2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

evet şekerim düşmüşsün :)) ayy sabah kahvaltıya kayınvalidemler gelicekmişler -tatlicadiarzu- bu arada kendileri akrep burcu olurlar :))

oo hazırlık yapman lazım desene,yat o zaman sende ,şimdiden kolay gelsin
bende gelininin deposunu doldurdum,inşallah kesıntız uyuruz
ii geceler canım egemide öp:)))

sağol canım,bende öpüyorum kızımızı iyi geceler tatlı uykular bol bol sütler olsun :)ben de yatayım..

herkeze merhaba şuanda herkez mışıl mışıl uyuyo heralde ben bayadır yoktum inşallah hepiniz iyisinizdir.size danışmak istedim bebeklerinize ek besine başladınız mı yoksa sadece anne sütümü veriyosunuz?eğer başladıysanız neler veriyosunuz yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.a.s.

Kızlar hiç istemiyorum ama tükanı yine ben açıyorum.. Keşke ben hiç açmasam en son gelen olsam tükana ama olmuyor.. Bızimki son bir haftadır en geç 6 da uyanıyor.. Bazen keyfi yerinde olursa 6:30 a kadar kendi kendine oyalanıyor... Dün hastanelerde nasıl yorulmuşsa kuzum saat 18:00 da yattı sabah 6 da uyandı.. 3 er saat arayla emdi sadece....bende 10:30 da yattımda anca kendime geldim....

sanki biz ayrıldık, oğlan hastalandı nazla mı uğraşçak, neyse boştayız şimdi duyurulur..buarada 3.ydü henüz:roflol:

bizim kız yarım saat ileri attı 6buçuk 7gibi kalkıo, sonrada bi saat kociş bakıo gecikiom sorry saol cnm mis gibi olmuş tükkan çayda demlenmisırnaşık şey

lidacım geçmiş olsun cnm inşallah şansı hep açık olur emrenin nazar boncuğu olsun bu rahatsızlığı
zeynep aşkolsun 3kere mi çaardın gelmedim, şimdi geçmişi okuyunca gördüm gece tam bişeyler yazıodum naz uyandı, benim ilkokul öğretmenim malatyalıydı ya çok tatlı bi kadındı, hiç izini bulamıorum leyla çöllü ismi, ama edirnede okudum.buarada en yüksek puanlı arkadaşım sensin sana cevap vermesmiim ben ayıpsınkaydirigubbakcemile5

günaydın dememişim güüünaaaayydııınnn, dişçiye gidicem bugün naz babannede kalıcak, umarım uslu durur şimdiden stres oldum, 2saat fln sürer ne kadar süt sağsam

günaydın kızlar amma çok kaynatmışsınız akşam oku oku bitmedi valla

incicim bizim oğlanda da boynunda kızarıklık çizgi olarak başladı sonra yuvarlak kızarıklıklar oldu bepanten, pudra, hamaten hiçbiri iyi gelmedi en sonunda dr götürdük egzama dedi bilgin olsun biz pişik sanmıştık sıcaktan kat kat olmaktandır dedik ama değilmiş

günaydınnnn herkese
kahvaltımızı yapalım önce.))

hımm günaydın ve afiyet olsun o zaman :)) sayfayı açarken son yazan sen görünüyodun, dedim aynen bıraktığım yerde mi kafamçokkarıştı

bizden de herrkese günaydın bu arada..tatilmiş bugün, hadi çalışanlar yaşadı :1rolleyes:

günaydınnnnn.bu gün hava güneşli uzun bir aradan sonra...keyfim yerinde anlayacağınız...aslında başım çok ağrıyor bizimki yine bebeklik günlerini yadetti..1 saat arayla kalktı...

Günaydınlar herkeseee, inşallah güzel bir gece geçirmişsinizdir, güzel bir gün geçirirsiniz.

Fatocum, anne sütü verenler daha pek ek besinlere başlamadı.Ama aralarda elma suyu, havuç suyu gibi meyva sularından bir kaç kaşık tattırıyoruz.Daha doğrusu ben elma suyu veriyorum.Önümüzdeki hafta yoğurda başlayacağım.Bakalım bizimki sevecek mi_?
Dün elma suyu vermedim, bizimki kakasını yapmadı, şimdi uyansın vereceğim.Verdikten yarım saat sonra pırtlatıyor, bakalım bu seferde işe yarayacak mı_?

Esracım dün akşam pastörize sütle yapmıştım.1/2 süt, 1/2 su.Bizim büyük oğlanda okula gittiğim için ve de o zmanlar böyle bol hazır mamalar olmadığı için böyle yapıyorduk.Ondan deneyeyim dedim, hazırladım ama bizim velet saat 2,30 a kadar uyuyunca soğudu mama.Tabii bende vermedim:))))

günaydınlar hanımlar güzel bir gün güzel bir hafta sonu başlangıcı bebişler ve sizlerle olsun ay valla bir sürü cevap yazacaktım aklımda kalmamış bu unutkanlık bendede var hemde had safhada hamile kalmadan önce acaip yi bir hafızam vardı ünv dekji öğrencileri bile tek tek tanırdıum herkes şaşar kalırdı tel rehperi bile kullanmazdıum şimdi kendi numaramı sölerken bile iki kere düşünüyorum acaba doğrumu diye sürekli unutuyorum bişeyleri (
kıslar sizin bebekler yüzsütünden sırtüstü dönebiliyormu çağan dönemiyor başlıyor ağlamaya sırtsütüneden yüzüstü dönüyor artık kolunu kurtarmayıda öğrendi ama geri sırtüstü denemeyince başlıyor ağamaya oğlum yavaş yavaş öğreniceksin diyorum bakıyor yüzüme kusum maşallah

buarada eşimle gece kavga ettik çağanın emmesinden sanki beni sorumlu tutuyor yok sarımsak yemişim süt kokarmış yok şöleymiş böleymiş sabahta kalktık kalk bir kahvaltı azırla dedimben çağanla uğraşırken baktım salonda yatmış gene nerde kahvaltyı dedim uyanınca hazırlarım dedi dedim aç aç senimi beklicem bir adet dünden simit vardı birde sallama çay yaptım kendime yedim ama çok kısdım çıkarıcam bugün acısını klava:

inaysa benimki dönemiyor pek..olduğu yerde debelenip duruyor. dün yüzüstü bırakıp ilerlemeyi öğretmeye çalıştık, debelenirken bikez yanlışlıkla sırtüstü döndü :)) (yuvarlandı daha uygun aslında) bu sabah baktığımızda biraz biraz yüzüstü ilerleyebiliyor..ama dönmek yok daha :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…