2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

linay sana bişiy söyleyim de ortalık karıssın zamanında bizim oglanın berrakla kırıstırmıslıgı vardı haberin olsun:jeyyar:
elaaaaaaaaaaa nbr dünüryerimseniben

marsg spazma panalgin fitil koydum (yarım)biyeri ağrıyodur dedi dr.susmasa gidecektik valla hastaneye ne zormuş çocuk büyütmek millet nasıl 2-3 tane doğurup bakıyo valla ben 1 taneye zor bakıyorum benmi beceriksizim ne:KK43:(((

linay sana bişiy söyleyim de ortalık karıssın zamanında bizim oglanın berrakla kırıstırmıslıgı vardı haberin olsun:jeyyar:
elaaaaaaaaaaa nbr dünüryerimseniben

ay ne alemsin valla kaydirigubbakcemile3
ay valla sırtımdan ter akıyo yani perişanım canım:çok üzgünüm:

Canım dünürüm Calemityyyyy..
Ya erkek anneleriii..Böleee zor olur işte elin kızına 5 gül anneye 2 gül yeter...Hem de bu yaşta:))
İlerde bilmem nolluurr artık ..Bi sus anne yaaaaaa lar başlamaz umarım.
Başakcım,ben kızıma tembih ederim merak etme..Kayınvalideni sev,onu üzmeee..Kerem i bol bol Başak annenin yanına gönder,onların zaman geçirmesine izin verrr..
Allahımmmm ben de ne iyi bi kız annesiyim:))

AH CANIM BENİM...
iyi ki almışım zeynep kızımı :) zeynepcim nasıl? var mı bir arzusu gelinimin gaz çıkartmak olur kucakta gezdirmek olurdelikafaduldendelikafadulden kaydirigubbakcemile3
gelinimi kokla benim için kendinede iyi bak
nasıl geçiyor günler neler yapıorsunuz..biz dün gece nerdeyse hiç uyumadık ya hala gaz sancımız var:nazar::nazar: günde 3 sigara içiyom ben sen başlamadın umarım dün ilk defa 4 aydan sonra kek yaptım buzlukta sigara böreğim vadı hazır annecim koymuştu ınu pişirdim nasıl yemişim sonra akşam bi tartıldım o da nedelikafadulden 2 kilo almışım ya nasıl gitcek bu kilolar kafayı yiycem kendimden nefret edcem eylülde mayo giyebilecek hala nasıl gelebilirmkaydirigubbakcemile2

filiz 5 lt su çok dolaşım sistemine yüklenme okadar zaralı dr.görüş bence bende troid ve şeker tahlili yaptırmam lazım ama kızdan vakit bulamıyorum

haa bu arada linayyy senin tavukgöğsünden yaptım ama sorma başına neler geldi.pişmiş tavuğun başına gelmeyen yalancı tavukgöğsünün başına geldi:)sen ocağı kapatıcam diye kıs:)bi koku geliyo bi baktım ocak açık son anda kurtardım biraz dibi tuttu biraz da unu topak topak oldu:)ama tadı güzeldi herşeye rağmen:)bu çocuklarla her iş yarım yamalak oluyo ben ne zaman perfect bi ev hanımı olucam yaa:KK43:

merhaba kızlara.s.bizim ufaklık babasını gördüğü zaman kucak aklına düşüyor,sessiz sessiz yatarken babasını görürse çığlık atmaya başlıyor alsın diye.Birde ben ninni söylerken oda eşlik ediyor ,benmi onu uyutuyorum omu beni uyutuyor belli değil.

alisha cnm ben sarımsaklı yoğurtla yiyirm bide domates soğan biber doğrayarak yiyorm

Sarimsakli yogurtli cacik gibi cok severim ben
Izmirliler uzmandir yesillikte ama sogan domates koyuyorum ben sadece

ayy alisha canımı çektirdin kız sarımsaklı yoğurtlu olcak şöyle mmmm.bir izmirli olarak bütün otları severek yerim özellikle turpotunu haşlayıp bol ekşili yiceksin süper.radika vardır bir de bilir misiniz biraz acımsıdır tadı ama o da çok güzel olur bol ekşili

X