2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oğluma nemlendirici krem aldım masaj yaptım gelince ay kıkır kıkır güldü kendimede elevit aldım süt yapıyor diye içiyorum her gün vitaminden zarar gelmez hem vücudumun direnci artıtıyor

esra kız ben kullanıcı panelinde sadece bana puan verenleri görüyorum ama kaç puan geldiğini görmüyorum birde ben kime vermişim nereden bakıyoruz birde bu puanlar ne işimize yarıcakki ben anlamadım

ekinsu bende bilmyorum ne işe yarayak ama teşekkürü de kaldrmışlar bari kızlara rep vereyim diyorum o da olmuyor

offf bugun bu sayfalar açılmıo bi türlü gıcıkkk oldum

ya kızlar ben size neden rep veremiyorum? kaç gündür başka kullanıcaları değerlendir deyip duruyor

canım 1 kişiye verdıkten sonra 20 farklı kişiye wermeden aynı kişiye veremıosun

oğluma nemlendirici krem aldım masaj yaptım gelince ay kıkır kıkır güldü kendimede elevit aldım süt yapıyor diye içiyorum her gün vitaminden zarar gelmez hem vücudumun direnci artıtıyor

elevit süt mu yapıomuş,kan hapımıydı o canım?

esra kız ben kullanıcı panelinde sadece bana puan verenleri görüyorum ama kaç puan geldiğini görmüyorum birde ben kime vermişim nereden bakıyoruz birde bu puanlar ne işimize yarıcakki ben anlamadım

kaç puan verdıklerı yazmıo zaten,ben geçen zeynep vermeden önce puanıma baktım sonra bir tek o vermiş ve 28 puan bırden arttışmı,öylelıkle onunkını anladım bide kançiçeğimin verdiği ile 6 puan artmıştı,sen kıme verdiğini göremıosun,bu puanlarında hiç bir anlamı yok canım,nazlı hatırlar aylar önce bunun geyiğini yapıoduk yok şu kadar puana çamaşır makınesı bu kadar puana bulaşık makınesı dıe,sonra rtükten fırça yemiştik

Dün kızımız çok ağladığı için babası dayanamadı bugün kızına internetten oyun halısı ve birkaç oyuncak aldı. Birkaç güne gelir inş...

Bu arada şu poşet işini bende denedim.. Kızımın çok hoşuna gitti.. Özellikle sesleri dikkatini çekiyor...

nahcoy ben oyun halısını kendim yaptım gösterimmi size

Ya cnm sitede daha önce görmüştüm onu sen mi yapmıştın.. İlk önce eşim bana sen kendinde yapabilirsin dedi.. O halıyı aradım aradım bulamadım sitede. En sonunda eşimde netten sipariş verdi... Senin yaptığını bilseydim resimlerini isterdim..

Ama yinede göster... Nasıldı bir bakayım...

nazlı nbr............
metin kucagımda 12 den beri deliler gibi aglıyo ve kusuyo.........yarın doktora götürcez bakalım ne dicek kusmasına.

nahcoy ben yeni koyuyorum daha önce koymamıştım canım
monte kız öslemişim seni naber ben iyiyim egeyle uğrşıyorum

yapayım nazlı,ama resim atman gerek bana msnden,oyun halısını göstersene canım merak ettim
filiz geçmiş olsun üşüttümü ki

yapayım nazlı,ama resim atman gerek bana msnden,oyun halısını göstersene canım merak ettim
filiz geçmiş olsun üşüttümü ki

kızlar nil kaka yapamıo ,nası yaptırsak helak olduk valla:KK43:
zeytinyağdan başka bi öneriniz var mı??

fitil kullan canım hiç bir zararı yok vazalin özlü zaten kakayla birlikte geri çıkıyo sadece uyarma amaçlı ama devamlı olarak soruyorsan önermem bu seferde tembelliğe alışır.nadir kabızlıklarda ben kullanıyorum hemen yapıp rahatlıyoyerimseniben

nazlıcan çok güzel olmuş canımm nasıl yaptın anlatsana bizde yapalım boşuna almayalım :)

X