2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nişanlığın çok şeker bence alisha ben aslında nişanlık hiç sevmem ama seninki güzelmiş.senin kızın kaçıncı bu :))adınız çıkçak evde kalcak kızın bu gidişle:))
şaka bi yana bizim dünür de binbir ricayla kızı gösterdi sonra da kayboldu.halbuki oğlum damatlığını bilem giymiştiben de yeni talipler bekliyorum oğluma sarışın mavi gözlü fit bir bebektir kendileri:)

Yarın misafirlerim gelecek tatlı yapayım dedim, aslı'yı ben çalışırken bırakacağım komşuma bıraktım. Ama kızım müthiş bir şekilde ağlamaya başladı ilk defa böyle yapıyor.Ben kucağıma alınca sustu. Ağlarken içim gitti, normalde öyle çok ağlayan bir bebek de değil...Pazarteside işe başlayacağım,şimdi aldı başımı kara kaygı...offfffffff

accu canım artık insanları tanımaya başlıyorlar..benimkide yabancı birisi kucağına aldımı hemen dudaklarını büküyor yanacıyı ayırt ediyor artık babasını yada beni görünce gülmeye başlıyor..büüyüyorlar artık minnoşlar..inşallah alışır seninkide..

linay cım tşkr ederim bizde o günleri görürüz inşallah 19sene olmuş maşallah bebeğinizle nice senelere..
pembecim saol cnm napalım bizim kız çıkmayı sevmiyo erkeklerle bişey olcaksa ciddi olsun istiyo bizde nişanlıyoruz hemen, çok namuslu yani:)sende büyük konuşma cadoloz bi kız gelir kandırır oğlunu çok ağlarsın sonra

yok alisha yaaa.beni de seni de kimseyi de yapmazlar burda dogmadiysak

ya bende salincakta da durmuyor arkadasim bosuna salincak cakmayin tavana

esra ay biter insallahlarla geciyor gunum ya bi yere gidemez oldum uykum geldi diyor basiyor yaygarayi...beyefendi arabasinda da uyumuyor...ay su sagligi duzelsin de dusunecek parametrem o kadar artti ki...

bu arada bizimkini bayilttim emzirip gazi midede sizdi..simdi uyandirayim bari

alishaaa bak kizi veriyon dimi..

alisha dogum masrafinin cok olmasi burda saglik hizmetlerinin pahali olmasindan ve benim dogumumun 32 saat surup en son sezeryan olmasinda kaynaklaniyo..ama zaten hastaneye gitmek icin 10 kere dusunduren bi yer bu memleket

ezra nasıl oldun canım iyimisin ?

bugün biraz daha iim canım saol,dinlenmek ii geldi
sen nasılsın ewdemısın bugün,yakışıklı damadım napıo,bizim kız uyuyo şu anda

ayyy aynen bende 15 gün sonra işe başlıcam,artık benım kızda ayırt edıo,annemde süreklı durmasına rağmen artık onda bile ağlamaya başladı,napcaz böle yaa

alisha dogum masrafinin cok olmasi burda saglik hizmetlerinin pahali olmasindan ve benim dogumumun 32 saat surup en son sezeryan olmasinda kaynaklaniyo..ama zaten hastaneye gitmek icin 10 kere dusunduren bi yer bu memleket
kızım hastalanınca noolcak götürmicekmisiniz:çok üzgünüm: bi nişan atmayı daha kaldıramaz bünyesi artık verdik gitti, en iisi siz oğlanı yollayın biz burda en özel hastanelerde büyütürüz onları

esra ne oldugunu bilmiyorum ama gecmis olsun...hayirdir ne oldu...

ay bizimki uyanmiyo..alishaaaa bak benimkinin de var sleeper dediginiz seyden...burda salincak diyoruz ama ben bilmiyodum sleeper dendigini...ay yanyana koyariz da salincaklarini sallanirlar beraber kaydirigubbakcemile3 yerimseniben

alisha bu sleper gıbı öne arkaya guzelım bızımkı yana doğru sallanmayı sevıyor :))

zaten evde adım atacak yer kalmadı ezgının esyalarından..

bugun kızıma bikini aldım. doktorumuz 6. ayda denıze gırebılır dedı temmuz 4 te denızdeyız bızde :))))

Son düzenleme:

anacim merak etme sigortasi en iyisinden parasi da babasi tarafindan odeniyo senin kiza da bizim oglan yapar gul gibi yasarlar...ama merak etme burda herkes tip uzmani valla doktordan iyi biliyolar hastaliklari..zaten aciyom tv.yi program izliyom ben bile uzman olcam programlar sayesinde..hos bizim sehir bu kadar pahali..diger yerler daha ucuz olmadi orda yasarlar...ay seninki kizi hasta etmeyiz ki hem hastane derdimiz olsun ayol

evet evdeyim bugün yarın gidicem işe..damadın uyandı rezenesini içirdim şimdi yanımda yatıyor koltuğunda vızıldanıyor tabii :))

alisha canım sendin galiba oyuncak sormuştun,ege kaan ın oyuncaklı bir resmini koymuştum hatırlarmısın bilmem ama o oyuncaktan alabilirsin çok ilgisini çekiyor,uzanmaya tutmaya falan başladı bu oyuncakla..üstünde oyuncaklar asılı kale gibi bişey demek istediğim..

saol canım dünden beri biraz rahatsızımda etlerim kemiklerim ağrıo,bitki çayı içerek kendıme gelmeye çalışıorum

geçen senın emreyi ben birine tavsiye ettim ama kimdi acaba??talyamıy dıki,aaa bize damat kalmamış deyınce seni sölemiştim:jeyyar:tühhh kaçırdı seni bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…