2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

alisha geçmiş olsun canım,dikkat etmek lazım bu ara ne yapacakları belli olmuyor.senağlama

merabalar:)
kançiçeğim iiki doodun arkadaşım:)))
ekinsu geçmiş olsun canım..nohcoy umarım bebelacı seversiniz:)

alisha yazmayacaktım ama senin için yazıorum .bugün aynı şey, yaşamışız,ben de mutfak halısının üzerine nili düşürdüm ,ana kucağından yüzüstü.nası oldu anlamadım sapı yukardaydı,tuttum yer değiştirmek için nil düştü ben anlamadım.öle kaldım,o susunca ben ağladım emzirirken sessiz sessiz
çok geçmiş olsun size de,sen kocaman bi nazar boncuğu tak bi de naza,2.oluo bu hafta..

duygucum sanada geçmiş olsun canım artık hareketlendiler benimkide göt ata ata ana kucağında kaydırıyor kendini uca kadar :) artık yalnız bırakmaya gelmiyor bu bıcırıkları

İyidir canım tontiş.Dünkü aşılardan sonra 2 gündür huysuz biraz, mızıl mızıl.Ama gezerken hiç bişey yok, gezmeye fazla mı alıştırdım nedelikafadulden

Canım geçmiş olsun, düşe kalka büyüyecekler.Sen sürekli hata yapmamak isterken farklı şeyler oluyor.Biraz kafanı rahatlat.Allaha şükür bak birşeyi yokmuş, inşallah bundan sonra herhangi bir sorun olmadan bu günleri atlatırsın.Geçenlerde burada bir topikte bebeğini arabadan düşürmüş birisi vardı.Arabanın emniyet kemerini taktık sanmışlar eşiyle birlilkte, ikiside kontrol etmemiş, eğimli bir yolda düşmüş.Allah korusun oluyor böyle aksilikler. Tekrar geçmiş olsun, üzme kendini, atlatırsınız bu günleri.

Duygucum sana da geçmiş olsun canım, olacak kızlar bunlar, bir süre sonra da kendileri koşarken filan düşecekler.

alisha duygu geçmiş olsun kıyamam ya....insan çok kötü oluyoo....naza bol bol dua oku nazar oldu herhalde..

sedacım saol cnm seninki geçmiş bak ne güzel...ben pzt günü olucam ameliyat 3 tane var bende iice ilerledi artık dr ne yapsanda geçmez dedi hele bi tanesi çok berbat tırnağın yarısı etin içinde..o çekilmicek yarıdan temizlicek dikicek...diğerleride öle olucak sanırım valla bende çok korkuyrm ama olcak başka çaresi yok yazda gelioo en azından iileşsin iice sıcaklara kadar yoksa bu ayaklarla insan içine çıkıpta terlik falan giyemem

inanna sanada geçmiş olsun,olucak bunlar düşe kalka büyüyecekler üzme kendini bu kadar.

Geçmiş olsun burcucum sana da .Çok pis acır o durumda parmakların.Bir an önce iyileşirsin inşallah.

ay canım çok geçmiş olsun:1no2:
waterfull bebeğim ne tatlı gözüküo burdan maşallah
ay ben bi yandan yaprak dökümü seyrediorum da çok üzüldüm ferhundeye:çok üzgünüm:

ay ben bi yandan yaprak dökümü seyrediorum da çok üzüldüm ferhundeye:çok üzgünüm:

çok saolun kızlar hemde ne acı doğumdan beri çekyrm bunları ben böle 7 tanedi 4'ünü kurtardım 3'ü kaldı...ayakkabılarımı özledimmmmsenağlamane yapıcam bakalım pzt korkudan sütüm kesilmese barii....ne zaman büyük konuşsam hep başıma geldi zamanında salak gibi hayatta çektirmem tırnaklarımı dedim keşke sölemesedim

Sağol canım, maşallah tüm ocak bebklerine.Hepsi süper fotojenik bunlar:)))))

Herşey olacağına varır canım.Üzülme fazla, sütün kesilmesin.

ya kızlar ben bi yandan dekorasyon bölümüne bakıorum ama bi fikir alamadım,bi de siz el atın,kocam bi oturma odası takımı almış,beyaz kenarlı vişne çürüğü renkli deri,ben nası tamamlasam onu yaw?
alisha senden de yardım alcam naz bi düzelsin:)

Burcucum, canım benim ,elime kamera almayayım, bana bakmıyor direk makineye bakıyor:roflol: maşallah elvinde çok tatlı,o da tombiş tombiş.Yanaklarını yerim onun bencokacimcoook
Duygucum, sen ne istiyorsun tamamlamak için_?Biraz alisha biraz ben fikir verelim.Ne istersen uygula:)))))

slm kızlar nasılsınız geldim annemden evdeyim -tatlicadiarzu-ayyy ne rahat yaw orda durmak cocugum varmıs gibi gelmiyo banaşakkıdı
alisha inanna cok gecmiş olsun kızlar yaramazlar ayaklanınca asıl o zaman napcaz
kızlar ben 14 mayısta hamile oldugumu ögrenmiştim yani yarın.....fakat bir haftadır ekşi seyler istiyo canım yüzüm şiş ve bulantım var yarın test alcam :1shok:eger hamişsem 2010 ocak annesiyim:1shok:inş. degilimdir deÇok üzgünüm çoook

İnşallah değilsindir filizcim.Daha emiyor metinimiz.Onun sütünü engellemesin bari.

Annelerin yanın agidince ya da anneler yanında olunca insan çok rahat oluyor.Annem yanımda çok rahatım.Kayınvalide olsaydı yanımda çok sorun yaşardım ama annem farklı.:lepi:

:roflol::roflol::roflol:Ekşiyi ye, ayşeyi al derler izmirde:roflol::roflol:Bi de metinin yanına ayşemi geliyo kıssss:)))))
Pardon ye ekşiyi al ayşeyi:))))))

aman monte !!
aa waterfullcum gözümden kaçtı,teşekkürler:)
bizim taşınacağımız eve baktım da bugün odalar biraz biçimsiz..oturma odası dar uzun ,çok da güneş almıo,koltuk kenarları beyaz diğer kısımları da vişne çürüğü dediğim gibi..şimdik düşünüorum ben bu odayı nası güzel göstersem,halısı,perdesi,kırlent falan ne renk olsa,duvar rengi açıktı ama hatırlamıorum ne renk??bunun için yardım istedim..ama taşınınca da yardım isteyeceğim,foto çekip sorarım yani,kabul mü??:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…