2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkesler pazar gezmesinde herhalde biz de dün çok gezdik bugün evdeyiz kızlar dün ceylinin kontrolü vardı 1 ayda sadece 300 gr almış çok üzüldük doktor mamaya başlayalım dedi ama emzirdikten sonra mama ver dedi 2 hafta sonra yine bakalım dedi 300 gr çok az ya ne yapacaz bilmiyorum

Cnm üzülme toparlanacaklar inş.. Benim kızımda 14 günde 150 gram almış..Yarın doktora gideceğiz... Bakalım ne diyecek. Ama ben mamaya başlamak istemiyorum....

Gündüz uyuma sorunu çoğu arkadaşta var canım, bizim hergün değil arada sırada oluyor. Onda da benim suçum var, ofise ya da şantiyeye gidiyorum, arabada uyuyor, araba durunca bir daha uyutmam zor oluyor.Tabii böylece saat maat kalmıyor, uyuması için.
Allaha şükür annem varda birimiz oğlanla ilgileniyorsak birimiz işleri yapıyoıruz.Tabii gezmeye de fırsat yaratmaya çalışıyoruz bu arada:)))))))

Hayır olsun canım, ah keşke renkli gözlü olsaydı oğluşum, ne güzel olurdu.Çok istemiştim amasenağlama
Belki linayın oğlunu almışımdır o anda kucağıma...

Sheedacım sizin işiniz zor tabii canım, bebk bi taraftan işler bi taraftan deyince kolay değil.Allah kolaylık versin, bi başkasının temizliğine de güvenemiyorsun.Ben geçen sene almıştım, haftada bir geliyordu, ama arkasından birde ben temizleyince vaz geçtim.Yetişebildiğim kadar dedim.İnşallah istediğin gibi birisini bulursun.
ne yapalım meralim sende gelininin gözleriyle yetineceksin yavaş yavaş renk almaya başladı artık yeşil ve bal karışımı enteresan biş renk heralde ela olucak yada babası gibi tatlı bi yeşil bu arada dün mübarek sıfatımı dünürüme gösterdim
kız dünür beğendin mi beni ne uyuz çıkmışım değil mi fotoda netcen dünür Allah'ın yarattığına diycek yok idare etcen benimle:çok üzgünüm:

sağolun arkadaşlar kesinlikle memeyi bıraktırmayacağım o hep öncelikli olacak daha sık emzirmeye çalışacağım insallah dediğiniz gibi olur bir an önce toparlanırız bütün bebişler sağlıklı olsunlar...

bırakma cnm emzir sık sık benim kız da 3 haftadır 600gr civarı aldı sanırım bakalım ne dicek doktor
çok şahane bi haftasonu geçirioruz maşallah kızımız hiç üzmedi nereye gitsek uslu durdu uyudu cnm kızım sevicek anası gibi gezmeyi, bugün ebebeğe gittik delirdi bakınırken ilk kez bu kadar tepki verdi dokunmaya falan çalışıyo herşeye ona cici oyuncaklar aldık(bana yani), meyve filesi aldım çok güzel bişey alın bayıla bayıla emiyo herşeyi
bakın ailemiz soldaki ben kızı çantama sıkıştırdık kocişte koca kulak olan:)))

slm kızlar herkes gezmede bende capıtole gitcektim cok sogudu hava vazgectim orda bebek odası da varmıs emzirmek için baska zaman giderim artık duygu iyi yolculuklar bu arada hosgeldin deriz yarın:))
alisha nbr naz nasıl aileniz cok şirin libadiyedeki e bebege mi gittin nasıl güzel seyler var mı orda....

valla cnm çamlıca ebebek, libadiyeyi duymadım ora mı acaba.çok güzel ya dönence almaya gittik alamadan döndük gerçi, bizim park yatağımız yok, sleeperda yatıyo onada takılabilicek gibi bulamadık.ama çok renkli cıvıl cıvıl naz bayıldı mıkı çıkmadı 2saat kalmışız orda.dünden beri 4tane de film izledik evde keyfimize diycek yok siz neler yaptınız

kucakta geciyor vakit ....camlıca libadiye aynı yer :))aman allah agzınızın tadını bozmasın...bizimki şap şup ellerini yemekle mesgul şimdi...

naber alıshacım aileniz süper :))) öldu m gülmekten.

benim kızla babası uyuyor hava soğuk hiç çıkalaım istemedim. babamız sabah 6 mesaısındeydı kızıyla bende uyumuşum 10 a kadar ah hep pazar olsada babamız baksa :))

ay bu kızlar ne zaman yataklarına gececk alısha acıyorum valla sleper kuculmeye başladı sankı :)))

naber alıshacım aileniz süper :))) öldu m gülmekten.

benim kızla babası uyuyor hava soğuk hiç çıkalaım istemedim. babamız sabah 6 mesaısındeydı kızıyla bende uyumuşum 10 a kadar ah hep pazar olsada babamız baksa :))

ay bu kızlar ne zaman yataklarına gececk alısha acıyorum valla sleper kuculmeye başladı sankı :)))
iilik cnm naz mutlu biz mutlu artık hayat onun etrafında dönüyo oyuncakçılara fl gidip sevinioruz işte:teytey:
bizim her sabah mesai babada kız kaçta ağlarsa artık 5olur 6olur nadiren 7de eşim alıyo geçiyo içeri, sebebide uykusu bitiyomuş biz 9-10gibi yattığımız için, bana yetmiyo ama:ecrin_bebek:
siz neler yapıosunuz gezdinizmi dün

sleeperı bi versiyonunu daha çıkarmışlar kraftın, ama sevimsiz geldi gözüme, valla daha 1ay yatarlar sonra zor, geçicekler yataklarına napalım koca kız oldular,sen dönence aldınmı ya, yada başka oyuncak nasıl oynatıosunuz kızlar

montoseri naber guzelim. ezgı hanım uyuyor emıp duruyor doymuyor sanırım artık... hep memede velet...

alıshacım dönenceyı takacak yerım yok benım şuan almadım... valla ben o sleeprın toplarla çok oynatıyorum.

bir kaç yumuşak oyuncağı var bırde poşetlerı seviyor haşur huşur :))) öyle çokta oynamıyor zaten ya...

alsıha banada bu tıckerdan yaparmısın bır ara guzelim vaktın olunca foto atatrım sana yaparsan çok guzel olmuş

Son düzenleme:
yaparım cnm askolsun ne demek, o toplarıda bizimki sevmedi bön bön bakıyo, sleeperın dönencesi, bi de rüzgargülü var rengarenk en çok onlara bakıyo 10 dk falan:)

marsgcım ne kadar tatlı meleğin annesi maşallah suphanallah Rabbim esirgesin bal gibi benim balkafama benziyor :asigim:

ay bakıyorumda kimse yoksengözlerimebaksanab
marsg ezgi çok tatlıŞeniz
alisha ailenize çok şirinkaydirigubbakcemile3
hava soğuk bizde bugün evdeydik misafir ağırladık:dance:ben uyudum kociş zargana gibi sallanıyo uykusuzluktan sırnaşık şeycumartesi gece o bakıyo pazar evde diye ama zavallının şaftı kaydı :dilcikar:

ay bakıyorumda kimse yoksengözlerimebaksanab
marsg ezgi çok tatlıŞeniz
alisha ailenize çok şirinkaydirigubbakcemile3
hava soğuk bizde bugün evdeydik misafir ağırladık:dance:ben uyudum kociş zargana gibi sallanıyo uykusuzluktan sırnaşık şeycumartesi gece o bakıyo pazar evde diye ama zavallının şaftı kaydı :dilcikar:

Bizde cumartesi ve pazar sabahları mesaiyi babaya devrediyoruz... Sabah 7 gibi kalkıyoruz kızımla 9 da geri yatıp uyuyoruz... Bir saat uyuyor kızım sonra babası alıp salona geliyor. Ben 1-1,5 saat daha uyuyorum... Tabi bizim afacan yarım saat sonra mızırdanmaya başlıyor.. Zavallı kociş ben uyuyayım diye elinden geleni yapıyor... Zar zor 1,5 saat bakıyor.. Sonra benim kıymetimi daha iyi anlıyor...

X