2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

inaysa senin oğlana emmemek için bahane lazım, orjinal bahaneler buluyor

benimki ctesi doğudum die sevindi düşünebiliomusun, ptesi işe gitti.
KKdan uzman aradı şimdi tükkan kirasını ödemessem çıkarcakmış beni ühüühhhü

slm kızlar ben geldim,
ani bir kararla kahvaltıdan sonra berrağı anneme emanet edip şehitliğe gitiik,ordan kaş aldırmaya gittim yüzüm gözüm açıldıı,ee yarına hazırlık lazım :))))
alisha canın sıkılmış epey ,neyse bak bende geldim
aşık ayça nbr kızlar dünden beri?

benimki ctesi doğudum die sevindi düşünebiliomusun, ptesi işe gitti.
KKdan uzman aradı şimdi tükkan kirasını ödemessem çıkarcakmış beni ühüühhhü

evet çok gıcıkmış,benimki gibi..suratımı çekemiomuş artık da sabah 7 gece 1 çalışmıo bizimki de,allah razı olsun:eek:klava:
kriz var desene uzmanagamyoncuiremsu

iyiyim esracım..dişimi doldurttum 3 saat geçmesini bekliyorum yemek yemek için..giderkende doyurmuştum karnımı ama cokacimcoook

bende bir karar aldım bu gün.her gün yürüyeceğim.kociş 6 da eve geliyor o gelince çıkacağım en az yarım saat..kocişe söyledim hemen olur canım dedi..alındım valla insan dil ucuylada olsa zayıfsın hayatım der..

tünaydın hanımlar...

derya baykalda cocuk doktoru vardı gecen gun

inek sütü 2 yaşına kadar kesinlikle vermeyin bebekte demir eksikliğine yol acar dedi.

demir eksikliğide gelişim bozukluğu yaparmış.

muhallebi vericekseniz hazır muhallebilerden verin inek sütüyle yapmayın yada kendi sütünüzle yapın dedi.

mamalara guvenin anne sütüne yakın mamalar var verebilirsiniz dedi.

çinko demiri ayarlanmış mamalarda
Dün öyle bir deneyeyim demiştim kızlar, ama olmadı:)))Bugün aptamil mama aldım, akşamları bi şekilde vermem lazım:))))))

benim kız çok ağlamış babannede. kadınla ikisi susturamamış beni gördü düzeldi, sanırım çok alıştı bana hiç bırakamıycam kimseye yabancılık çekio
Benim oğlanda bana aşırı düşkün, ne yapacağız biz bunlarla bilmiyorum.Allahtan işimiz kendimizinde rahatız böyle.

merhaba canımcım
elma suyunu gunde toplam ne kadar verıyorsun bende vermeyı dusunuyorum kas yaparken goz cıkarmayayım abartırım dıye korkuyorum

bırde ben yogurdu anne sutunden yapıp verıcem, haftaya denıcem, cok yapıp veren var hıc bır zararı yok hatta yararı varmıs bılgınızee yerimseniben
İlk başlarda özlemcim, 1-2 çay kaşığı veriyordum, şimdi yarım elmanın suyunu rahat yiyor.Hergün biraz daha arttırarak bu aşamaya geldim:)

eh işte esracım, iyiyiz diyeyim..benimki çok yordu bugün beni..ememiyo, biriki çekip ağlıyo..parmaklarını sokup duruyo agzına..

valla burası şenlendi ama çıkmam lazım yemek molası, eşim geldi..size bol muhabbetlerrr..

geçmiş olsun aşık,
hoşbulduk duygucum,
alisha ne gezmesi kızz,eşimin kuzeni şehit olduya 1.5 ay önce,mezarını ziyarete gittik,dua etmeye:KK43:((

X