2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Çok çok geçmiş olsun ..Ben de geçenlerde zıpladım fotoğrafçıya..adam çekemeyiz sağlık bakanlığından uyarı var dedibenneyaptımkiFlaşlar çok zararlı evde de fazla çekmeyin dedi..
Kendini daha fazla suçlama..Pekçok hata yapıyoruz..hele o kapı çarpma işini ben de çok yapıyorum..Çocuğumun bazen ödü kopuyor

ben de parol alıyorum dişim ağrıdığında sürekli aldım

Canım Çok çok geçmiş olsun

Ben daha yeni gönderdim misafirisenağlama

Ya uyku sorunu bizde de var..ne zaman uykusu gelse huysuzlanıyor,emmiyor,ağlıyor..Sakin sakin uyumuyor hiç

dünürüm nasılsın kardeşim? görüşemiyoz nicedir...
zeynep kızım nasıl ?

bu arada monte keremi sormuştun canım ya unuttum bak iyi yavrucak nası olsun emme kaka yapma yatıp yuvarlanma modunda işte

Canım kaç zamandır seni düşünüyorum inan..Keşke tel numarası alsaydım dedim..Pek merak ettim seni..Pc açık kalmış,beklemeye almış kendini,unutmuşum..Misafir vardı yeni gittiler..Zeynep gelininin huyu değişti,huysuz oldu..Hep ilgi istiyor,uykusu gelince vahşi bir kediye dönüşüyor:mymeka: çok özledik biz seni Başak anne..Kızım hediye aldı sana sen yoktun:1no2:

kızlar diş çıkartırken ishal olunulduğu rivayet ediliyo benim kulağıma ya umarım doğrudur çünkü kerem bir haftadır ishal yeşil ve sümüksü kakamız ya asizdede var mı bu durum

Canım aynı şey bizde de var..Dün akşam tahlile gönderdim acile.Malum kaka tazeyken bakmak istiyolar..Şırıl şırıl salya akıyor..Yeşil bi sümük çıktı çocuğumun kıçından..Ama diş konusunda uyarmadılar..Lökosit falan bakıldı..Bişi yok dediler..
Bu arada ishal mi kesin acaba?İshal su gibi olur ya...Bazen ben de ishal zannediyorum,değil deniliyor hastanedefisfisfis

lajoconde şaırdın heralde kız benim oğlum yok ki gelinim olsun yoksa ocak annelerinde ben başka bi zeynep daha mı varda ben bilmiyorum ha

lajoconde şaırdın heralde kız benim oğlum yok ki gelinim olsun yoksa ocak annelerinde ben başka bi zeynep daha mı varda ben bilmiyorum ha

Kız Allah ne diyim sanaaaaa..Benim kzımın adı Zeynep Bade..Calemity benim dünür...Gelinini sormuş cvpladım:sm_cool:

iyi akşamlar kızlar..

zeynepcim işin çok zor canım yaa ama inan ilerde çok iyi bir yaptıını anlayacaksın,çocuklarında bundan çok mutlu olacaklar..benimde kardeşimle 2 yaş diğeri ile 5 yaş var iyikide peş peşe yapmışsın diyoruz anneme şimdi,insanın kardeşi gibi varmı..bende hep senin yavruların gibi hayal etmiştim iki kız ve yaşları birbirine yakın ama kısmet olmadı..

pardon canımcın ayy sen ne bakıyon bana görmüyomusun ne haldeyim karıştırdım işte kusura bakma caneeemmm

pardon canımcın ayy sen ne bakıyon bana görmüyomusun ne haldeyim karıştırdım işte kusura bakma caneeemmm

Ne kusura bakacam anacım..Senin derdin sana yeter..Şöyle böyle derken kocaman olacaklar.Sen de iyiki doğurmuşum bu güzelleri diyceksinalkisalkisalkis

nasip kısmet linaycım tiroidim tavan yapmış durumda uyku yok düzenli yemek yok bide kızımın bu halleri galiba sinirlerim laşka oldu inşallah dediğin gibi ilerde güzel olur herşey zira bu durum biraz daha devam ederse psikolojimin tamamen batmasından korkuyorum emzirmesem bi psikolojik destek alıcam onlarda sakinleştirici veriyor bebeğim için sabrediyorum işte

Kızlar, gidip yatıcam..Hepinize iyi geceler diliyorum..Calemity özeline bak..Hepinizi öpüyorum, memelerden süt fışkırsın dileğiyle aranızdan ayrılıyorum..sevgiler,sevgiler

sabır canım sabır emeklerinin karşılığını gün gelecek alacaksın biraz meşşakatli bir süreç olsa da..unutma görünen köye tez varılırmış :)

--bebeğimin eldiveni çıkmış, yanağını boydan boya çizmiş.. Allah korumuş da gözüne gelmemiş.

cnm sen hala eldiven mi takıyorsun yazık ayol çocuğa biz hiç takmadık desem yeridir 2-3 gün falan taktık sadece.

ah zeynepcim ya annelik ne zor bişey büyük kızında daha küçükmüş bu yaşlarda böyle yapması çok normal moralini yüksek tutmaya çalış bitanem ya bugünlerde geçer daha çok küçük yavrun anlatsanda anlamaz ki kıyamadım şimdi ya demek uykusunda bile sayıklıyo

eldiven takmak bebeğin dış cisimleri tanımasını güçleştiriyormuş bende 1 ay zor taktım..
gerçi geçen tırnaklarını keserken etinide kestim nasıl kanadı
çok korktmuştum mikrop falan kapcak diye...

bu arada still tea içen varmı faydası varmıdır? sütümde azalma varda sağolsun kızım 3 dk emiyor

Son düzenleme:
hera naber küçük adamın nasıl keyfi yerinde mi :)

dağevi senin yavru ne kadarlık heranın dediği gibi biz hiç takmadık desek yeridir artık sizde takmayın eldiven..hem üzülme daha çok anneler günü görürsün allah izin verirse hele koşup boynuna sarılıp annecim dedimi gör sen ozaman :))

benim dünür nerelerde acaba kaçgündür göremiyorum, misafirleri gitmedimi acaba ?

heracım adak kurbanı başka akika yerine geçemez sanırım..akika her doğan bebek için kesilen adak senin adadığın için kesilendir..bizde havaların ısınmasını bekledik keseceğiz inşallah..birde bebeğin saçının ağırlığı kadar altın sadaka veriliyormuş..

iyiyim canım küçük adamda iyi Allaha şükür her gün geziyoruz bayılıyor gezmeye havalar güzel artık bende fırsat buldukça çıkarıyorum dışarı. sen nasılsın senin küçük adamda iyidir inşallah.

sağol cnm öyleyse yeniden kestirmek lazım. kesilen saçı için altın alınıyor diye duymuştum ama ben bebeğe alınıyor sanmıştım demek sadaka veriliyor her gün bişey öğreniyoruz valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…