2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben yola çıkçam ya hazırlık falan yapim biraz daha
alishanın teli var eğer işallah ayarlarsam ararım o da size bildirir ,ay çok istiorum görüşmeyi:))
hepinizi öpüorum:))

inanna iyi yolculuklar canım

kançiçeğim senin kızı ben göremedim ya hemencecik kaldırmışsın resmini (

ekinsu cnm ben resimli ticker istedim ama yapamadim öyle olunca da resmi koydum...babamiz sevmiyor ki kizini göstermek koyunca geri kaldir dedi kiskanc anam ben napiyim:)biraz da nazardan korkuyorrr pimpirikli:))

Merhaba kızlar, ne güzel muhabbet ediyosunuz kıskanıyorum valla :) ben sadece okuyabiliyorum sıra yazma kısmına gelince mutlaka bişey çıkıyor veya nasılsa birazdan kalkarım bilgisayarın başından diye yazmıyorum..
Kançiçeğim seni çok iyi anlıyorum benim eşimde öyle nazar değecek diye ödü kopuyo, sanki bi bizim bebeğimiz var.. Huy işte değiştiremiyosun...

Benden haberler :Efe az da olsa emmeye devam ediyo , geceleri iyi emiyor pzt doktorumuz bakalım ne diyecek...

Ben hiç bişeye yetişemez oldum artık temizliğe kadın almaya karar verdim, aslında tanımadığım biriyle aynı evde olmak aynı masaya oturmak beni çok rahatsız eder ama ne yapalım katlancam..

Hala kilo veremedim yaz geliyor ve alışveriş yapmak istiyorum ama nasılsa daha verecek 5 kilo var bişey alamıyorum.

sheeda dr un söylediklerini haber vermeyi unutma canım bende seninle aynı durumdayım biliyosun eycikte vardı ama kayboldu işallah bir sorun yoktur

waterfull sizdede var mı bu sorun canım???
Gündüz uyuma sorunu çoğu arkadaşta var canım, bizim hergün değil arada sırada oluyor. Onda da benim suçum var, ofise ya da şantiyeye gidiyorum, arabada uyuyor, araba durunca bir daha uyutmam zor oluyor.Tabii böylece saat maat kalmıyor, uyuması için.
Allaha şükür annem varda birimiz oğlanla ilgileniyorsak birimiz işleri yapıyoıruz.Tabii gezmeye de fırsat yaratmaya çalışıyoruz bu arada:)))))))

waterfullcum seni ve oğluşunu gördüm rüyamda. sen aynısında egehan değişik aaa diyorum hiç resimdeki haline benzemiyo bu çocuk kaydirigubbakcemile3 renkli gözlüydü linayın oğluna benziyordu daha çok.
Hayır olsun canım, ah keşke renkli gözlü olsaydı oğluşum, ne güzel olurdu.Çok istemiştim amasenağlama
Belki linayın oğlunu almışımdır o anda kucağıma...

Sheedacım sizin işiniz zor tabii canım, bebk bi taraftan işler bi taraftan deyince kolay değil.Allah kolaylık versin, bi başkasının temizliğine de güvenemiyorsun.Ben geçen sene almıştım, haftada bir geliyordu, ama arkasından birde ben temizleyince vaz geçtim.Yetişebildiğim kadar dedim.İnşallah istediğin gibi birisini bulursun.

iyiyim dersem yalan olur,uykusuzluktan basim catliyor bir de bu yetmezmis gibi ev isi var birsuru ama hic canim istemiyorrrrrr-tatlicadiarzu-sen nasilsin

bende uykusuzum biraz çok kalktık bu gece -tatlicadiarzu- ya şu ev işleri olmasa ne güzel olurdu hayat önceden zevkli gelirdi şimdi gözümde büyüyor valla.

amannnn kilo demeyin valla ayna bakıp bakıp sinir oluyorum yazda geliyor. eşimin ailesi akrabaları hep bodrumda. nasıl olcak bu sene bilmiyorum üstelik kuzenlerin düğün var nişan var ne giycem nasıl yakıştırcam bilmiyorum

al benden de o kadar..sabahtan beri açık sayfa, okumayı bile parça parça kaç seferde yapıyorum..bu yavru hep hareket istiyo ya, son çare açtım müziği, soydum atlet-bez dans edip şarkı söyledik..şimdi yine çağrıyoo....-tatlicadiarzu-

Bugün benim kızın huysuzluğu üzerinde, uykuya dalamıyor acısını benden çıkarıyo....
Talya'cım konaklar tamamen temizlendi, kusura bakma ancak cevap yazabildim.
Kilo konusunda şanslı azınlıktanım. Doğum öncesi kiloma yaklaştım ama şu son 10 gündür karnım şişti. Regl olmadım henüz ondan mı acaba?

herkesler pazar gezmesinde herhalde biz de dün çok gezdik bugün evdeyiz kızlar dün ceylinin kontrolü vardı 1 ayda sadece 300 gr almış çok üzüldük doktor mamaya başlayalım dedi ama emzirdikten sonra mama ver dedi 2 hafta sonra yine bakalım dedi 300 gr çok az ya ne yapacaz bilmiyorum

chefcim sen yine de ısrarla emzirmeye devam et tatlım mamasını da ver ama memeyi de mama veriyorum diye esnek bırakma her ırsatta sok ağzına bi damla bi damladır tatlım
yapacak bişey yok hiç üzülme ikisini beraber ver inşallah kısa zaman da çok güzel kilo alımı başlayacaktıra.s.

Canım üzülme bizimki de ilk ay 500gr almıştı, mamaya başladık maşaallah şimdi normal gidiyor. Ben emzirdikten sonra veriyorum mamayı.Eminim çarçabuk toparlayacaktır tatlı Ceylin, annesini sevindirecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…