2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

battaniyede bile sallamışlar durmamış bnmki bana çok düşkün, buarada naz da dönemyo ama aşırı hareketli bi çocuk 2dk durmuyo sağa sola dönüyo, son hareketide poposunu kaldırıp sürünüyü yukarı aşağı.artık koltukta bırakamıorum.yrn dra gidicez baklm nie kilo almamış, bu harekete, bu kadar kakaya almaz tabii

iyi yapmışın canım..bende 50 ml sağmıştım okadar çıkmıştı.bitirmiş hepsini hatta doymamış.ilk defa aldı bizimki biberondan.benden hayatta almıyor ben yanındaykende..esra haklıymış anne olmayınca alıyorlarmış diyordu..süt içmiş ama özlemiş heralde yada doymamış.geldiğimde çok asıktı suratı..

bizimki tembel galiba.poponun üstüne atılıp kalkıyor sadece.başka numara yok.biraz yüz üstü bıraktım biraz önce..debelenirken pıtlattı biraz.))) çevirir çevirmez uyudu..yorgun düştü..

benmki kucağımda uyuyo şuan aşık, çok tatlııııı kıyamıorum bırakmaya ama terlices böylede, evlat sevgisi bambaşka bişeymiş ya, gerçek aşk bu be aşık:)))

Konuyu Toplam 1 Kullanıcı okuyor. (1 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
alisha
yannızımm dostlarım yannızım yannız

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
alisha, aycatekin, aşık81, inanna13, inaysa, reyhanKARAKAŞ, waterfull
çok temiz kalpliim yaa, Allah acıdı:)))

benim oğlumda çok tembel yüzüstü yatmayı hiç istemiyo kafasını zor kaldırıyo...... tosbağam benim az önce kakasını yaptı yine 4gün olmuştu rahatladı şükür..emiyo şimdi beni....

oh reyhan çok sevindim:))nil de yaptı bugün azcık:))
alisha ben de çook sıkılıorum,kavga etçek kocam bile yok

kötüyüm inanna bunalımdayım, dişçiye gittim dolgum düşmemiş o bile yamuk yaptı bana düştü gördüm düşmemiş:)))

selamlar herkese dışarı çıktık bizde bugün geldik az önce oğlum dışarda emmedi beni ya artık odayı bile değiştirince emmiyor bu çocuk yaa illaki yattığı odada emecek varmı böle bişey yaa

tartıştık ya şimdi yemekte getrmez, bugün tatlı benden yemek ondandı.tatlıyı da hazır aldım gerçi:))

benim oğlanla babasıda uyuyorlar heran kalkabilirler tetikte bekliyorum :)

kötüyüm inanna bunalımdayım, dişçiye gittim dolgum düşmemiş o bile yamuk yaptı bana düştü gördüm düşmemiş:)))

atsaydın bi yumruk düşürseydinkötükedihüso
nası mutlu etsem ki seni:uhm:kelin ilacı olsa:çok üzgünüm:

herkesin kocası evde seninki neden yok inanna o da işkolikmi benmki gibi

ona profiterol bana aşure(sütsüz o vardı) bolulu hasan usta amca yapmış:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…