2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

gelemiom kız fena gazı geldi nazın gazgirlüm benim. aşkımemnu başlamadan bitmeli bu gaz ben kaçtım muckss

geçmiş olsun geçer hemen işallah:)

kızlar ne dersi,şışt aranızda konuşmayın merak ediorum-tatlicadiarzu-
bi de jel adı vardı işe yarıo mu o gerçekten:uhm:

Ayyy,maşallah metinimize.Kız ne güzel, bizim arayıpta bulamadığımız şey:)))

hadi bedenler 40ladı, ayaklar da büyüdü ya, 1numara büyüdü benimkiler hiçbi ayakkabım olmuyo, mecbur yenilicez ayakkabılığı çok üzüldüm:))))
Evet canım,40 beden olmuşum bende,36 lardan sonra hiç bir pantolon olmuyordu, yeni aldım mecburen.Ayaklarda büyümüş benim de:)))))

Kolay gelsin filizcim.Hadi bakalım bol paralı işler sana.
Blommslada görüşürsen dua ettiğimizi söyle, yavrucak bir an önce iyileşsin.

bloomsun oğlunda yarık damak, dudak olayı vardı. Onun için ameliyat olacak.
İnşallah bir sorun yoktur nilde.Bir dr.a götürün hayatım.

Geçmişi okuyayım derken egehan uyandı.Şimdilik bu kadar kızlar, uyuttuktan sonra devam ederim.

okudum bitti ama şimdide aşkı memnu başladı...

neyse hepinize sevgiler bebişlere bol uykular gazsız geceler..

blooms allahım kolaylık versik yavruna sağlık versin canım...

selam arkadaslar,

kac zamandir yazamiyorum sanirim yazmam da zor artik..cunku hiiic iyi degilim..vaktim olmuyor genelde de...

dunurum senin kiz sanirim yeni aday bulmak zorunda kalacak..

oglumun alerjisi yuzunden biliyorsunuz sut soya (ki bu adamlar soyayi her biyerde kullaniyorlar..az once ton baligi yedim sadece bi kasik ve hemen biraktim cunku icime kurt dusup ustune bakinca soya yaziyor) yumurta ve nut diye genellenen bildigniz her turlu kabuklu yemis (fistik findik badem ceviz vs) ve bugun yine cocugum aglayarak kaka yapti ve bi dolu kan...

internetten kontrol ettim ve dogum kontrol hapimin icinde bile sutten elde edilen bi madde var..artik coook yoruldum ama vardir bunda da hayir demekten baska bisey yok..cok buyuk bi imtihan bu rabbimden gelen...insallah iyilesir kuzum..ne yiyecek diye kara kara dusunmekle geciyor vaktim...dun taze fasulye vardi turlude..cok da gaz yapti kuzuma yani hala gaz yapan yiyecekleri de yiyemiyorum...olsun oglum iyilessin de..bi bilsem ne zaman iyilesecegini...

KIZLAR NE OLUR AKLINIZA GELDIKCE DUA EDIN KUZUMA...:çok üzgünüm:

hadi bedenler 40ladı, ayaklar da büyüdü ya, 1numara büyüdü benimkiler hiçbi ayakkabım olmuyo, mecbur yenilicez ayakkabılığı çok üzüldüm:))))

Aynen gitti benim 36 numara hotiçler,inciler,Kemal Tancalar...Valla bikaç tanesini de doğrudürüst giyememiştim
Gelsin 37 numara ay
okudum bitti ama şimdide aşkı memnu başladı...

neyse hepinize sevgiler bebişlere bol uykular gazsız geceler..

blooms allahım kolaylık versik yavruna sağlık versin canım...

Şu Bihter e de acaip kıl olmaya başladım..Uyuz..Matmazel de pek hanımanımcık..Öptüm hepinizikaydirigubbakcemileh

bloomscum Allah şifa versin arkadaşım inşalah opersyon başarılı geçer sıkıntınız sona erer
burçlardan konuşmuşsunuz ben balığım eşim oğlak bizde süper anlaşırız kocişle:asigim:

İyi akşamlar hanımlar..Geçmişi okuyamayacağım çok yorgunum... Bugün hastane işlerimizi vardı. Kızım kalça çıkığı için röntgen çekildi. Sol bacağından hafif kalça çıkığı var dedi doktor.. Ona göre tedbirler alacağız.. İdrar tahlili felan yaptırdık temiz çıktı, bugazından balgam vamış ama ilk etapta ilaç kullanmıyacağız.. Bol bol emzir kendiliğinden atsın dedi doktor... Felaket şekilde yorgunum , omuzlarımı kaldıramıyorum. Kızımda üzerini giydir çıkar yapa yapa bide hastaneye iki üç kez gidince yoruldu. Altıdan beri uyuyor.. Birazdan emzirip bende yatacağım... Aşkı memnu felan yok bugün...

Hepinize hayırlı akşamlar...

Bu arada bende bucumuzu söyliyeyimde öyle çıkayım. Eşim terazi ben ve kızımda oğlak burcuyuz... Babamız iki inatçı keçiyle uğraşsın dursun ömrü boyunca...

nohcoyum geçmiş olsun arkadaşım kalça çıkığı erken farkedildiğinde tedavisi çok kolay oluyormuş bu yüzden şanslı sayılırsın inşallah tedavinir kısa zamanda olunlu sonuç verir
reyyanımdada balgam var bizimde dr'umuz ilaç vermedi kendiliinden atsın dedi(

off lidacım Allah yardımcın olsun eş-şafi olan ismi şerifiyle Rabbim cc şifasını versin canım inşallah kısa zamanda atlatırsınız ne diyim üzüldüm valla

alisha, melegim16, montesori, Sheeda oku oku bitmiyor malesf kıslar alisha 2 dir çağırıyorum gelmiyosun küstük mü ne CADIARZU

herkes dizi izliyo yaa..tabi bebişler büyüdü artık, erkenden uyuyolar di mi :ecrin_bebek:

ewet ayça ama dizi bitti şimdi,kızımıda uyuttum,çayımı içiorum keyif zamanı,ohhh yarında tatil iş yok:)))
sen nsaılsın canım?

iyi akşamlar kızlar..zeynep reyyan nasıl oldu, sarı-yeşil balgama ne dedi dr?

ya napim esracım kızı uyuttum baktım alisha monte var çağırdım hemen uçtular hanımlar:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…