2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyiyim esracım..ooohh değme senin keyfine o zaman..insan daha bir enerjik oluyor di mi o şekilde..boşver çalışırken daha tatlı işte bu anlar,doya doya keyif yap şimdi kaydirigubbakcemile2

bişey demedi ayçacım normal atması iyi enazından dedi ilaç kullanmayalım kendiliğinden çıksın dedi reyyan 2 ay önce grip virüsü kapmıştı 2 aydır baya bi ilaö kullandık artık vermek istemedi heralde damağı içinde kan toplamış üzeride yara olmuş ondan çok ağlıyormuş dr buna dayanamaz tabi felaket canını yakar dedi

2 side aşkı memnu izlıodur kesin
nasıl oldu kızın damağı canım ya,geçtimi acık?

yok canım ya hala aynı uzun sürer dedi dr toparlanması bekliyoruz bakalım
ayy ne dizisi alishayı bu 3dür çağırıyorum gelmiyor alıcam ben sonra onun ifadesini hanım hanım ayran içtik ayrımı düştük yada küstük mü diyorum tık yok :roflol:

bakın oğlumun ilk günkü resmi, nostalji yaptım..gerçi pek belli olmadı küçülünce :ecrin_bebek:
insan resimlerine bakınca anlıyo ne kadar büyüyüp değiştiğini..bi de kıyafetlerinden tabi, dolap sürekli değişimde -tatlicadiarzu-

aynen ayça ya ,ben de bakıorum resımlere,daha bebekliğine tam doyamadan kocaman oldu,ne kadar hızlı gelışıolar,

zeeynepcim,ilk 2 gün babamızda izinliydı,anneannesıyle baraber baktılar,sonrasında annem bakacak,şu an yanımda kalıo okul kapanana kadar bende artık

bişey demedi ayçacım normal atması iyi enazından dedi ilaç kullanmayalım kendiliğinden çıksın dedi reyyan 2 ay önce grip virüsü kapmıştı 2 aydır baya bi ilaö kullandık artık vermek istemedi heralde damağı içinde kan toplamış üzeride yara olmuş ondan çok ağlıyormuş dr buna dayanamaz tabi felaket canını yakar dedi

cnm ya, kimbilir nasıl acıyodur..dr unuz da iyimiş aslında hemen ilaç dayamamış.biran evvel iyileşir inşallah..onların canı yandımı bizimki 5 kat yanıyo valla..

ayçacım senin ticker görünmüyor neden acep

görünmüyo mu cidden..:uhm:

kızlar aşkı memnuda peyker yine hamile yaa,daha bebeği 3-4 aylık,aman dikkat,bugunlerde sıksık reklam verıolar aile planlamasıyla,kucağında bebekle hamile kalanlar falan,:KK43:((

ben de aşkı memnunun sonuna yetiştim bi şey anlamadım orası kimin odasıydı neden bu kadar panik yaptılar ??

ben de burcumu söylemeden edemicem gıcık başak :) gıcıklığım sadece çok sevdiklerimedir başkalarına yapmam .... Eşim balık ama alakası yok hiç bir duygusallığını görmedim. Allah ağlatmasın ama benim için ağlar msın diye sorup duruyordum yılardır doğum sırasında nerdeyse ağlıcaktı bu da yetti bana :)

evet yaa..gündemde bir ekonomik kriz, bir bu :roflol: şu haldeyken hamileliği düşünemiyorum bile...

bihter matmazelin odasında adnan beye yazdığı aşk mektubunu arıodu,adnan yakaladı karıştırrken

başaklar çalışkan disiplinlı takıntılı olacak şekilde temiz titiz olurlar,simetrı takıntısıda olabılır

burç muhabbetidir gidiyor bende söyleyeyim bari.ben ve eşim terazi..abim annem hep teraziyiz anlıyıcağınız..bizde eylül ekim ayı yoğundur.bir oğluşum oğlak..terazilerde çok duygusaldır..eşim ben doğum sancısı çekerken ağladı durdu canım benim..24 saatte iki kilo verdi..ben bir o dokuz doğurdu anlıyacağınız...

aşık ben hamileyken daha indirmiştim nınnıyı,ama sadece bikaç kere dinletebildim:KK43:(

bihter matmazelin odasında adnan beye yazdığı aşk mektubunu arıodu,adnan yakaladı karıştırrken

başaklar çalışkan disiplinlı takıntılı olacak şekilde temiz titiz olurlar,simetrı takıntısıda olabılır

sağol

evet bu yüzden başak burcunu sevmiyorum şöyle biraz rahat bi insan olsaydım hiç bişeyi takmasaydım , aman olduğu kadar deseydimmm

X