2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ankaralılar şanslı desene burda her merkezde var emizirme odası...

kızlar benim oglumda cok kusuyo kilo alımıda az bakalım ne dicek doktorumuz 10 gün sonra........
delircem yaaaaa benimki hep kucakta bıraktıgımda 10 a kadar sayıyorum 11 de patlatıyor bombayı:))sizde durum nasıl anormal olan biz miyiz?

burda kayseriparkta ufak bir bebek bakım odası var,cumartesileri önünde kuyruk oluyor ama yinede iş görüyor.kızlar gittiğiniz yerlerde mescit varsa oralardada emzirilebilir.

araştrdım şimdi bizim yakada capitol palladium bi de optimumda varmış emzirme odası, ben şaşkınbakkal mothercareda bi de çamlıca ebebekte görmüştüm demek hep buralara gidicez emzrme odası olmayanlar kaybeder napalım

amanın kimselre kalmamış meral naber canım maşallah egehana avatardaki resimde pek güzel çıkmış

montecim ne kadar kilo aldıki bu ay canım kıslar dün ben sizi dinledim emmedi çağan banyoda yaptırdım iyice acıksın diye sonrada mama verdim ama almadı milupa aptamil yaptım ne biberonla ne kaşıkla aldı sonra süt sağdım biraz kaşıkla zorla içirdim benim oğlan mamayıda beğenmedi

Bizde mayısta kayseriye alışverişe gitmeyi düşünüyoruz.. Artık meydana en yakın Tekden hastanesi var. Oraya gider orda emziririm. Sütü sağıp götürsem bile süt ekşir diye düşünüyorum...

kayseride merkeze yakın kartal kavşağında huma kadın doğumda'da emzirme odası var.bizde bünyan'dan gidiyoruz,bizim içinde sorun oluyor.

Merhabaa...yazdıklarınızdan biraz okudumda yalnız olmadığımı anladım arkadaşlar:) bizde geçen gün defacto nun kabini dar geldi sağolsun ordaki kızlar oğluma puflar bile hazırladılar ve bürolarında altını değiştirdim:)) odanın havası biraz değişti ama napalım:) sağolsunlar ya çocuklu kadınlara helde bebek küçükse yardımcı oluyolar...

İpeksaray dada var arkadaşlar..gerçi biraz soğuk geldi bana ama iş görür...

mşallah egehana çok tatlı... benim kızım 3.600 doğdu bu zamana kadar tam 4 kilo aldı dr 6 aya kadar ek gıdya başlamıcaz böle giderse dedi

vayy egehan abi..
o nasıl bi duruş öyle; orada biri mi var, yoksa yürümeyi mi öğrendi :eek:
bak ben uyarim burdan senin dünürü..bu saatlerde fazla yanlız bırakmasın seni buralarda, bu karizmayla çok kızı yakar seninki :1closedeyes:
Teşekkürler kızlar, hepimizin bebişi çok tatlı allah bağışlasın bebişlerimizi bizlere.

ben sana yakından koy dedim mi:mymeka:kapacaklar maazallah koç gibi paşayı apışıp kalacaz ortada:sm_confused: beşik kerttik daha cümle alem öğrendi durumu prensesim ortada kalacak
lütfen yakışıklı pozlarını koymayalım en çirkin çıkanları varsa avatara ve ticker'a onları koyalım kimse görüp göz koymadın damadıma:nazar: anam ne damadı oğlum oğluuuum:roflol::roflol::roflol:
Yok dünürcüm, benim oğlan senin kıza aşık oldu. Başkasına bakmıyor artıkın.O yüzden rahat rahat koyuyor resimlerini, gelinimiz ve annesi görsün diye:)))))Gelinimiz diil tabii o da bizim kızımız.Öpüyorum onu.
Aşıkçım kutlarımm canım seni, biz babayı attık oğlumla aynı yatakta yatıyoruz:))))Arada kendi yatağına atıyorum, ama açıkçası başka oda düşünemyorum, gece kalkma olayından dolayı.Kendimi düşünüyorsam nağmertimdelikafadulden
günaydın:))
talya hoşgeldin:))
dünürüm koy yastıkları aman düşürme damadımı:))
egehan paşayı ben de şapkasız destekliorum:))
kızlar 6 aydan önce ek gıdaya geçmemiş çocukların anneleriyle bi konuşun hepsi sadece ekmek yio..aman dikkat yani..
Teşekkürlerrr, şapkasız çıkar bizim paşamız bundan sonra arkadaşlarrr.
günaydın hanımlar ve minnoşları..

ekinsuuu tribündesin gördüm seni :) nerlerdesin merak ettik seni dün aradım telefonun kapalıydı iyimisiniz onat'ta iyimi ?

aşık gözünaydın canım yanından ayırmayı başarmışsın darısı başımıza..

bizim eguş bu gece ilk defa gece 11 de yattı sabah 6,30 da kalktı:1shok: bende uykumu almışım dinlemiş uyandım..

esraaa dünürüm sende yoksa ,berrakta mı düştü yoksa ben kaçırmışım orayı,canım çok geçmiş olsun iyi bak kızıma :))

meralcim oğluşuna bayıldım çok tatlı çıkmış öpüyorum tombiş yanaklarından :)
ayçatekin sein minnoşun resmide çok hoşuma gidiyor ne kadar tatlı çıkmış yavrum..
Teşekkürler canım, senin tombişin yanaklarıda bizimkinden aşağı değil maşallah.Öptüm o yanakları. Daha ısıramıyorum kızlarr ben.

merhaba kızlar

dün akşam itibariyle formüle başladım.bir bardak bile yetti iştahımı azaltmayahihoyyyten azından tatlı yemedim şimdiye kadar:nazar:

sirkeyi çok fazla kullanırsak sütü azaltırmış ama o karışımı günde bir defa yarım su bardağı içeceğim ben.o zaman süte bir zararı olmaz diye düşünüyorumCADIARZU

bu arada gribim.eymende ara sıra öksürmeye başladı.inşallah hastalanmaz çok korkuyorum hasta olursa diye.
Geçmiş olsun canım, inşallah bir an önce atlatırsınız ikinizde.Sonuçta ne yaparsan yap geçiyor.

Slm annisler minik melekler telden girdim okuyamadimherseyi umarim herkesiyidir bizde uyuduk bu gece cok sukur benim kizim agzinin suyu cok akiyor ellerinide yumruk Yapip sokuyor dislermigeliyor acaba tukurunu yutmayi mi bilmiyor ne dersiniz

Marsgcım hepimişzde aynı dert güzelim, dün 3 önlük daha aldım.Sabahtan akşama sayamıyorum önlük ve kıyafet değişimlerini.
Ben dışarda ya arabada emziriyorum, ya da bir köşeye çekilip üstüme örtü örterek emziriyorum.

ismiye mescitte iyi fikir canım teşekkürler aklımızda bulunsun

kızlar benim oglumda cok kusuyo kilo alımıda az bakalım ne dicek doktorumuz 10 gün sonra........
delircem yaaaaa benimki hep kucakta bıraktıgımda 10 a kadar sayıyorum 11 de patlatıyor bombayı:))sizde durum nasıl anormal olan biz miyiz?
bizimkide hiç durmuyor monte..dönencenin altında duruyor biraz.evede araba kullanıyoruz o kurtardı beni yorulunca ona koyuyor geziyoruz evin içinde.100metrekare evde ne kadar gezilirse..

Bizde mayısta kayseriye alışverişe gitmeyi düşünüyoruz.. Artık meydana en yakın Tekden hastanesi var. Oraya gider orda emziririm. Sütü sağıp götürsem bile süt ekşir diye düşünüyorum...
ben biberonla içerken hep süt alıyordum yanıma.hatta bir ay önce uçak yolculuğu yaptık.hep sağıp verdim.açılmıyor ki her yerde de...hiç bir şey olmaz merak etme...

amanın kimselre kalmamış meral naber canım maşallah egehana avatardaki resimde pek güzel çıkmış

Çok teşekkür ederim canım, ben geçmişi okurken sen çıkmışsın.Çağan beyimiz iyidir inşallah.
Biz iyiyiz, dün rota aşımızı vurulduk, ama kaka sorunumuz geçen cumadan başladı, hala da ufak ufak devam ediyor.Akşamları birer kaşık ısıtılmış zeytinyağı veriyorum, rahatlıyor oğlşum.

ipeksaraydakinden haberim yoktu öğrendiğim iyi oldu teşekkürler.

Rica ederim...dışarda baya dert oluyo o yüzden taze çözümler üretmeye çalışıyoruz bizde...bende sağıp çıkmayı düşünüyorum...hemende bozulucak değil ya...çünkü ağlamaya başlayınca bebek odasına bile gidene kadar yırtınıyo ağlamaktan..

kıslar nerden resim yüklüyorduk benim dünürde meydanda yok o anlıyordu bu işlerden :)

ınannacım benim pzt-salı şehir dışında olma ihtimalim var ama eğer gitmezsem gelmeye çalışırım canım

Waterfull sen rahat memlekettesin yazın sokaktada emzirsen kimse dönüp bakmaz merak etme :)))

Kızlar kim mustelanın ürünlrini kullanıyordu ?

sağol meralcim çağanda iyi çok şükür bende hazır çağan uyurken bnyoyu temizliyeyim dedim buaralar bana bir temizlik havası geldi bakalım hazır öyleyken eve el atayım dedim ufaktan o yüzden çıktım pc den

X