2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlar herkese kıslar çağan bugece saat başı nerdeyse kalktı ay uykusuzluktan başım ağrıyor acaba doymadımı bu çocuk ondanmı yoksa ara ara oluyormu böyle sizdede oldumu hiç
buarada oğluşum ben kahvaltı hazırlarken babasıyla birlikte yatakta oybarken dönmüş kıslar babası koş koş diye bağırıyor korktum bişeymi oldu diye koştum baktım çağan efendi kendi başına dönmüş birde iki elini birleştirmş sanki alkış yapıcak yavrum kendine (maşallah sübhanallah ) öğleden sonrayada eşimin opkuldan arkadaşı gelcekmiş oturmaya kalkim bir evi toparlim bir iki bişey hazırlim yemöeye herkese kolay gelsin

ezracım 1, soruya cevabım bizde pier garden aldık valla çok güzel çok kullanışlı bence dar falanda değpil bizim çocuklarda obez değil ya a:)))) eğer 295 bulduysan hiç kaçırma al biz 320 ye almıştık hatta ucuz almıştık burda çoğu yerde 400 dü nette bakmadım tabi ben böyle şeyleri netten alamam görmem bakmam lazım tam türk tipi tüketiciyim :))))))))
süt olayına gelince canım ben ilk sağdığımda bir memeden 20 30 falan çıkıyordu sağdıkça artıyor sıkma canını helede ben manuel kullanıyorum elektriklilerde dahada seri oluyormuş ama ben bugün sağmıcam kereta kaşığa alışıyor galiba emmek istemiyor emsin bakalım bugün nasıl olacak

Canım seni çok iyi anlıyorum bende 2 hafta çektim , Efe sürekli uyanıyordu , artık uyumak istemiyodum nasılsa 1 saat sonra kalkcak ve ben iyice sersem olcam diye . Bizimkinin gece sık uyanmasının nedeni açlıkmış, günde 2 kez mama vermeye başladık bugün 4. gün ve Efe gece çok güzel uyudu. Benim memişlerde süt doldu tabi. Belki sizde de neden açlık olabilir bugün huzursuz ve mutsuzsa büyük ihtimal doymuyordur.

günaydınlar
bizimki de çok uyanıo bazen inaysa, haftada bir yapıo saat başı, yarım saat başı falan emiyo uyanıyo, yrn doktora gidicez bende mama versem uyutmadan gece nasıl olur sorucam, normalde 2kere kalkıyo sorun diil o da, her sabah 6ya kurulu, bıktık 5lerde 6larda kalkmaya, acaba diyorum alttaki storu güneş geçirmeyenlerden mi yapsam, kandırabilirmiyiz ki böceğii
bizim ve daha sanırım bisürü kişinin bugün 3. ayı, 17ocak kardeşliği iiki doğdunuz bebişler, bizde iiki doğurduk:)

kız alisha 2 kere kalkıyormuş daha ne istiyorsun. bizim ki de 6 da kalkıyor valla.

ii di mi hera, ben de memnunum bu halden maşallah diim genelde hep aynı kurulu saat gibi, 2 de 5te kalkıyo ama uyanış neden 6 onu çözemedim, 9da yatıyo gece
seninki kaç kere kalkıyo

günaydın kızlar,evet alihsa3 aylık oldular,bebişlerimizin ay dönümleri kutlu olsun.benim gidip öğlen yemeği hazırlamam lazım,kahvaltı yap kedine gelemeden öğle yemeği,arkasından akşam yemeği düşün bu seferde,öğlen yemeğine eşleri çocukları gelmeyenler çok şanslılar bence, en azından günde bir yemek düşünmek zorundalar.

esracim anne sutunu buzdolabinda 3 gun sakliyorsun
Buzlukta 3 ay derin dondurucuda 6 ay
Ben poset sevmiyorum sut saklama kabi kullaniyorum posedi bir kere kabi surekli kullaniyorsun posetler 37 tl fiyati

Alisha 9 erken beniMki 8-9 uyuyor bida 11 gibi uyuyor sabah uyuyor

kızlar burda kar başladı,ben bu seneyi anlayamadım nerdeyse mayıs geldi ama kar yağıyor,yazmı gelemiyor kışmı bitemiyor bilmiyorum,bende bu gün bebişle dışarı çıkacaktım.

nasıl erken anlamadım cnm gece yatış saati olarak mı, yani sen gece 11de bidaha mı kaldırıp emziriosun

ii di mi hera, ben de memnunum bu halden maşallah diim genelde hep aynı kurulu saat gibi, 2 de 5te kalkıyo ama uyanış neden 6 onu çözemedim, 9da yatıyo gece
seninki kaç kere kalkıyo

cnm bizimkine hiç belli olmuyor bazen 2-3 kere kalkıyor bazen saat başı falan kalkıyor bi düzeni yok hala bazen 2 de 3 de kalkıyor 1 saat falan uyumuyor ama tek düzeni var 6 da kalkıyor:)

Sütüm yooookkk senağlama kızım emiyo emiyo doymuyor. Busefer sinirlenip ağlıyor.. Şimdide sakinleşsin diye yere yatırdım.. Arada şapur şupur ellerini emiyo... Of yaa ne yapacam şaşırdım.. Dün sabaha kadar herşey yolundaydı. İki gündür sütüm az.. Kız doymuyor...

Doktora danışmadan mamaya başlayan varmı?

tünaydın herkes gitmiş biz gelene kadar.sabahçılar erkenden kalkıp oturmuşsunuz bakıyorum biz gececi olunca ancak bu saatlerde kalkıp gelebiliyorum.çocuğum da bana benziyo sanırım ben ge yatar geç kalkarım.
sizlere bazı sorularım olcak hanımlar:
1-oğlum son bi haftadır iştahla ellerini yiyo ve engel olmaya çalışınca acaip sinirleniyo acaba dişleri mi kaşınıyo bana kalırsa erken ama sizde böyle bişey oldu mu.
2-bebeğiniz uyanıkken sürekli onun başında mı duruyorsunuz.benimkinin gözü hep bende.ben de ilgi bekliyo diye kıyamıyorum bırakıp kalkamıyorum başından.yalnış mı yapıyorum.tek başına bırakmalı mıyım?

güzelim ben doktora danıştım mama verme dedi oğlum hastanelik oldu aç kaldığı için.o yüzden bebeğin karnının douyup doymadığını en iyi anne bilir.doktorlar aldığı kiloya göre değerlendiriyo doyup doymadığını 15 gün beklicekler de çocuk kilo almıcak öyle anlıcaklar.bu arada çocuk nolursa olsun aç kalsın.kötükedihüsoeğer doymadığını düşünüyosan biraz biraz ver yazık aç kalmasın meleğin

günaydınlar
bizim ve daha sanırım bisürü kişinin bugün 3. ayı, 17ocak kardeşliği iiki doğdunuz bebişler, bizde iiki doğurduk:)

eveeet, 3. ayımızı bitirdik bugün..4. den gün alıyoruz kaydirigubbakcemile2

ben de 17 ocak kardeşlerinin 3. ayını kutlarım, daha nice 3 aylara hep birlikte, sağlıkla, mutlulukla inşallah :lepi:

Benimkini parmak kesmiyo yumrugunu sokuyo alamiyoruz ellerini agzindan dis icin erken ama 4. Ayinda dis cikaranda varmis ben 10. Ayimda cikarmisim ddissiz gezcekmisim nerdeyse amma tembelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…