2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

benimki de öyle yapışık yaşıyoruz uyursak beraber uyanıksak beraber-tatlicadiarzu-zaten topu topu 2 3 saat uyuyo gündüz onda da ayağımda sürekli.

benimki de öyle yapışık yaşıyoruz uyursak beraber uyanıksak beraber-tatlicadiarzu-zaten topu topu 2 3 saat uyuyo gündüz onda da ayağımda sürekli.

aynen pembecim ya bu böyle daha ne kadar olacak acep gündüz en fazla okadar uyuyo 2 3 saat uyursa bugün uyudu diyorum.nasıl uytuyorsun sen ben kucakta gezdirerek,yalnışmı acaba ama bunada alştı-tatlicadiarzu-

basak nbr........bizde de var aynı sorun benim oglum gece 11 de yatıyo sabah 6 da kalkıyo gündüz uyku filan yok yada memede uyuyo yatırınca uyanıyo siyam ikiziyiz biz zaten fotokopiyle küçültülmüşüm gibi bana da cok benziyo........

aynen pembecim ya bu böyle daha ne kadar olacak acep gündüz en fazla okadar uyuyo 2 3 saat uyursa bugün uyudu diyorum.nasıl uytuyorsun sen ben kucakta gezdirerek,yalnışmı acaba ama bunada alştı-tatlicadiarzu-

valla uyusun da nasıl uyursa uyusun diyorum park yatağında sallıyorum,ayağımda sallıyorum,bazen de mutfağa gidip aspratörü açıyorum onun sesiyle uyuyp kalıyo.ama bütün gün kucağımda desek yalan olmaz.kucağımda olmadığı zamanlarda da mutlaka göz teması kurmak istiyo.sanırım çok ayrı kaldık ya onun acısını çıkartıyo benden.bugün kahvaltımı 2 de yaptım ve akşma kadar ne yedşm ne içtim

canım tşk ederim k.validem burda giremedim pek yarın gidiyo...
e gündüz uykumuzda yok olunca artık zor girerim ya ne olsun kerem paşayla uğraşıyorum hastalık atlattık biliyosun çok zayıflamıştı yavrum şimdi yeni yeni toparlıyo kuzum metin bey nasıl canım?bu uyku olayını napcaz ya?olmaz ki böyle ama-tatlicadiarzu-

benim kız doğduğunda beri gündüzleri toplasan 3 saat ancak uyuyor,uykusu çok hafif tıkırtıya uyanıyor,hep ilgi istiyor.allahtan gaz problemimiz bittide gece uykusu düzeldi biraz.
yanlız gündüzleri uyumayınca hiç bi iş yapamıyorum,şimdiye kadar yemek yakmayan ben 3 ayda 2 kere yemeğin altını yaktım.

bi dönem biçoğumz yaşadı canım bunu,anneyi delirtmektewn başka bişi diil-tatlicadiarzu-

günaydın hanımlar ve tatlı melekler:)
ay kançiçeğim biz de görseydik kızını,göstermek istemiosun anladık da dün nasıl mecbur kalmışsın:))
kaç aydır birlikteyiz yahu bizim nazarımız değmez küçük hanıma,herkesin bebeği kendine en güzel zati:))yani bizde görseydik keşke!!
ben dün dışarı bi çıktım pir çıktım,akşam da arkadaşlara gittik telefon geldi bize gelmek isteyenler oldu ordan bahaneyle kalk eve gel yaptık bu sefer gelecekler gelmedi,duygu gene ütü masasıyla birleşti

Günaydın millet...

Güzelim pazar günü uyumak varken şu halimize bakın... Eşim toplantıya gitti, kızım uyudu... Bende biraz okuyayım geçmişi...

günaydın kızlar

okudum canım senin şampuan konaklar içinmiş benimki farklı egzamalı bebekler için , bizde kremi pzt kesicez geçti gibi az kaldı umarım tekrarlamaz, bizim yüzünde değil boynunda vardı

başakcım bizimkide bir ara öyleydi sonra düzeldi şimdide memede hiç uyumuyor

bendende hepinize kocamannnn gunaydınnnn
yaf sabah 5 den berı ayakdayım oglanın uyandırdıgı yetımıyo bırde herıf uyandırıyo neymıs efendım hıc sesı cıkmıyor bı baksana saclarım dıken dıken oldu o an bogmadıysam dua etsın... beyfendı şimdi berbere gıttı oglan uyudu daha benım işler bitmedi bitmiyorda gelde delırme yahuu

özlemcim ben de seninle ayni derdi paylasiyorum.benim kiz da sabah 6 da uyandi daha yeni uyuttum zar zor...evimin islerini zor yapiyorum valla bu cimcime butun gunumu mesgul ediyorkaydirigubbakcemile

waterfullcum seni ve oğluşunu gördüm rüyamda. sen aynısında egehan değişik aaa diyorum hiç resimdeki haline benzemiyo bu çocuk kaydirigubbakcemile3 renkli gözlüydü linayın oğluna benziyordu daha çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…