2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ii geceler:)
bugün gezdim bi sürü akşamda misafirim vardı merak ettim sizi..
okuyamadım umarım herkes iidir:)yatayım artık nil hanım en geç 7 de uyanır..
tatlı rüyalar:))

Günaydııınnnn,
hadi uyanın bakalım
dükkanı ben açtım bugün oley
ama kahvaltı hazırlayamam kalkında yardıma gelin :)

günaydın kızlar bugünde tüm hafta olduğu gibi gece hiç uyumadım birazdan eşimden gelecek habere göre uyuycam büyük kızım hastaydı ya onu ve reyyanı dr'a götürücez erken randevu alabilirse uyumamın bi anlamıyok dönüşte fırsatım olursa uyurum yoksa kalır öpüyorum hepinizi

Günaydın herkese..

10000. mesaj benden gelsin kaydirigubbakcemile3

shedaa sen küçüksün hadi sen hazırla kahvaltıyı :))
eguş 7 de uyandı bugün yaa delimidir nedir :bbo:

zeynepcim geçmiş olsun tekrar iyi haberlerle gelin doktordan..

günaydııın
linay koca memişlerinle koşa koşa gelmiş, 10.000. mesajı kapmışş ama bu haksızlıık, şiir yazıcaktım ben ona:))

Alisha sen yine o güzel şiirini yaz cnm... Nede olsa ilhami herzaman gelmiyor insan:))

adak için kesilende akika yerine geçiyormu acep bilen varmı

Cnm benimde aklıma takılıyordu ama bir kaç arkadaş olmaz dedi.. Saçınıda Efendimiz 7. gün kesmiş.. Bİzim kızın saçı yoktu, eşimde tıraş ettirmem kafasına yazık dedi vermedik.. Ama akika için 7 yaşına kadar zaman var.. Bizde yazın tatilde keselim...

bu akika kurbanından yiyebiliyormuyuz araştırayım...

Zeynep cnm sizede geçmiş olsun. İnş kuzun iyidir... En kısa zamanda herşey rayına oturur. Büyük kızınla daha çok ilgilen. Benim erkek yeğenimden sonra kız oldu, onlarında arasında bukadar yaş farkı var.. İçine kapanmıştı tamamen. Psikologa götürdüler... Bu sıralar iyi...

gerçek halim şekerim avatara bak beni göre kocaman kocaman -tatlicadiarzu-

alisha dün gece farkettim 10.000. mesajın geldiğini sabah apar topar giridm yazayım diye :))
sen şiiri yaz yinede olurmu :))

Nohcoy kestiğin kurbandan sende yiyebiliyorsun..

günaydın kızlar

umarım herkes iyidir benim oğluşum bu sabah yine bayrakları açtı , emmeden sabah uykusuna yattı ağlaya ağlaya

aylincim senin memişler ne öyle kız önden gidiyor , rüyalarımızın vazgeçilmez üçlüsünün gülü nasılsın :)

Benim kızın nerdeyse her bezi kakalı..1 hafta öncesine kadar da 3 günde bi yapardı...Acaba bağırsakları düzene mi giriyodur?
Herkese günaydın..Sakin ve huzurlu zamanlar diliyorum size

kuzum uyandı .. birazdan ağlamaya başlar. size iyi sohbetler...

Ben mi küçüğüm delikafadulden teşekkür ederim de danahan kadar oldum ne küçüğü ?? :roflol:

Kızlar alkolsüz bira duydunuz mu süt yapıyomuş ondan alcam bu vita maltlara bu kadar para verceme onu alır içerim sanırım daha ucuzdur :içelim:

efe 7 kilo oldu sizce nasıl kilosu?? sizin fikirlerinizi merak ettim...

günaydın:))
zeynepçim geçmiş olsun..
alisha canım sıkmıosun işallah hala kendini,hepimiz yapıoruz ya da ben yapıorum bi sürrüüü hata..ama öle öğreniorus di mi ama:)

Lajoconde sağol canım :) benimkide herbez yapardı hemen hemen şimdi birkere yapıyor düzene giriyorlar tabii..

hem komşum hem rüya arkadaşım iyiyim birsürü işim var başlıyacağım burdan kalkarsam inşallah :)) sen nasılsın Onatımız mızmız mı hala kesi yerini yadırgamıştır yavrucak..
avatarı görünce kendimi görür gibi oldum hoşuma gitti bende avatar yapayım dedim :))

Sheeda yaş bakımından küçüksündür dedim şekerim :) efe ne kadarlık oldu şimdi kilosu iyi bence..efe nin bu resmine de bayılıyorum ayrıca yanakları harika ..41 kee maşallah nazar değmesin :)

yavrum senin memcişler hala bu kadar güssel mi??:teytey:maşallah:içelim:

çok teşekkür ederiz linay teyzesi , anladım bende yaşım için dedim danahan kadar oldum diye delikafadulden, ama beni küçük görüyorsanız diyeceğim yok lülülülülülüburda bari küçük olayım (33 yaşındayım)

sheeda ne kadarlık senin melek..?benimki 6300 falan

4,5 aylık 7080 gr , hergün tartıyorum artık bazen günde iki kez tartıyorum

nie kimse yazmıo ya..
ben nili kucak bebeği yapmışım kızlar bi dk bile durmuo hemen çığlık ..almim diorum soona kaka yapmadı ya gerçekse diorum ..kendim ettim kendim buldumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…