber geçireceğin hayırlı ömürler nasib etsin...

kızlar bizim oğlan durmadı yine ağlama krizi geçirdi bizde apar topar doktora gittik yeni geldik, boğazı kızarmış biraz o huzursuzluk yapabilirmiş ama ilaçlık düzeyde değilmiş, bu huzursuzluklarının sebebi yer değişiklidir esas dedi dr, bebekler evlerinden başka ortamda huzursuz olurlar eve dönüncede hemen eve adapte olamazlar dedi

Merhaba kızlar, bizde gezmeden geldik.Oğluma bikaç tane şort ve askılı tişört aldım.Biz artık tek kat giyiyoruz.Sadece akşamları serinliyor o zaman üzerine uzun kollu ince bir tişörtle altına uzun pijama giyidiriyorum.
Bilg. çocuğu işteee:)))Anası doğmadan bilg. başındaydı, doğdu yine öyle.Farklı birşey beklenmez zaten bizim çocuklardan:roflol:

kızlar elvinn saçları baya koyudu şimdi de epey döküldü yeni çıkan saçlar sarıı çok mutluyum var mı bizim gibi renk deiştiren
Bizim egehan da olur mu bilmiyorum ama, diğer iki çocuğumunda simsiyah saçları 5-6 aylıkken sapsarı olmuştu:)))))Olabiliyor yaniii.

kıslar ben kaçar daha yemek yapıcam çağanın banyosu var bu akşam ben ikigünde bir yıkıyorum çağanı acaba hergünmü yıkasam siz napıyosunuz
Ben hergün yıkıyorum canım.Dün aşı olduğu için dün akşam ve bugün yıkamadım.Yarın yine yıkarım.

nasıl giydirıyosunuz bebişleri tek kat mı
İzmir de sıcaktır artık canım.Bundan sonra da pek soğumaz, yavaş yavaş alıştır, terlemesi iyi değil.Daha çabuk hasta olur terlerse.

arkadaslar acele cevao verebılırmısın kaana mama hazırlıcam aptamıl 1 devam maması oluyormu hıc anlamıyorum nedır ıkısı arasındakı fark
Aptamil 1 yeni doğanlarda kullanılıyor hayatım.Aptamil 2-3 devam maması oluyor.Normalde muhallebi, mama tarzı şeylere 4. aydan itibaren başlandığı için, tariflerde devam maması koyun diyorlar.Ama 1 i de varsa elindew kullanabilirsin.
Kançiçeğim nice yıllara hayatım.Doğum günün kutlu olsun.
Nohcoy geçmiş olsun canım.Canım benim tabii sıkılıyordur zavallım, helede bu sıcaklar bastırdıkça daha zor olacak hem onun için hem senin için.Ne battaniyesi örtüyorsun hayatım öyle, o kadar boğma çocuğu.
Biz haziranı bekliyoruz, denize girmek için.Benim girdiğimde oğlumu da kesinlikle sokarım denize:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…