2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

terazilerde ince ruhlu kibar olurlar,sanata düşkündürler,ellerinden her iş gelir,tek kötü yanları bı anda neye alındıklarını anlayamazsın birden deişiverirler,kendı hallerıne kalıp sonra yine düzelirler

aynen canım iyi çözmüşün, yakınında terazi var heralde.eşimle çok iyi anlaşırız Şeniz maşallah ama dediğin gibi birden alınabiliyoruz.bizde o an hiç yaklaşmayız birbirimize beş dk sonra alınan gelir özür diler anlar tabi çok aptalca bir şeye alıdığını...

gözükmüyor ayça..bizimkilerde de oluyor bazen bir gün sonra tekrar düzeliyor..

kızlar sabah kaçta kalkıyorsunuz ? ben burda sizinle sohbet ederken bi tarftanda yarın sabah, erken yatmadığım için pişman olur muyum diye düşünüyorum 7:30-8:00 gibi kalkar benimki. tabi gece her 2 saatte bir uyanacak.. ben de güne her zamanki gibi uykumu almamış bi halde başlıcam

sheeda bizim mesai de 6 da başlıyor bende çok pişman olacağım sabah ama yarın eşime tatil ona bırakır uyurum biraz inşallah...

bende teraziyim vede ilave ediyorum teraziler adildirler haksılığa gelemezler birazcıkta sabırsızlar ben terazinin tüm özelliklerini taşıyorumda ha birde vurdumduymaz insanlarla zor anlaşırlar

ay evet yaa, kafayı yiyicem..ben tee mısırlardan görüyom ya, siz neden görmüyosunuz kafamçokkarıştı

canım bazen oluyor ticker sitelerinden de kaynaklanabiliyor

kıslar buarada oğluma babası muhalllebi yeidriyor artık bu işi ve degece uyutma kısmını o yapıcak bende biraz dinlenmiş olucam (yani kkda muhabbete devam )

aşık,aslında normal olduğu zaman çok hoş kayınwalidem ,çok ince düşünür,bıde tatlı dillidirki sorma,o zman sewıorum,ama işte bazen çok anlamsız şeylerden alaınabılıo,bende hiç bozuntuya wermem o zaman,sonra tel açar bana özür dilerim kzım o günkü dawranışım için,gönlümü alır,bende uzatmam hiç

sheeda bizim mesai de 6 da başlıyor bende çok pişman olacağım sabah ama yarın eşime tatil ona bırakır uyurum biraz inşallah...

bazen bebkten önceki günlerimi özlüyorum...
Ay ne güzel eşin bakar sen de uyursun benim eşim geç kalkar benneyaptımki

ay ne tatlııkaydirigubbakcemile3

oo inaysa terazi olduğunu bilmiyordum.teraziler birbiriyle iyi anlaşır.birde boğalarla iyi anlaşıyorum.oğlağı hiç bilmiyorum hiç oğlak arkadaşım yada yakınım yok.zamanla göreceğiz bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…