2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Neyse hanımlar size iyi sohbetler, bol sütlü günler... Biz kızımla hazırlanıp hastane yoluna düşelim...

ıyi günler hepinize...

ben içmişken türk kahvesi yaptım cnm kafeinsiz nerden bulcam şimdi, artık uyumassa kız ekinsuya yollarım:)
oğlak burcu olan var mı yaa, nasıl olcak bizim bebişler büyüyünce çok merak ediom

kahve hakkaten bağırsak çalıştırıyo ya kızı emzirdim daha emerken mıçtı:)))

günaydıınn herkesee-tatlicadiarzu-
biz yine 3 te 5 te 6.30 kakltık 8 de yatıp 9 da kaklktık yine ne harika dimi amakafamçokkarıştı

ben içmişken türk kahvesi yaptım cnm kafeinsiz nerden bulcam şimdi, artık uyumassa kız ekinsuya yollarım:)
oğlak burcu olan var mı yaa, nasıl olcak bizim bebişler büyüyünce çok merak ediom

yolla canım bizim oğlanın canı sıkılıyordu zaten oynarlar beraber

ela senin kızı bu topiğin en yaramaz kızı ilanedıorum,hay allah ya nie bu kız böle yaaa
ssenin dünür yokmuydu,yolla ona acık:)))
alisha benım etrafımda çok oğlak war,ayrıca astrolojiyede ilgim war,oğlaklar en başarılı iş kadını iş adamı olurlar,işkolık olurlar,disiplınlıdırler,para hesabını ii yaparlar,dedikleri şeyı muhakkak yaparlar yani biraz inat,oğlak çocukları bile ciddi olurlar,genel olarak çok güzel bir burç,haaa ayrıca gezenti olurlar:)))

Günaydın hanımlar..

ohh ohh kahveler sigaralar başlamış erkenden :)

elagülce allah yardımcın olsun canım yaa valla çok çektin bu zilliden..

nazlıcan dün aklıma gelmiştin uzun zamandır görmüyoruz diye,iyi oldu haber aldık senden..

esracım bizimkide 3,30-6,30- 8,30 evden çıkarken uyuyodu ama :) peki gece uyanınca emip hemen uyuyormu ?

ekinsu nehaber canım onat nasıl ?

Nohcoy iyi haberlerle gelirsin inşallah canım..

günaydıınn herkesee-tatlicadiarzu-
biz yine 3 te 5 te 6.30 kakltık 8 de yatıp 9 da kaklktık yine ne harika dimi amakafamçokkarıştı

bizde öyleyiz esracım 3 e kadar 4 saat falan uyumuş oluyor sonra 3-5-6-7-8 yapıp uyanıyoruz bazen kıyak yapıyor annesine 6 matinesini kaldırıyor o zaman 3-5-7-8 oluyor benimde memeler senin gibi sönmüş balon gibi bir tek saat 3 de dolgun oluyor aradan 4 saat falan geçiyor ya ama bence sen kafana takma emzirmeye devam et sönükde olsa süt geliyor çünkü

iyiyim linaycım saol şimdi sabah uykusuna yattı bizimki bende burdayım ev dağınık dursada olur nasıl olsa :)) sen nasılsın iştesin bugün değil mi ? kaan'a kim bakıyor bu arada?

esra yay burcu nasıl oluyormuş bilgin var mı:)) biz 3 günle oğlak burcunu kaçırdık,yay olduk..

ayy ekinsuda bölemiş,bizim 1 haftadır böle ne güzel uzun uyuyoduk önceden
aylin gece emip uyuyo hemen ama sabah 6 30 tan 8 e kadar oynadık 9 a kadar 1 saat uyuyup kakltık artık yoruldum uyutmaya çalışmaktan

evet canım işteyim..kaan'a saat 3 e kadar babası sonrada ablası bakıyor..

ayy çok erken kalkmışsınız yaa,allahtan biz öyle erken kalkmıyoruz..saat 8 de falan uyanırsa yanıma alıyorum biraz emip beraber uyuyoruz saat 10a kadar..

esra akşam boza içtim ben sanki süt doldu gibi ,istersen bozayı da bi dene bakarsın faydası olur..

kızlar bu arada dün carrefourdan prima bez aldım 94 adet jumbo paket yapmışlar 29,90 dı..kasa da carrefour karta 5 lira indirim yapıyorlarmış yani 25 liraya geldi bez,4 tane aldık bizde..haberiniz olsun ihtiyacınız varsa alın..

sağlık ocağı 27 nisan da gel dedi aşı için daha yaptırmadım canım.. bildiğim kadarıyla karma ve pnomökok yapılacak..

saol esracım, demek başarılı iş kadını olcak bizimki ondan bu havalar
ekinsu yollarım kızımı ama kafayı yersin iki sarı kafayla ayy bi de bakarsın aşık olurlar:)))benim kız artık 3.ye nişan atarsa babası kulaklarından tavana asar valla:)

dünür walla şimdiye kadar etrafımda hiç yay olmadığı için araştırmadım,bildiğim kadarıyla şen şakrak kişiler,saba tümeri tanıosan tam yay burcunu gösteren bi kişi,ama artık damadım war yay,araştırim bakimm.)))

bizde cumartesi rota aşısının 2.dozunu olucaz

alisha senin kızada kimseyi beğendiremedik gene mi nişan atıcaksınız yoksa kaydirigubbakcemile3 bu arada dün demedim ama kız taaa amerikalara kız verilirmi delimisin sen..gurbet ellere :1shok:

evet linay ya beni de o düşündürdü taa boston a mı gidecez kızı görmeye, elin gavur memleketinde bişey gelse başına naparım ben, bakalım önümüzdeki maçlara bakıcaz artık:KK70:
naz ın yükselenine baktım yay çıktı, kuzenim yay çok uysal çok yetenekli güleryüzlü bi kızdır inşallah ona çeker

X