2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sheeda ben kaç gündür 5.45 te kalkıom bacımm,
ewdekende berrak 7-8 arası uyanıodu,ama burda muhabbete dewam edıodum,alıştım arık uykusuzluğa,ki ben uykuyu çok sewen bi ınsanım,ama gündüz uyursa bende bi yarım saat kestırıorum ii gelıo

ya kıslar oğlumun boynunda kırmızı çizfgi var acaba pişik falanmı oldu halbuki hep temiliyorum kuruluyorum acaba neden olduki

walla bugun bende düşündüm,kızımdan önce eşimle şakalaşır birbirimize sataşırdık falan,şimdi arık anne baba olduk ya sankı ciddileştık,butun komikliklerımızı kızımıza yapıoruz,büyüdük sanırım:KK43:((

inaysa oluyor canım bazen.kıyafetlerde tahriş edebiliyor .ben bepantene sürüyorum hemen geçiyor...

sheeda ben kaç gündür 5.45 te kalkıom bacımm,
ewdekende berrak 7-8 arası uyanıodu,ama burda muhabbete dewam edıodum,alıştım arık uykusuzluğa,ki ben uykuyu çok sewen bi ınsanım,ama gündüz uyursa bende bi yarım saat kestırıorum ii gelıo

5:45 mi ,? ben olsam 1 dk durmam yatardım
ben gündüz uyuyamıyorum :KK43:

Aklıma süper bir fikir geldi hepimiz aynı anda burayı kapatıp yatalım böylece aklımız burda kalmaz , rahat rahat mışıl mışıl uyuruz

canım o çizgi bizdede war,boynu katlı olduğu için hava almıo ondan oluo sanırım

we 5.45 te kalktığım ilk gün 2 de yatmıştım sonrakı günlerde 1 de yattım,bu arada 3-4 arası kalkıp bide emzırdım,
bana ne bana ne ben yatmıcam ,sen yat hadi:))))

5:45 mi ,? ben olsam 1 dk durmam yatardım
ben gündüz uyuyamıyorum :KK43:

Aklıma süper bir fikir geldi hepimiz aynı anda burayı kapatıp yatalım böylece aklımız burda kalmaz , rahat rahat mışıl mışıl uyuruz

süper fikir ben uyuyarım.siz bana uyarsanız erkenden kapatırız ama dükkanı.ben benimki uyuduğu an sızıyorum.ilk defa o uyudu ben uyanığım...

ya kıslar oğlumun boynunda kırmızı çizfgi var acaba pişik falanmı oldu halbuki hep temiliyorum kuruluyorum acaba neden olduki

Efe'de de var ben geç fark ettim bi türlü geçiremedim bazen pudra sürüyorum bazen pişik kremi bazen bepanten ama geçmiyor. doktor hametan kullan geçmezse başka bişey vercem dedi. Kullandığımız deterjanda yapabilirmiş ..
Aşık bepanten krem mi merhem mi kullanıyorsun?

esra ben de bu gün çalışmayı çok özlediğimi farkettim.hamişlikten beri çalışmıyorum.seneye çalışsammı diyorum ama değmiyor benim aldığım para oğluşumu bırakmaya

Efe'de de var ben geç fark ettim bi türlü geçiremedim bazen pudra sürüyorum bazen pişik kremi bazen bepanten ama geçmiyor. doktor hametan kullan geçmezse başka bişey vercem dedi. Kullandığımız deterjanda yapabilirmiş ..
Aşık bepanten krem mi merhem mi kullanıyorsun?

merhem kullanıyorum daha etkili.kremi sürmesi daha kolay oluyor ama o etkisiz oluyor..hemetan bize allerji yaptı kullanamadık..

sağol canım
benden bu kadar ben yatayım artık yarın görüşürüz, siz de yatın hadi geç oldu

selam arkadaslar,

kac zamandir yazamiyorum sanirim yazmam da zor artik..cunku hiiic iyi degilim..vaktim olmuyor genelde de...

dunurum senin kiz sanirim yeni aday bulmak zorunda kalacak..

oglumun alerjisi yuzunden biliyorsunuz sut soya (ki bu adamlar soyayi her biyerde kullaniyorlar..az once ton baligi yedim sadece bi kasik ve hemen biraktim cunku icime kurt dusup ustune bakinca soya yaziyor) yumurta ve nut diye genellenen bildigniz her turlu kabuklu yemis (fistik findik badem ceviz vs) ve bugun yine cocugum aglayarak kaka yapti ve bi dolu kan...

internetten kontrol ettim ve dogum kontrol hapimin icinde bile sutten elde edilen bi madde var..artik coook yoruldum ama vardir bunda da hayir demekten baska bisey yok..cok buyuk bi imtihan bu rabbimden gelen...insallah iyilesir kuzum..ne yiyecek diye kara kara dusunmekle geciyor vaktim...dun taze fasulye vardi turlude..cok da gaz yapti kuzuma yani hala gaz yapan yiyecekleri de yiyemiyorum...olsun oglum iyilessin de..bi bilsem ne zaman iyilesecegini...

KIZLAR NE OLUR AKLINIZA GELDIKCE DUA EDIN KUZUMA...:çok üzgünüm:

canım geçmiş olsun umarım kısa zamanda atlatırsınız

esra ben de bu gün çalışmayı çok özlediğimi farkettim.hamişlikten beri çalışmıyorum.seneye çalışsammı diyorum ama değmiyor benim aldığım para oğluşumu bırakmaya

ben doğumdan 20 gün öncesıne kadar çalıştım,işe başlamak zor geldi önce ama kendime geldim ii oldu,dışarı çıkmak giyinmek arkadaşlarla muhabbet falan,
sendemı öğretmensın,gerçekten para azsa yazık değmez bırakmaya oğlunu

ii geceler sheeda tatlı rüralar,ooooo biz daha ne kaynatırız,sende oku oku bitiremezsın artık:)))

öğretmenim ama şu atamaya takılanlardan..özelde çalışmam artık çok yoğun oluyor.ücretli evin yanındaki okuldan teklif var ama gitmem heralde...

ayy, bi 5 dk yoktum 3 sayfa atlamış maşallah size..yatanlara kesintisiz ve kaliteli uykular..

evet ya, ticker sitesinden vs kaynaklanan bişeydir bu..sonra ilgilenicem bu konuyla :1closedeyes:

benimkinin de bogum yerlerinde kızarıklıklar oluyo..krem sürüyorum ama, illaki oluyo ve olucakta..

X