2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ah cnm ölemiydi görmemiştim cennet olsun mekanı zaten öyledir..nerede şehit oldu

saolun kızlar,
alisha bir helikopter düşmüştü kayseri civarında hatırlarsan hava muhalefetınden,2 üsteğmen şehit olmuştu,hatta birinin ikiz çocukları vardı,eşimin kuzenınınde 3yaşında oğlu,tv hep vermişti babasına el salladı tabutun arkasından farkında deil öldüğünden,
geçen günkü şehit olan 9 erden biride yine eşimin arkadaşının kardeşi çıktı kızlar ya,bu ara hep şehit haberi alıoruz,allah sabır wersin

hatırladım cnm, çok üzücü bi durum tesellisi yok, Allah evladına uzun ömür versin, sizlere de sabır..yine azdı bu terör Allah bildii gibi yapsın onları

bnm annemin kuzeni delirdi geçen sene, bordobereliydi yanında kollar bacaklar uçuşmuş,kafayı yedi yavrum

o kare unutulur mu esra..Allah sabır versin yakınlarına..
ben kaçtım kızlar,kocişte kalktı ben yemek hazırlayayım.

slmm kızlar valla dün bi ütü yapıyom dedim bi dahada bakamadım esracım.tşk ederim hepinize cumartesi gününden beri evle uğraşıyorum ee çocukta olunca anca bitirebildim işleri. eşyalar yerleşti çamaşırlar yıkandı ütülendi yerleşti temizlik yapıldı camlar silindi perdeler yıkanıp ütülenip takıldı herşey harika kendimi kuş gibim hafif hissediyorummm tam yaz temizliği oldu ,akşama yemeğimde tamamdır kızım ve kendim dışında başka bişiyle uğraşmıycam iki gün artık.şimdik geçmişi okiyim bakalım neler kaynatmışınıs bayada sayfa vardır şimcik.

oooooo valla ne güzel,ellerine sağlıkalkisalkisalkis

tamam aşık yine gel bekleriz,
şimdi nasıl alisha düzeldimi?
ohh mis gibi güle güle kullan seda eşyalarını

dünür ellerine sağlık. hazır ev temizlenmişken kızı istemeye gelelim:)

ii diil cnm tedavisi sürüyo, hayat boyu psikoloşisi bozuk yaşycak belki, pırlanta gibi 2üni mezunu çocuk yarım oldu,Türk milleti soracak hesabını..
okuyamadm esracım hanfendi izin vermio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…