2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

vayy egehan abi..
o nasıl bi duruş öyle; orada biri mi var, yoksa yürümeyi mi öğrendi
bak ben uyarim burdan senin dünürü..bu saatlerde fazla yanlız bırakmasın seni buralarda, bu karizmayla çok kızı yakar seninki :1closedeyes:

ii geceler herkese benim bütün uykularım ocak bebişlerinin olsun :)))

Zeynepçim damadının yeni resmini koydum avatara.Daha yakından görmüş olursun diyekaydirigubbakcemile3

ben sana yakından koy dedim mi:mymeka:kapacaklar maazallah koç gibi paşayı apışıp kalacaz ortada:sm_confused: beşik kerttik daha cümle alem öğrendi durumu prensesim ortada kalacak
lütfen yakışıklı pozlarını koymayalım en çirkin çıkanları varsa avatara ve ticker'a onları koyalım kimse görüp göz koymadın damadıma anam ne damadı oğlum oğluuuum:roflol::roflol::roflol:

seda gülsü ne okuyonuz kız acıkda yazın banyo yaptırdım minnoşuma uyuttum birazdan kalkmadan 2 kelam edelim

anaaaa kız hani kartpostal gibi kızım vardı evet damadım yakışıklı Allah var ama kızımda
cihan güzeli hani hem benim gibi kaynanası varken kimse kapamaz damadımıklava:

günaydın hanımlar.açılış bu gün benden...
çok mutluyum..beni en iyi siz anlarsınız...oğluşum odasında yanlız uyudu...başardık sonunda..en güzel uyukusun uyudu bu gece.bütün nazı banaymış.ben de odamla onun odası arasında mekik dokudum.uyandı duymadım mı .ay öksürüyor galiba..birinde de saati yanlış görmüşüm 7 saattir uyanmadı diye kocişi kaldırdım.allahtan o iki saat oldu daha dedi de kaçtık odasından.sabaha kadar spor yaptım anlayacağınız.yinede kararlıyım yanlız yatıracağım beyimizi..

günaydın:))
talya hoşgeldin:))
dünürüm koy yastıkları aman düşürme damadımı:))
egehan paşayı ben de şapkasız destekliorum:))
kızlar 6 aydan önce ek gıdaya geçmemiş çocukların anneleriyle bi konuşun hepsi sadece ekmek yio..aman dikkat yani..

aşıkçım bi kaç güne alışacaksın,kendine güvenin gelecek bebeğini duyma yönünde,sporu bırakacaksın yani:))
benden tam destek:)))

aşıkçım bi kaç güne alışacaksın,kendine güvenin gelecek bebeğini duyma yönünde,sporu bırakacaksın yani:))
benden tam destek:)))

sağol canım en zoruydu benim için ilk gece..
ek gıda konusunda kesinlikle katılıyorum..6. ayda birden kesinlikle geçemiyorlar yemeye.doktor da 1/4 demiş elmanın dötte birinden bir çay kaşığı anca çıkar su...ben şimdiden yalatıyorum meyveleri.bir haftaya sonrada bir çay kaşığı yada iki vereceğim meyve suyu.süttende aldığımız hormanlar geçiyor kurtuluşumuz yok kızlar.bari yeme sorunumuz olmasın...

Günaydın,
Dün akşamdan beri girmedim yazılanları okumak oldukça vaktimi aldı...
Zeynepcim geçmiş olsun,
Chef hoşgeldin.
Aşık81 seni kutluyorum, biz daha beşiğini odamızda tutuyoruz.
Bende elma falan yalatıyorum ama suratı pek nahoş oluyor, tatlı mamadan sonra tabiii.

günaydın hanımlar ve minnoşları..

ekinsuuu tribündesin gördüm seni :) nerlerdesin merak ettik seni dün aradım telefonun kapalıydı iyimisiniz onat'ta iyimi ?

aşık gözünaydın canım yanından ayırmayı başarmışsın darısı başımıza..

bizim eguş bu gece ilk defa gece 11 de yattı sabah 6,30 da kalktı:1shok: bende uykumu almışım dinlemiş uyandım..

esraaa dünürüm sende yoksa ,berrakta mı düştü yoksa ben kaçırmışım orayı,canım çok geçmiş olsun iyi bak kızıma :))

meralcim oğluşuna bayıldım çok tatlı çıkmış öpüyorum tombiş yanaklarından :)
ayçatekin sein minnoşun resmide çok hoşuma gidiyor ne kadar tatlı çıkmış yavrum..

günaydın herkeseee
bugünde hava cok güzel hatta dünden daha güzel kızlar mutlu biir gün diliyorm hepinize cıkaralım fındıkları hava aldıralım

aşık valla helal olsun bende denicem prensesi odasında yatırmayı yavaş yavaş alışsınlar bencede sonra zor olabilir

günaydın bayanlar
benim bebişim ablasıyla paylaşacak odasını o yüzden bir yaşından önce ayırmıycam sanırım.

günaydın millet...asık tebrikler....
linay nbr....
inanna ne zaman gelcen istanbul a....egeye sapkasız 10 puan...

anaaaa kız hani kartpostal gibi kızım vardı evet damadım yakışıklı Allah var ama kızımda
cihan güzeli hani hem benim gibi kaynanası varken kimse kapamaz damadımıklava:

he sen miydin dünürü, ben yeni yeni tanıyom bebişleri anneleri..ama bak 2 asım bulmuş birbirlerini, bence oldu bu iş :lepi:

ayçatekin sein minnoşun resmide çok hoşuma gidiyor ne kadar tatlı çıkmış yavrum..

valla ocak bebişlerinin hepsi çok bitirim valla..Allah bahtlarını da güzel etsin..kuzguna yavrusu ne görünürmüş..? ondan mıdır bilmem, gördüğüm resimlerin hepsi birbirinden güzel..büyüdükçe de şekilenip güzelleşiyolar :asigim:

günaydınlar herkese..bebişlerimizle her geçen gün daha da tanışıp kaynaşıyoruz di mi..benimki de süper bir gece geçirdi, şimdi ödüllendirim onu..biraz gezelim, hava alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…