2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

naz mı yapıyolar bize napıyolar..ya da uyku saatimiz 5 dk geçti uyutun artık diye sitem ediyolar..zor iş bu yeni nesili anlamak :1closedeyes:..

:)) ah cnm eski günleri hatırlattın eski derken 2 ay öncesi falan..annemlerde doğum yaptım ben..oh ne güzel orda sırayla herkes gönüllüydü..enerji bölünüyodu, şimdi akşama kadar başbaşayız yavruyla..tüm enerji benden..kafamçokkarıştı vitaminleri ben içmim de kim içsin :))

ya aynen, ' uyku saatimi geçirdin demek şimdi görürsünüz ''deyip burnumuzdan getırıolar:))))bu oğlak burçları çok disiplinlidir öle plansız işleri sewmıolar tabi,huylarına gitmek gerek

walla zor ya,insan ister istemez yoruluo.bide çok ilgi alaka istıolar,konuşmak istıolar,bı yandan muhabet et,bi yandan hoplat zıplat,bı yandan yemek çamaşır ,zorrrr beeee,daha bide işe başlamadım

yerim ben onların disiplinlerini kaydirigubbakcemile3

ya bazen babasına da bana da bi sayıyo bi sayıyo korkuyoz valla, bizi yiyecek diye..bakmayın siz onun öyle güldüğüne :))

öğretmen misin? gerçekten zormuş..ben çalışmıyorum, şimdi zaten bikaç yıllığına da gurbetteyiz, mısırda..tam zamanında geldi oğlum. benim tüm vaktim, ilgim, enerjim onun..çalışanların Allah yardımcısı olsun..öyle böyle büyücekler yaramazlar. herşeye rağmen çok güzel bi duyguymuş, çok seviyoruz birbirimizi çoook delikafadulden

esra nbr.....
ayca oglun fotoda cok tatlı cıkmıs....
lida emre de cok seker.....
benimkinin uyku düzeni filan yok yaaaaaaa bu saat oldu uyuyucak hala....müzigini actım debelenip duruyo içerde ......

esra adresi hatırlamıyorum birara alır veririm....benim berraga aldıklarım oluyo mu bari:CüvCüv:
gelinim olcak diye yatırım yapmıstım yaz ayından ama kızı linay kaptı:mymeka:

aaaa kız nie niyetını belli etmedin ,ama sen senın kız iri deyıp durdun,yoksa öncelik senin olurdu:)))
tulumu giyiyo canım çok şeker oluo,resim bile çektik bı ara msnde atarım sana,diğerlerini yazın giyecek kısmetse,
baby einstein müziklerini açsana uyurken,ben 1 haftadır dinletiorum gece uykuya dalarken ii gelio

ayça ewet canım öğretmenim,senin içinde ii olmuş en azından gurbette oğluna veririsin tüm ilgini

evet tüm ocak bebişleri baby einstein dinlesin..huzura eriyolar :)) hem matematik zekasını da geliştiriyomuş..dünyayı kurtaran ekip olucak bizimkileri hihoyyyt
akillibebek.com a da bakın, güzel fikirler var..
bugünlük benden bu kadar, pilimi şarjedeyim, herkese güzel bir gece diliyorum, bebişlere de bol uyku..

Ekinsu merhaba canım.Çok haklısın, buralarda şimdilik bikiniyle dolaşmaya başladılar, ben hala ceket ve kazak arasında turluyorum-tatlicadiarzu-

Kolay gelsin canım sana da.Bu hızla temizliğini yap, sonra insa bitiriveriyor enerjisini.....

Hoşgeldin lida. Minik emre çok tatlı çıkmış maşallah.Her prensese bir prens bulur gibi olduk.Neyse biz daha doğmadan belirlemiştik o yüzden kıs arama derdine düşmedik. sırnaşık şeyGelinimin gözleride çok tatlı olacak maşalllaaaaahhh.Çok şirin görünüyor şimdiden.hihoyyyt

selam herkse.
benimkide siyam ikizi vallaha yandım ben yemenk yiyemiyorum tuvalete gidemiyom ağlıyor bas bas bağırıyor kucağa alıyorum susuyoe.birde öyle içten ağlıyorki içim gidiyor.
yarında 5 li karma aşımız var.yandım.susmaz artık.

Ekinsu, sana dr. Onat'ın cildi için hangi ilacı verdi canım, benim oğlanda da yüzünde ve göğsünde oluşmuştu.Bu dr. a gidişimizde bize de egzama oluşmuş, temetex diye bir krem verdi, onu sürün dedi. Ama en fazla 5 gün kullanacakmışız.Azaldığı anda sürmeyi kesin, şimdiden kortizon yüklenmesin çocuk dedi.

vallaha çok kaynatıyorsunuz bende yetişemiyorum artık.kusura bakmayın benim kız iyice durmuyor.kakasını hala yapamıyor fitilsiz.

Kızlar hepinize ve bebişlerinize iyi geceler. Öpüyorum sizleri, bende yatayım artıkın, kurtlar vadiside bitti:))))
Tatlı rüyalar, rahat uykular.

esra ben de öğretmenim benim de iznim haftaya bitiyor ama ben raporlarla okulu bitirtmeyi düsünüyorum seminerlere gideceğim diye planlıyorum inşallah öyle de olur senin annen varmıs okulun da öğleye kadar çok sorun olmaz herhalde ama benim bakıcıya bırakmam gerekecek okulum da 4'e kadar

meral gecmiş olsun anlamadım ne kremi bu........
enel ne wc ye gidebiliyorum ne yemek yiyebiliyorum bugun biraz aglasın dedim anaaaa bir geldim yanına gözlerinden yas gelmiş kıpkırmızı olmus iki dakikada kıyamam yaaaaaaa.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…