2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyidir montecim senden ne haber,iyimi yakışıklı oğluşun :)
süt için ne çok şey yapıyorsunuz ben hiç bişey yapmıyorum :bbo:
montecim kimyonu nasıl alıyorsun,bişeyin içine katıp mı yiyorsun.
kızlar her emzirmede iki göğsünüzden mi emiyor yoksa tek mi? 2 saatte bir emse bile her göğüse 4 saat zaman kalıyor dolması için..

iimiş filiz sen paso yiyip içion demekki,:)))) humana işe yaradımı sende? alishanın kızında gaz yapmış
yemeğimide koydum ateşe gezmeğe gitmeye hazırız artık.))

aylin ben 1 haftaya kadar tek göğisten emzirdım hep,ama dediğim gibi son günlerde sönmüş balon gibi oldum berrakta uzun uzun emıo çektiğimde ağlıo,doymuo dıe diğer göğsede geçtim,dedğin gibi zaten 2 saatte süt yağlanmıo ve doyurucu olmuo,daha süt dolmadan yine emıo zaten

kimyon süt için deilkı,gazın bebeğe geçmesını engellıo,bala karıştırabılırsın kımyonu

montecim maşallah ne güzel valla sırayada koymuşssun ben ilk başlarda rezene içiyordum şimdi aklıma eserse günde 1 tane artık hiç dikkat etmiyorum ben yediklerime ne olursa yiyorum baştan çok dikkat ettim ay soğan yemiyim ay bunu yemem şunu yemem gaz yapar e genede gazman gibiydi oğluş baktım değişen bişi yok saldım çayıa mevlam kayıra:))))))))))

montesori nettin sen yavf.. 5 lt su mu??? Çok fazla değilmi? Ben 3 lt suyu rahatlıkla içiyorum ama tuvalettende çıkamıyorum...

Bu arada benim sabah kalktığımda göğüsler süt doluyo, balon gibi şişiyolar. Bizim gündüz uykumuz pek olmadığından geceye göre daha çok emiyor ve akşama doğru balonlar yavaş yavaş sönüyor. Gece tekrar doluyor...

Evi süpüreyim, tozu alayım, yerleri silip birde duş alayım derken vakit nasılda geçmiş.. Şu karnımıda bir doyursam iyi olacak...

ohh ne güzel işleri halledip gezmeye gidiyosunuz esracım :) gelinime dikkat et fazla sevmesinler nazar etmesinler sonra :))

ben süt için içiyor sandım kimyonu..yinede ben de deniyim bakıyım..

evt ya ne çok şey kullanıosun monte, ben rezeneyle gece çayı içiom arada o da 2 bardak en fazla, çoğu şeyi yemiorum ben süt, yoğurt, peynir nerdeyse hiç yemiorm tavuk balık et hamurişi bıktım artık, bigün bozsam bunu kız gazdan deliriyo siz yiyebiliomusunuz herşeyi,linay ben tek göğüs veriom dediin gibi biri 4saat duruyo, dün gece kız saat başı emdi ya bugün göğüslerim patlıycak gibi çok acıyo heralde çok emincede artıyo

haşlıyosun ilk önce cnm ben salatasını yapıyorum içine maydanoz dereotu yeşil soğan doğruyorum az da limon sıkıyorm öle yiyorum kuru fasulye gibi yemeğide oluyo öle de yapabilrsin...tmm cnm haber verirsin cumartesiye alırsa

alisha ben de inaysa gibi herşeyi yiyorum,yoğurt peynir süt herşeyi,fazla gaz problemimiz olmadığı için..
göğüslerin doluysa hemen sağ istersen dolu dolu durmasın eğerki emmiyorsa tabii şimdi..

selam kızlar...
ay dün kabus gibiydi kızım hiç durmadan saat 19 dan 22 ye kadar ağladı dr.nu aradım fitil verdim ancak uyudu valla kafam kazan gibi kulaklarım duymuyo eşimle kollarımız koptu taşımaktan sanki iğne batırıyosun çocuğa şimdi yine kolumdasenağlama

amanınnn neler içiyormuşsunuz süt için yaww ben su bile içmiyorum doğru dürüst oğluma haksızlık yapıyormuşum gibi hissettim şimdi.

günaydın bizimki babasıyla uyuyo marsg sana dedi ya uyanmıyo gece diye masallah o geceden beri cin ali kesildi bizimki ilk mama deneyimimi anlattım size okudunuz mu...........

masallah dedim guzelim kafana gore verme dr zor mamayi 15 gun Talip ediyor dr kilo almamissa veriyor mama kotomuki tadi almadi

bende herşeyi kuru fasul nohut dahil hatta arada kola bile içiorum gaz problemimiz yok şükür
süt içinde en başta daha dikkat edıodum hurma helva ayva falan,
benim göğüsler acıo çunku uzun sık ve güçlü emıo canım yanıo walla

burcu hbr veririm canım
walla aylın herzamnan deıl ama arda gezıoz,çok fazla gezmek istemıom bazen mızıldanıo bende keyif almıorum öle

Gaz mi geldi noldu biz cok cektik oyle Ahh ahh
Fitil nee verdiniz

kızlar ben de harnup pekmeziyle ısırgan tohumunu karıştırıp yiyorum tadı iğrenç ama benim bile sütümü arttırıyo yani siz de deneyin bence.
monte mamayı mı içmedi yoksa biberonu mu almak istemedi acaba çünkü aptamilin tadı çok güzel.

elagülce allah kolaylık versin cnm kesin bi yeri ağrıyodur ya da gazı vardır

VitMaltkilo yaparsa yapsin zaten eridim ezgiyle ugrasirken

Onlar tum kani almislar kordondan o kadar cikmis 600 tl kit parasi 12 de test yapmislar o yuzden iade etmiyorlar saklama parasi 5-10 yillik degisiyor 2 civari yillik

anaaaaaaaaaa günün konusu ben miyimkaydirigubbakcemile3ne biliiiim cer cöp ne bulduysam yiyorum içiyorum......
marsg sen masallah demiştin zaten canım benim nazarımdeı degen yanlıs anlama......
pembe içmedi mamayı biberonu aldı ama...
ben bugun cok mutluyum oglum babasıyla gezmeye gitti 3 de gelceklersositosositobende işlerimi halledicem sonra da cıkarız artık birlikte....
kimyonu 2 kasık lüüüüp diye agzıma atıyorum üstüne de su...ewt ben 5 lt su içiyorum ama süt olsu filan diye degil doyamıyorum suya.......sekerim de vardı ya sanırım ordan kaldı......

benimde göğüslerim balon gibi oldu önceden taş gibi oluyordu neden acaba daha mı çok emiyorlar artık? sankı süt yok gibi oluyor :uhm: bende herşeyi yiyorum valla hiç gaz sıkıntımız olmadı gerçi bu çocuklara bişey demeye gelmiyor buraya ne zaman iyi bişey yazsam o gün burnumdan geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…