2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

benimki de iyi çok şükür..bizde fırsat buldukça dışarı çıkıyoruz ,çok seviyor gezmeyi hiç sesi çıkmıyor, haftasonu iki gün hep dışardaydık hiç üzmedi bizi akıllı oğlum benim :))

yavrular yoruyor gündüz anneleri herhalde gece de kimse kalmıyor :)

elif ben içmedim still tea ama içen arkadaşlar vardı..onun dışında rezene çayı bulgur pilavı helve bol su içmekte sütü artırıyor deneyebilirsin..inşallah sütlerin dolar taşar :))

hmm peki deniyeyim sağol inşallah dolup taşmasından geçtim sadece dolsa yeter :))

bu arada oğluşuna FB forması fenaaa yakışmış kızımla şiddetle destekliyoruz sizi :))
bizimde fenerium tulumumuz varda yazı bekliyoruz giymek için :))

heracım bitanem adak kurbanı akika yerine geçmiyor bitanem erkek bebek için 2 akika gerek ama arka arkaya olması şart değil durumuna göre birini şimdi diğerini müsait olunca kesersin
akika çocuğu kaza ve balardan koryor kuvvetli bi sünnettir

teşekkürler elif ama babası giydirmicek formayı birdaha çünkü o bir beşiktaşlı kaydirigubbakcemile3 ablasıyla ben fenerbahçeliyiz yavru kartalıma dokunmayın yakarım diyor babası :)

reyyan zaten uyanık ama büyük kızımö uyandı ve baya ateşlenmiş yavrum onunla ilgileneyim iyi geceler kızlar dua edin bana lütfen

Herkese iyi akşamlar geçmişi fazla okuyamadım benim kıs uykudan uyanmaya hazırlanıyo,
bi selam verip kaçayım dedim.
Şu saç ve kurban olayına da bi yorumda ben yapayım dedim, benim bildiğim çocuk doğduktan 7 gün içinde saçı kesilip ağırlığınca sadaka verilir ve kurban kesilirmiş gerçi biz yapmadık ama.

GÜLCE çok çok geçmiş olsun, gerçekten herşey üst üste gelmiş inşallah sorunsuz atlatırsınız biran önce hepsini.
Hadi ıyi geceler herkese.

zeynep ve kuzi iyigeceler iyi uykular yavrulara iyi bakın..

kuzi 7 gün içerisinde kesilmesi daha iyimiş ama buluğ çağına kadar vakti varmış kurbanın..

heracım bitanem adak kurbanı akika yerine geçmiyor bitanem erkek bebek için 2 akika gerek ama arka arkaya olması şart değil durumuna göre birini şimdi diğerini müsait olunca kesersin
akika çocuğu kaza ve balardan koryor kuvvetli bi sünnettir

sağol cnm ya ben öğrendiğim iyi oldu inşallah en kısa zamanda hallederiz

teşekkürler elif ama babası giydirmicek formayı birdaha çünkü o bir beşiktaşlı kaydirigubbakcemile3 ablasıyla ben fenerbahçeliyiz yavru kartalıma dokunmayın yakarım diyor babası :)

hehe :)
üzüldüm ama bi fb li olarak. neyse bjk de kardeş takım :)

bu arada akika yı ilk defa duyuyorum. çok şaşırdım şuan.. :1no2:

evet arkadaşlar farkındayım eldiven konusunda geç kaldığımın ama 3 kere denedim çıkartmayı, tırnaklarını kestim, törpüledim. her uykudan uyandığında yüzünde kanlı çiziklerle uyandı bebeğim. elleri ya sürekli ağzında ya da yüzünü ovuşturuyor. bilemedim ne yapacağımı, ben de hala takıyorum.

evet arkadaşlar farkındayım eldiven konusunda geç kaldığımın ama 3 kere denedim çıkartmayı, tırnaklarını kestim, törpüledim. her uykudan uyandığında yüzünde kanlı çiziklerle uyandı bebeğim. elleri ya sürekli ağzında ya da yüzünü ovuşturuyor. bilemedim ne yapacağımı, ben de hala takıyorum.

yüzünü ovuşturması ağzına sokması normal cnm bırak bebeğin dokunmayı hissetmeyi öğrensin. tırnaklarını kenarlarını sivri kalıyor herhalde yoksa yeni kesilince çizmemesi lazım

batuhanında vardı fenerli seti 2 haftalıkken giydi ilk. yazlık alıcam bende doğuştan fanatik oğluşum:)

benim kızımın yüzünde çizdiği,yaralar kısa sürede geçiyor çok şükür iz bırakmıyor.. bıraksa harita gibi olurdu :)

X