2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hanımlar halı alıcam salon için ama tüyü falan olmasın diyorum çağan üstünde yatsın oynasın nasıl bişey almalıyım varmı bilginiz bu konuda

günaydın kızlar.nasılsınız

bugün bizde annemlere gitcez torununu özlemişte gelin diyor.

bakıyorum şimdiden tatil planları yapılıyor.eee hakettik ne de olsa bebek bakmak kolaymı:))

bende 25 nisanda hamile olduğumu öğrenmiştim 5 gün sonra yani aklımıza geldikçe hala gülüyoruz o kadar garip bir şekilde öğrendikki ne sevinebildik ne de üzülebildik.

gunaydınnnnnnnn
ankarada hava cokk guzellll
oglusum uyuyor uynasın gezmeye cıkıcaz sonrada alısverıse
sheeda poşet fıkrı süper kaan cokkk mutlu oldu ))))
ogleden sonra da bahsettıgın seslı kıtaplara bakmaya gıdıcez :))))
tesekkur ederızzz

özlem bizimki de bayılıyor poşet seslerine özellikle de ıslak mendilin çıtırtısına. doğduğundan beri ağlıyorsa bile bu sesleri duyunca susar.

inaysa shaggy ler çok güzel, tüyler var ama çyle yapış yapış sağlıksız diil yumuşacık zaten üstüne battaniye koyucaksın başka halıda olsa di mi
saol hera cım nice SAT lara hep beraber inşallah:)
balım kız nasıl öğrendiniz çok merak ettim ben de yurtdışında gecikmişti öle öğrenmiştim eşime çok süpriz olmuştu

günaydın:))
alisha aman 2.sat olmasın!!:))
nazımıza da maiallah:)
calemity geçmiş olsun canım..
ezracım bikaç kaşık kahveden zarar gelmez yahu..dün de dondurma yedik,bu kız bakınca masum masum ben dayanamıorum ama bare tatlı vermesem:KK43: tickerı ben yapamadım ya -alakmıyım neyim??
cam rende ve elma rendesi aynı şey tatlım.
linaycım mama sandalyenizi güle güle kullanın ben de ondan alcam,ne kadara aldınız desem ayıp olur mu?
accu polly 2 nasıl,görmedim ondan??
ekinsucum mama yaparken 1 ölçek için 30ml su kullanılıo..
nohcoy geçmiş olsun.
benim dr.2 yaşına kadar emzircen taam mı deyip gönderio:))

kızlar nil kaka yapamıo ,nası yaptırsak helak olduk valla:KK43:
zeytinyağdan başka bi öneriniz var mı??

inanna 6aylık hamişken safranblu gezisine gtmiştik 1gün de kastamonu ya götürüolardı, çok yorgundum gidemedim seni görünce hep aklıma o gelio, sarımsak alıp getirmişti gidenlerden biri, hala bitmedi ne bereketli sarımsakmış:))
sen herşey verion ya ne güzel, kakasında bi değişiklik oluo mu

bak ağzından almışım, kakasını ondan yapamıodur bu kadar çok şey verdiin için. ya ishal olur ya kabız

alisha siirini okudum cok güzelmişkaydirigubbakcemile3basarılarının devamını diler SAT içinde bir şiir rica ederim:roflol:

inaysa shaggy ler çok güzel, tüyler var ama çyle yapış yapış sağlıksız diil yumuşacık zaten üstüne battaniye koyucaksın başka halıda olsa di mi
saol hera cım nice SAT lara hep beraber inşallah:)
balım kız nasıl öğrendiniz çok merak ettim ben de yurtdışında gecikmişti öle öğrenmiştim eşime çok süpriz olmuştu

bende kan pıhtılaşması olduğu için doktorum adet tarihin geçince hemen gel iğnelere başlayalım demişti.bende sabırsızlıkla gün sayıyorum derken ayın 24 hatta cuma günüydü benden kanama geldi.ben adet sandım.ağladım sinirlendim eşimde çok üzüldü.ama ertesi güne kadar tekrar olmadı bu defa ne oluyor acaba diye telaşlandım ben doktorumu aradım gelin dedi.bir kan tahlili yaptıralım dedi.zaten hamile olduğum aklıma bile gelmiyordu.sonra gittik sonucu aldık doktor çıktı acildeki doktora gösterin sonucu dedi.bizde gittik acile bir bayandı hatta aldı eline testi tebrik ederim hamilesiniz dedi ama bizde hiç tepki yok şok olduk çünkü:1shok:doktor dediki istemediğiniz bir hamilelikmiydi dedi yooo diyebildik ancak.
sonra doktorunuz sizi bekliyor odasında dediler kapıdan girince doktorumuz tebrik ederim hamilesiniz dedi.eşimde siz nerden biliyorsunuz dedikaydirigubbakcemile3 tabi biz şaşkınız hala.sonuçlar çıkınca geliyor bana zaten dedi.ama düşükte yapıyor olabilirsiniz şu anda dedi tabi biraz üzüldük.sevincimizi bile yaşayamadık.ama bir hafta sonra kan değerlerim yüksek çıkınca çok mutlu olduk.biraz uzun anlattım ama.

alisha siirini okudum cok güzelmişkaydirigubbakcemile3basarılarının devamını diler SAT içinde bir şiir rica ederim:roflol:
Sanki dün gibiydi:kahve:
Ansızın kanlar geldi:1shok:
Tahminen 5 gün sürdüCADIARZU
Tatsız tutsuz 5 gündü:bbo:
Ama dönüm noktamdı:uhm:
Rüyalarım çıkmıştımirmirmirmir
İlk kez gecikmiştim:nazar:
Hamilemiyim demiştimhihoyyyt
İşte bu şiirim SAT ıma şutarafagitti
Mmmmm ilk harflere baksana:)))):tomato:
:roflol::roflol::roflol:

X