2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

alisha alisha
iyiki varsın kk da
güldürüyorsun hepimizi bir anda
Allah versin ne muradın varsa

alisha tebrik ederim cnm.. Bu yeteneğini geliştirmeni tavsiye ederim.. Şiir kitaplarını bekliyoruz delikafadulden

Benim SAt ımda 27 Marttı ama adetlerim düzensiz olduğundan geç yumurtlamışım :) Doktorum 7 Nısan olarak kabul etti.. Ve 7 Nisana göre tam 40 haftalıkken doğum yaptım...

3 Mayısta doktora gitmiştim tahlil istemişti ve sonucu Çarşamba alacaktım... 7 Mayıs Çarşamba Testimizin pozitif olduğunu öğrendim ama eşime süprüz yapamadım... Çünkü bir yıl olmayınca ilaç tedavisine başlamıştık.. Her doktora gittiğimde ümitleniyordu.. Benim halimden anladı heralde.. O bana hamilesin değilmi diye müjde verdi :)))

alisha tebrik ederim cnm.. Bu yeteneğini geliştirmeni tavsiye ederim.. Şiir kitaplarını bekliyoruz delikafadulden

Benim SAt ımda 27 Marttı ama adetlerim düzensiz olduğundan geç yumurtlamışım :) Doktorum 7 Nİsan olarak kabul etti.. Ve 7 Nisana göre tam 40 haftalıkken doğum yaptım...

3 Mayısta doktora gitmiştim tahlil istemişti ve sonucu Çarşamba alacaktım... 7 Mayıs Çarşamba Testimizin pozitif olduğunu öğrendim ama eşime süprüz yapamadım... Çünkü bir yıl olmayınca ilaç tedavisine başlamıştık.. Her doktora gittiğimde ümitleniyordu.. Benim halimden anladı heralde.. O bana hamilesin değilmi diye müjde verdi :)))
ne demek istiosun bu yeteneğimin gelişmiş hali:kızgın: sanki ilk kez yazıoz allaalla:jeyyar:
ben de çok belli ettim ya hiç sır saklıyamiorum, anlamasın die adet oldum bile demiştim yine de anladı beni görünce tipimden:))
ekinsu senle düet yapalım kız, ya da hani atışır ya şair miydi neydi ozan mıydı biz de öle yapalım

Benim SAt ımda 27 Marttı ama adetlerim düzensiz olduğundan geç yumurtlamışım :) Doktorum 7 Nİsan olarak kabul etti.. Ve 7 Nisana göre tam 40 haftalıkken doğum yaptım...

aa aynıymışız benim SAT da 27 marttı aşılama tarihimde 7 nisandı :))

çıkmaz çıkmaz deme
şansını dene ekinsu
şiir ruhun gıdasıdır
gerekmez ne ekmek ne de su
puahahahahdsgfhgh

alisha demiştim değilmi sana
değiştin sen doğumdan sonra
arttı performansın bir anda
aman nazar değmesin sana
kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol::roflol:

alisha demiştim değilmi sana
değiştin sen doğumdan sonra
arttı performansın bir anda
aman nazar değmesin sana
kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol::roflol:
kendine haksızlık ediyosuuunnnkaydirigubbakcemile5
denizde olur yosuuunnnkaydirigubbakcemile3
popomu kaşıdım nazar değmesin dedim:nazar:
bu işte birinci belli ikinci kim :lepi:
:roflol::roflol::roflol:

ben çıkıyorum arkadaşlar
size iyi yazışmalar
bendende ancak bu kadar-tatlicadiarzu-

balım kız bari dörtlüğe tamamlasaydın cık cık hiç olmamış o, eski dünürümsün ne de olsa benim yeteneğimden bulaşmıştr biraz bak yine fena diil:KK70:D

günaydınnn herkese
umarım herkes iidir
bi koşu okiim bakalım sabah ne kaynatmışsınız

sedacım kraftın jenny modeli var bence gideceğin yer için uygun olabilir..ince uzun çünkü fiyatta uygun..

aylin walla bu nişanlıların herşeyi aynımış,yatakları bizimde kraft jenny memnunum,pompayıda seninkiden aldımhihoyyyt
mama sandalyende hoşmuş,bizde odan alalım bariidelikafadulden
ne marka dünürüm ve kaça aldın ayıptır,bende araştırayım burda?
haa bide damadımın arabası nekaydirigubbakcemile2

filizzzz nbr,walla cuma günü yürüyüş yaparken arayım dedım çıkardım teli,senın numaran öbür telde kalmış,arayamadımm,aklımdaydın walla,avea hattım şimdi dışarda gelsin ararım
nerdesin kaç gündür?

tünaydın kızlar nasılsınız bebişler nasıl?
ben egeyi uyutup işlerimi bitirdim hadi bakim kıslar napıyor dedim ama benim yaramaz uyandı tam sıra size gelince, gerçi slepperda yatıyor bakalım ama kaç dakka sonra kaldır beni diyecek:))

nazlıcım hoşgeldin
bende oğluşumla eczaneye gittim geldim 15 dk yeter işte hava aldı şimdide uyuyor

slm nazlı,
bizler iiz sen nasılsın?ege nin keyfi yerındemi?
ekinsu hayırdır canım naptınız eczanede?

ekinsu ezra hoşbulduk canlarım, biz iyiyz çok şükür ege kaka yaptı temizlendi emiyor şimdi
metin le errak nasıl?

ya kızlar ben size neden rep veremiyorum? kaç gündür başka kullanıcaları değerlendir deyip duruyor

X