2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oğlum 11;büyük kızım 8,bebişimizde3aylık.okula gitmedikleri günler çıldırıyorumdelikafadulden,mesela şimdi ev berbat kızım eve arkadaş getiriyor

normal lıdacım aynı cektık 2 hafta krize giriyordu battanıyede sallamaya başladık canım.

krıze sokmadan atın battanıyeye sallayın uyuyor

ama ben yalnizim senağlama

duvara civi cakayim battaniyenin kenarini oraya takayim -tatlicadiarzu- ay valla dun attim bizim yataga yanina da ben...o cirpindi ben izledim ama sinirlerim oynadi...sonra yorgunluktan uyudu artik aglaya aglaya..

Tamam cnm... En kısa zamanda aldırayım.... Bilgilendirdiğin için teşekkürler...

Nohcoy sen Niğde de mi öğrencisin?Ben Niğdeliyim...Genelde öğrenciler de Niğde den pek hoşlanmaz ama...Sen evlenip mi orda kaldın yoksa zaten orda mı yaşıyodun?

çok tşk ederim kızlar,biraz daha iim gibi çay işe yaradı demekki
temizliği bende kendim yapıorum ,hatta bugunde süpürmem gerek yerler gözüme batıo misafirden sonra temizlik yapmadım daha

alisha gelinliğin çok güzel,allah mesut etsın canım,biz sizden 18 gün eskiyiz demekki bizimde 6 hazıran 2007
Geçmiş olsun Esracımm
lidaaaa oğluna eş bulmadıysan biz talip olabülürüz, balım çok ilgisiz bi kayınvalde çıktı ne arıyo ne soruyo

Arkadaşım..Nişan kıyafeti pek bi havalı..Gelinliğin de güzel bence..Millet yorum yapmasa olmazzz..Biz bölee insanlarız illa bi kulp yaniii alla allaaÇok üzgünüm çoook

ay alishacim ne demek burda kiz yok forumda da yok diyodum biz bekar takiliyoduk..valla balim beni dovmezse ooohhhh senin kizdan iyisini mi bulcam aldim gitti...ama balimi ikna etmeyi sana havale ediyorum...kaydirigubbakcemile3 ay acaba gelinim mi oluyordelikafadulden
yannız benim kız 2kere nişan attı haberin olsunkaydirigubbakcemile3 aşık kızımı aldattı balımın oğluda aramıyo sormuyo attık nişanı gitti

yaw bu arada hala bizim velet (inanna duy ben de diyorum bunu bana sirin geliyo) tc vatandasi degil belgeleri gelmedi...ay bu konsolosluk cok yavas...cocugum tc vatandasi olamadi gitti...neyse allahtan buranin vatandasi yoksa ortada kalacak...aaa bak alisha senin kiz otomatik abd vatandasi olur vize mizde derdi kalmaz ay reklam yapayim...huuuuu baliiiiiiim bak kiz elden gidiyo....kaydirigubbakcemile3

ay bu arada gecen dogum masraflarinin faturasi geldi 12 bin kusur dolar...yuh dedik allahtan biz 550 dolarini odiycez gerisi sigortanin kaydirigubbakcemile2

Canım dünürüm Calemityyyyy..
Ya erkek anneleriii..Böleee zor olur işte elin kızına 5 gül anneye 2 gül yeter...Hem de bu yaşta:))
ılerde bilmem nolluurr artık ..Bi sus anne yaaaaaa lar başlamaz umarım.
Başakcım,ben kızıma tembih ederim merak etme..Kayınvalideni sev,onu üzmeee..Kerem i bol bol Başak annenin yanına gönder,onların zaman geçirmesine izin verrr..
Allahımmmm ben de ne iyi bi kız annesiyim:))

ama ben yalnizim senağlama

duvara civi cakayim battaniyenin kenarini oraya takayim -tatlicadiarzu- ay valla dun attim bizim yataga yanina da ben...o cirpindi ben izledim ama sinirlerim oynadi...sonra yorgunluktan uyudu artik aglaya aglaya..

ahh canım

eşim gıtmış ip almış salıncak kurcakmış eve delikafadulden

her akşam sallamktan helak olduk:teytey:

yaw bu arada hala bizim velet (inanna duy ben de diyorum bunu bana sirin geliyo) tc vatandasi degil belgeleri gelmedi...ay bu konsolosluk cok yavas...cocugum tc vatandasi olamadi gitti...neyse allahtan buranin vatandasi yoksa ortada kalacak...aaa bak alisha senin kiz otomatik abd vatandasi olur vize mizde derdi kalmaz ay reklam yapayim...huuuuu baliiiiiiim bak kiz elden gidiyo....kaydirigubbakcemile3

ay bu arada gecen dogum masraflarinin faturasi geldi 12 bin kusur dolar...yuh dedik allahtan biz 550 dolarini odiycez gerisi sigortanin kaydirigubbakcemile2

Yuhhhhhh...Nasıl bi doğum masrafıymış yahuuu odelikafadulden Neyse yine canım ülkem diyorum..:teytey:

lida bizim kızda 4-5 akşam babasıyla bana talim yaptırdı ama şimdi iyiyiz,

bende orda yapsaydm doğumu daha uyguna gelcekmiş desene
benim bi ark ta orda baya borç bıraktı geldi galba yasalarına göre borç bebeğe geçiomuş büyüynce parası olunca ödüomuş, ne güzel memleket ya
anası da otomatikman senin oğlanın anası olcağı için ona da vatandaşlık vermiolar mı yaakaydirigubbakcemile3

belkide aynı yaştayız,ben liseyi bitirdiğim sene evlendim.limon,çay,ne bulursam içiyorum amatam geçti derken yeniliyor,allahtan bebişe geçmedi .

olabilir canım ben 77 liyim

senmisin kız bu, çok güzel bu gelinlikte
ne dicem ismiye kız napıom 3 çocukla diğerleri kaç yaşında, waterfulla sana bravo

ya bu kim alishamı marsg mı die soracaktım yazmışsın,ama bişiy diim mi siz birbirinize benziosunuz sankimm
selam arkadaslar,

bayadir giremedim ve gecmisi de okuyamadim..umarim bebisler coook iyidir...bizde benim ayagimi incitmem ve bizimkinin kakasinda diyete ragmen yine kan gormem disinda iyiyiz...yarin yine kontrol var bakalim bu sefer ne diyecekler..insallah yumurtayi da kes demezler yiyecekler yine kisitlanmasin..ayol ne yer bu cocuk alerjili alerjili ayol...

insallah bugun girebilirim foruma cunku yarina misafirim var bizimki izin verirse hazirlik yapmaliyim malum bi de doktora gitcez

ya kizlar bizimki yeni huy edindi...2 haftadir uykusu 10 dk gecsin yikiyo ortaligi ne uyuyor ne duruyor ne emiyor agla babam agla...ay dun aksam sacimi basimi yoldurdu..ne olur normal deyin..hemen gecer deyin...

slm canım kolay gelsın misafirler için,o ağlama krizleri bizede var tam uykuya dalacakken oluo,2 haftadır falan dewamlı deil ama hala oluo,geçermiş bizde beklıoruz bakalım

kızın teki beğenmemiş ya çok abartı diilmi sence demiş, ben de çok asil bi kerem sen anlamssın dedim yani tam olarak demesemde demek istedim:CüvCüv:
okudum canım,bencede senınkı çok hoş zaten onun beğendığı diğer kıyafetten zevkinin farklı olduğu belli:jeyyar:

normal lıdacım aynı cektık 2 hafta krize giriyordu battanıyede sallamaya başladık canım.

krıze sokmadan atın battanıyeye sallayın uyuyor

bende ayakta sallama aşamasına geçtim bu krızle bakalım daha yapmam dediğim neleri yapıcam:eek:klava:

selam hanımlar bana da birazdan misafir gelcek ama ben oğlan ayağımda çakıldım kaldım makinde çamaşırlar mutfak dağınık ben eşofmanlayım-tatlicadiarzu-ay gelmesin kimse yaa üff.

selam kızlar..

nikah konusunda hepinizi geçerim 18 08 1990 hihoyyyt benide waterfull geçer herhalde :))

alisha nişanlığında gelinliğinde çok şeker çok yakışmış,marsgcım seninde öyle canım çok güzel..sizileri görünce milattan önce evlenmiş gibi hisettim birden :bbo:

Canım dünürüm Calemityyyyy..
Ya erkek anneleriii..Böleee zor olur işte elin kızına 5 gül anneye 2 gül yeter...Hem de bu yaşta:))
İlerde bilmem nolluurr artık ..Bi sus anne yaaaaaa lar başlamaz umarım.
Başakcım,ben kızıma tembih ederim merak etme..Kayınvalideni sev,onu üzmeee..Kerem i bol bol Başak annenin yanına gönder,onların zaman geçirmesine izin verrr..
Allahımmmm ben de ne iyi bi kız annesiyim:))

Lajoconde canım sende eşine öyle diyormusun bugğn annene git onunla vakit geçir falan diye yerimseniben

ezra bende 79 luyum ,bu arada erkek anneleri 9 yaşlarında kimseyi beğenmemeler,ben bilirimler,isyanlar başlıyor,bu günlerin kıymetini bilin doya doya geçirin zamanınızı.

X