2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya kıslar oğlumun boynunda kırmızı çizfgi var acaba pişik falanmı oldu halbuki hep temiliyorum kuruluyorum acaba neden olduki

Merhaba kızlar, nasılsınız_?Bakıyorum bu akşamki dizilerden doğru düzgün yazan olmamış:))))

Oğlumu uyuttum, kıyafetlerini ütüledim.
İncicim, bizim oğalnında boynunda kırmızılık var, hametan sürüyorum, pomadını ama, kremi çabuk geçirmiyor.
Kızlar bebişlerin koltuk altlarına da dikkat ediyorsunuz değil mi_?Özellikle kilolu bebeklerde koltuk altlarıda pişebiliyor.
lidacım geçmiş olsun canım, inşallah bir an önce atlatırsınız.
zeynepçim, ilaç kullanmadan geçer inşallah.İlaçlarla yüklüyoruz daha bebekekn çocukalrımızı.
burçlardan konuşmuşsunuz, ben de söyleyeyim de geri kalmayayım bariiikaydirigubbakcemile3Ben ve büyük oğlum akrep, eşim yengeç, kızım balık, küçük oğlumdaaa bildiğiniz gibi oğlaksırnaşık şey

ücretli değmez canım ya,o kadar saat çalış kadrolu gibi maaş almaya gelince saat başına,walla bu türkiyenın eğitim sistemı çöktü zaten,bizde geçen dönem 5 tane ücretlı türkçe öğtermenı deişti,düşün,şu an sosyal ,fen,türkçe ücretli,ben ingilizce beden resim matematık kadrolu,din ise ilçenın imamı gelıo düşün yani durumun vehametını

Evettttt, ikinci oğlumu temmuzda doğurayım diye hazırlık yapmıştım, babasına doğum günü hediyesi olarak:)))))Ama o yılbaşı hediyesi olmak istedi:)))))

öyle canım en fazla öğretmen ankarada yinede yarısı ücretli çalışıyor.birde bakan her gün ihtiyaç yok da almıyoruz diyor deli ediyorklava:

aşık sen ne öğretmenisin? burada okul açacak kadar Türk yok belki Kahirede olabilir..Milli Eğitim Bakanlıgı gönderiyo bir de di mi..o nasıl oluyo, sınavla falan mı..

bende kova olarak ayarlamıştım ama beyimiz acele etti işi bozdu..

akrepler acından ölse açım demez,duygularını belli etmezler,çabuk sinirlenirler,çabuk geçmez öfkeleri,ama çok duygusaldırlar belli etmezler,biraz kin vardır kolay unutmazlar

aşık sen ne öğretmenisin? burada okul açacak kadar Türk yok belki Kahirede olabilir..Milli Eğitim Bakanlıgı gönderiyo bir de di mi..o nasıl oluyo, sınavla falan mı..

ben sosyal bilgiler eşim milli eğitim de edebiyat öğretmeni..milli eğitim sınavla alıyor eşim başvurabiliyor..

ayça bende 5.senemı doldurduğumda yurtdışı istıorum,milli eğitim sınavla gönderıo canım

kızlar size doyum olmaz ama ben de kaçtım.attım havayı eşim yarın bakar diye ama ben yine işimi garantiye alayım uykumu alayım...

aşık hatta bugun ücretli sosyal bilgiler öğretmenımız var bayan ayrıldı bugun,sınava çalışacakmış,başka bır ücretlı öğretmen başladı,bu sene 3 sosyal bilgiler hocası deişti,onlarda haklı sınav için ayrılıo çoğu

Ayçacım, ben senin tickerını görüyorum, acaba düzeldi mi_?

yok yok bu kızlar beni kandırıyo -tatlicadiarzu-
sanırım ticker sitesinin geçici problemlerinden ya da yoğunluğundan kaynaklanıyo..o yüzden kimine görünüyo, kimine görünmüyo..ya da benim oğlan her eve gitmiyo delikafadulden

akrepler acından ölse açım demez,duygularını belli etmezler,çabuk sinirlenirler,çabuk geçmez öfkeleri,ama çok duygusaldırlar belli etmezler,biraz kin vardır kolay unutmazlar

Çok doğru canım, burcumun tüm özelliklerini taşıyorum neredeyse, yükselenim de akrep bu aradaalkisalkisalkis

meralcim sizin ew çok tehlikelı sen ve oğlundan dolayı,allahtan eşin ve kızın uysal ewcimen burçlar,dengeyı koruodurlar,yengeç evine bağlıdır,duygusaldır,balık biraz hayalperestir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…