2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nohcoy kayseripark avm'de bebek odası var.

Evet canım biliyorum ama bebekle oralara kadar gidemeyiz herhalde.

Arkadaşlar
Bu arada birşey sormak istiyorum: Sütünüzü sağıp çocuğunuza verdiğinizde ne kadar miktarda veriyorsunuz acaba? Ben chicconun manuel süt pompasını kullanıyorum. Ama biberonun ölçüsünden birşey anlamadım:) Bilen versa anlatsın lütfen:)

nohcoy her bebeğin doyma kapasitesi farklı ama ben bir yerde okumuştum öğünde 90 cc yazıyordu tabi ben şimdiye kadar sağmıyordum sağan arkadaşlar daha iyi bilir

kızlar ben biberona alışırsa bir daha emmez diye hiç biberon kullanmıyorum hem biberon kullanıp hem de emzirenler var mı?

ben biberonla veriorum mamayı ama emziriorum da..bi sıkıntımız olmadı..
dünürüm hemen almaz öle iice uğraşsaydın..

ekinsucum işallah buluşabiliriz ,aslında şu an benim için de kesin diil ,o yüzden tam da bişi yazamıorum..

ya bibereno ilk 3 ay vermek lazımmış sonra alışması zor oluyormuş öyle demişler kkda okumuştum

nohcoy her bebeğin doyma kapasitesi farklı ama ben bir yerde okumuştum öğünde 90 cc yazıyordu tabi ben şimdiye kadar sağmıyordum sağan arkadaşlar daha iyi bilir

Biberonda ml yazıyor. cc ile aynı şey mi acaba?
Chicconun pompasının kendi biberonu bende var. Sen de ondan mı kullanıyorsun? Eğer kullanıyorsan şişenin tamamı kaç cc alıyor acaba?

ya ben hep giriyom ama okumaktan yazamiyooommm okuynca da emre izin vermiyooo

neyse aklimda kaldigi kadariyla esra ve zeynep gecmis olsun..biz de dun yasadik ama dusme degil...bi arkadasin takisi emrenin kafayi cizdi..neyse cok az kanadi kuzumun kafasi allahtan...simdi sadece hafif cizik gibi..ama cok agladi

inaysa inannaya katiliyorum bence biraz diret derim biberon icin..bana burda hastanede demislerdi gunde bi kere sutunu sag biberonla ver bebek ona da alissin diye...

inanna ben de gelmek istiyom yaaa...cok ozledim istanbulu ay yine ozlemim depresti..

yaw herkes bi gelin bulmus ama baya erkek anasi acikta sanirim...kaydirigubbakcemile3 ay burda da duydugum erkek dogurdu...bu yil erkek nufusunda patlama mi olcak ne...neyse ben gelin siparisi verdim burda bi arkadas ikinciye hamile kalacak bizim icin kaydirigubbakcemile2

ekte benim yaramaz var teyzeleri...

Son düzenleme:
nohocy 250 lik var bende 125 lik var evet o ml yazan cc de oluyor canım bildiğim kadarıyla oğlum çıldırdı kıslar azcık onlarla oynuyayım görüşürüz :)

aaa esra bana puan vermis coook tesekkur ederim..:1hug: .burdan gelinim yok ama puanim var artik :sm_cool:

selam kızlar...
ay kızım iyice yapıştı bana babasındada durmuyo sürekli benim kucağımda olsun istiyo
kızlar bebeğinize vericeğiniz sütü fazla bakletmeyin derim süt ve süt ürünlerince çok çabuk bakteri ürüyo havalarda ısınıyo dikkat edin bence a.s
nohcoy ben chicco nun kolik biberonu var 250cc ama cc ile ml aynı gece sağdığım sütü biberonla veriyorum ben dr.um günde 2 kere biberonla verebilirsin dedi

aaa esra bana puan vermis coook tesekkur ederim..:1hug: .burdan gelinim yok ama puanim var artik :sm_cool:

lida oğlun çok yakışıklıymış, ne de olsa adı "emre"ymiş..adaş bizimkiler..:içelim:
çiziği kısa zamanda geçer merak etme, çok çabuk yenilenip büyüyolar..benim de gelinim yok malesef -tatlicadiarzu-

ben de onu dicektim..kurtlar vadisini mi izliyolar napıyolar :))
eh işte iyi sayılırım..2 gündür gece uykusuna geçmeden önce çok mızmızlanıyo bizimkisi..ne derdi var anlamadım..fazla uzun sürmedi neyseki banyoda iyi yormuşuz sızdı kaldı.

ii akşamlar,2 gündür bakamıorum çok kaynatıosunuz,dün bütün gün temizlik ve yemekle uğraştım,o yüzden kkya bakmadım,bi bakınca kalkamıom yaa,sonra bütün işler kalıo,bugünde çarşıda işim vardı berrağı anneme bırakıp çıktım,tek başına çıkınca kendimi tuhaf hissediorum ya:bbo:
tam okuyamadım ama hasta olanlara geçmiş olsun diim,

filiz nbr,geçen resminizi gördüm jr metinle,çok güzel çıkmışsınız muhakkak çerçeve yaptırın bence,filiz bu arada kaç defadır dicem unutuorum,bana özelden atarmısın adresini ya yine,burdaki msjlar siliniomuş bilmıodum,göndereceğim kıyafetin biri kesin küçüldü,berrakla ikisine birden almıştım ne hevesle,

rica ederim ne demek,benden başka kimse wermemişmi sana:lepi:
bu arada sizede geçmiş olsun,görünmez kazalar olabilio]

ayça,bu uyumadan önce mızmızlanma bizdede başladı ne hikmetse,gözü kapalı şekilde ağlama sesi çıkarıo ağlamadan:))) bide kendi kendine eee eee yapıo uyumak için

trübündekiler uyudu mu bebişler, nasıl geçirdiniz bugünü? artık yavaş yavaş büyüyolar ve daha çok ilgi istiyolar..çok enerji lazım bize çook, anne aynı zamanda kondisyonlu olacakmış -tatlicadiarzu-

berrak 8.30-9 00 gibi uyudu ama öğlen bir kere uyumuştu,çok mızmızlandı uyumadan önce tabı,enerji konusunda haklısın,akşam uyuyuncaya kadar sırayla annemin benim ve eşimin enerjisini tek başına tüketmeyi baaşardı yani,3 kişi bir bebekle zor idare edıoz walla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…