2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Super olmus ticker naz fistik

marsg merhaba bu sıra tüm bebişlerimiz aynı durumda.sanırım aylarının özelliği.hepsininde diş çıkaracaklarını sanmam...

Slm annisler minik melekler telden girdim okuyamadimherseyi umarim herkesiyidir bizde uyuduk bu gece cok sukur benim kizim agzinin suyu cok akiyor ellerinide yumruk Yapip sokuyor dislermigeliyor acaba tukurunu yutmayi mi bilmiyor ne dersiniz

marsg okumadığın için habersizsin..ocak bebişlerinin neredeyse tamamı bu durumda..yumrukları ağızda, salyalar dışarda :)) dr lar bırakın emsin diyorlar..bence diş öncesi belirti bunlar..diş çıkmadan 2-3 ay öncesinden başlarmış belirtileri..bir de diş çıkması % 90 anne-babadan alınan genlerle ilgiliymiş..anne ve babanın dişi ne zaman çıktıysa bebişinki de o dönemlerde çıkarmış..bu durumda bizimkini bekliyoruz bakalım 3-4 aylıkken..

Asik agzinin suyu akiyormu herkesin onluk yetismiyo valla hep akiyo sulubenimkiz alisha susamuru Asill benimki

evet canım keyif yapıyoruz ama akşam uyumamız da 12 yi buluyor şimdi yine uyuyor kızım buzuki orhan eşliğinde ama

Aa sevindimmo zaman okuyamadim canim sagol bilgin icin

susamuru ne çirkin bi hayvanmış ya hele porsuk rezalet porsuğun kokanı kokarcaymış dün googledan arattım da öğrendim bidaa dedirtmem çocuuma öle şey pis baba
bnmkide çok sulu, heryeri batırıyo göğsü ıslnıp hasta olcak die ödüm kopuo
marsg nasıl uyuyomu ezgi geceleri

Inci tanem diiyorum benkizima dun gece uyudu asidan beri uyumuyordu 6 gundur bu seferde kaka yapmadi bitmiyo derdimiz valla

ben sağlık ocağına gidip geldim bu arada,şu emme ve salya işini de sordum olurmuş bööle ama diş çıkacak die düşünmek dooru diilmiş ,bizim ebenin oğlu da çok erken başlamış ama 10,5 aylıkken çıkmış ilk dişi:)
emmeyi de sordum ara ara olabilirmiş yılmadan deneyecekmişiz!!biberon kullanıosak meme başı gibi olanları kullanacakmışız..
oturabilmeli ve ayaklarının üstüne basabilmeliymiş tabi biz bastırmayıp,oturtturmayacağız:)
4.ay için demir verdi,ferro sanol 9 damla,ağırlığa göre mi bilmiorum,bi de devit verdi ama monovit,kullanan var mı?bu arada ilaçları devlet veriomuş,ücretsiz..
biz kilo da almışız boyumuzda uzamış şükür:))
aklıma gelirse yazarım daha:)

Inci tanem diiyorum benkizima dun gece uyudu asidan beri uyumuyordu 6 gundur bu seferde kaka yapmadi bitmiyo derdimiz valla
sırnaşık şey ay çok komik bizimki de çok kaka yapıo sbahtan beridir 4 kere bezi hep dolu, işimiz zor cnm ya dertleri bitmiyo annem de gidicek yarın sabah iş başı yapıcam gibi hissediorum

oturabilmeli ve ayaklarının üstüne basabilmeliymiş tabi biz bastırmayıp,oturtturmayacağız:)

teşekkürler bilgi için.ama bu kısmı anlamadım otutturacakmıyız otutturmayacakmıyız.

teşekkürler bilgi için.ama bu kısmı anlamadım otutturacakmıyız otutturmayacakmıyız.

oturtturmayacakmışızlaelaelaelaelae
tabi öle arada kucaktayken falan hafif yatay pozisyonda oturabilirmiş

bunu bende duydum ama çok mantıklı gelmedi,hamileyken kaybettiğimiz vitaminlerden olabilir gibi geliyor bana.

oturtturmayacakmışızlaelaelaelaelae
tabi öle arada kucaktayken falan hafif yatay pozisyonda oturabilirmiş

arada kaçamak olabilirmiş he he ..ay ben bu sıra taktım bu oturtma işine.sıkıldık artık yat yat.otursunlar istiyorum...

Slm annisler minik melekler telden girdim okuyamadimherseyi umarim herkesiyidir bizde uyuduk bu gece cok sukur benim kizim agzinin suyu cok akiyor ellerinide yumruk Yapip sokuyor dislermigeliyor acaba tukurunu yutmayi mi bilmiyor ne dersiniz
bize bu hafta doktorumuz iki haftaya kadar ağzının suyu akmaya başlar telaşlanmayın dedi,bütün bebeklerde olan normal bir durum sanırım.

valla nil uyku dışında hiç yatmıo :sm_cool:hatta bazen ana kucağında otururken uyuyakalıo:)

bizimkininde tek şartı poposu açıksa yatıyohihoyyyt
bazen çok işi olunca açıorum altını işim bitene kadar çıtı çıkmıyo,böyle dwm ederse büyüynce napıcaz bilmemsırnaşık şey

ah çok yaşa canım ben de aynı şeyi yapıorum ,tuvalete bile öle gidiorum :))
ilerde başımıza iş açacakları kesin zaten,babalarına sabır versin allah:))

alisha bizimki de öyle valla poposu açık olmadı mı yatmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…