2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nazlı nbr............
metin kucagımda 12 den beri deliler gibi aglıyo ve kusuyo.........yarın doktora götürcez bakalım ne dicek kusmasına.

Geçmiş olsun cnm... Bizde gidecektik ama benim kızım doktor deyince hemen düzeliyor.. Kusması duruyor.. Yarın yine başlar kusmaya kesin..

nahcoy ben yeni koyuyorum daha önce koymamıştım canım

Evet cnm bu o değil.. Bİrisi yapılışını tarif etmişti ama bulamadık... Keşke yarım saat önce sorsaymışım bunu yapardım... Neyse aldık birkere...

Bu arada eline sağlık çok güzel olmuş..

merhaba kızlar..iyi haftalar..

Bugün arkadaşımız doğum yaptı ona gittik hastaneye,bebeği memeye ben tutturdum emdirmeye çalıştık, ayy o günler geldi aklıma, eguştan sonra tüy gibi geldi bebek elime :bbo:

Sonra eguşun doktor kontrolü vardı oraya gittik..8,350 gr olmuş herşey yolundaymış ek gıdaya 6.aydan sonra başlayalım dedi.birdaha ki ayda kan damlasına başlıcaz..birde aşılarımız var bu hafta..

sağlık olsun nahcoycum sizinki çok daha güzeldir zaten şimdiden güle güle kullanın
bu arada benimki oyun minderine baya alıştı bazen yarım saat falan dokunmaya çalışıyor sallanan oyuncaklara

esracım boşuna huyu huyuna boyu boyuna demedik dimi :))

güle güle kullan pompanı umarım memnun kalırsın..
ben ebebek ten 214 liraya aldım mama sandalyesini,bu ay içinde ebebekte 250 liralık alışverişe 50 liralık hediye çeki veriliyor..bende ıslak mendil ve biberon aldım 250 ye tamamladık 50 liralık hediye çeki aldık kaydirigubbakcemile3

nazlıcan eline sağlık canım çok güzel olmuş oyun halınız,becerikli hatun seni hihoyyyt

merhaba hanımlar,geçmişi okumayı anca bitirebildim,nazlıcan eline sağlık çok güzel olmuş nasıl yaptığını anlatırmısın.

nazlıcan çok güzel olmuş canımm nasıl yaptın anlatsana bizde yapalım boşuna almayalım :)

merhaba canım anlatiim çoook basit:
alttaki minder hazır minder kılıfı içine 5 kat tabaka elyafı(ben terzi malzemeleri satan bir dükkandan buldum bulamazsan fikir olsun diyeyazdım) katladım kenarlarından açılmasın diye diktim ve kılıfın içine soktum düğmeleri ilikledim okadar.
üst taraftaki oyuncak askısı şu kızların bellerinde çevirdiği hula hop halkaları olur ya ondan.1-2 liralık bişi çok da uygun.onu minderinin ölçüsüne göre 2 tane kullanarak kestim ben.çapraz yaptım birleşme yerinden bağladım.
mindere de kullanımı rahat olsun diye sökülebilir şekilde monte ettim.bir parça cırt cırta silikon sürüp plastiğe tutturdum üzerine sıkı tutsun diye benim kızın saç lastiklerinden doladım.oda yapıştı ama renkli olunca kötü durmadı.cırt cırtın karşı tarafınıda mindere diktim.
çeşitli çıngırak ve yumuşak hayvanlar vardı zaten nilsudan kalma vardı.kalın iple sallandırdım.
çok kullanışlı oldu bez değiştirirken cırt cırttan kaldırıyosun tamaaaam.çok da kolay
minder kılıfı yoksa sevimli bi çarşafı katlayıp kenarlarından dikebilirsin.

merhaba canım anlatiim çoook basit:
alttaki minder hazır minder kılıfı içine 5 kat tabaka elyafı(ben terzi malzemeleri satan bir dükkandan buldum bulamazsan fikir olsun diyeyazdım) katladım kenarlarından açılmasın diye diktim ve kılıfın içine soktum düğmeleri ilikledim okadar.
üst taraftaki oyuncak askısı şu kızların bellerinde çevirdiği hula hop halkaları olur ya ondan.1-2 liralık bişi çok da uygun.onu minderinin ölçüsüne göre 2 tane kullanarak kestim ben.çapraz yaptım birleşme yerinden bağladım.
mindere de kullanımı rahat olsun diye sökülebilir şekilde monte ettim.bir parça cırt cırta silikon sürüp plastiğe tutturdum üzerine sıkı tutsun diye benim kızın saç lastiklerinden doladım.oda yapıştı ama renkli olunca kötü durmadı.cırt cırtın karşı tarafınıda mindere diktim.
çeşitli çıngırak ve yumuşak hayvanlar vardı zaten nilsudan kalma vardı.kalın iple sallandırdım.
çok kullanışlı oldu bez değiştirirken cırt cırttan kaldırıyosun tamaaaam.çok da kolay
minder kılıfı yoksa sevimli bi çarşafı katlayıp kenarlarından dikebilirsin.

Ellerine sağlık cnm ... Çok ekonomik ve kullanışlı olmuş...

çok teşekkür ederim kızlar ama çok basit sizde yaparsınız siz daha beceriklisiniz.
şimdilik kaçtım herkesi öptük egeyle baaay

kap aldım canım..medelanın 10 lu saklama kabını aldım daha rahat..sütü sağdığımda hiçbişeyim yoktu buzdolabı poşetine koymuştum birkaçtane..

esraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

X