2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar

dün akşam itibariyle formüle başladım.bir bardak bile yetti iştahımı azaltmayahihoyyyten azından tatlı yemedim şimdiye kadar

sirkeyi çok fazla kullanırsak sütü azaltırmış ama o karışımı günde bir defa yarım su bardağı içeceğim ben.o zaman süte bir zararı olmaz diye düşünüyorumCADIARZU

bu arada gribim.eymende ara sıra öksürmeye başladı.inşallah hastalanmaz çok korkuyorum hasta olursa diye.

balım bende grip oldum,bebişimden uzak durmamda mümkün değil ne olacak bilmiyorum.

ismiye bugün yine iyi şimdi uyuttum o ayrı oda da ben ayrı odadayım.ama mecburen dokunmak zorundayız inşallah bulaşmaz ben çok korkuyorum hasta olmasından

Kızlar merhaba merak etmişsiniz beni sağolun valla, 2 gündür bakamadım pc açıktı sitede açıktı tribünde gözüküyordum da kendim yoktum, salı günü sabahtan akşama kadar elektrikler yoktu giremedim dünde tüm gün dışardaydık kayınvalidem görümcem geldiler misafirlerim var yani pek giremem bu önümüzdeki günlerdede yazılanlarıda anca okudum şöyle bir

Marsg benim oğlanda rota virüsten sonra değişti salı günü acilden doktora gittik çocuk çok ağlıyordu emerkende ağlıyordu karın ultrasonu çektiler karın muayenesi yaptılar Allahtan çok şükür bir şey yokmuş, dr kakasında azalma olduğu için aşıdan kaynaklanabileceğini bağırsak hareketlerinin etkilenmiş olabileceğini söyledi 2-3 gün daha bekleyin dedi neyseki dün düzeldi oğluşum şimdi hem rahat yapıyor hemde ağlaması geçti

Montesori ilk fotonuz çok güzel tablo gibi çıkmış valla

Miniğim Talya hoşgeldiniz

İnaysa dr bize 4. ayda demir ilacına başlayın dedi

Aşıkcım kara lahanayı sormuşsun anlatayım, lahanayı ince ince doğra sonra tuzla üzerine 1 limon sık biraz sirke koy bir güzel karıştır 12 saat dolapta beklet sonra salatana ekleyebilirsin

ben de çıktım dışarı 1 saat geldim,soona gene çıkıcam ohh yahu hiç güneşi bu kadar sevmemiştim:))))))
istanbula son anda bişi çıkmazsa pazar gecesi varmış olacağız canım,salıda döneceğiz mecbur(buluşaqbilir miyiz acaba??alisha anadoludaymış ben avrupada olcam ,başkada haber yok zaten???

ekinsu kolay gelsin san yogunsun:))bizim oglanda rota asısından sonra cok degişti kızarmalar oluyor teninde ve uykuya gecişte zorlanıyor.....
inanna ben anadoludayım da nasıl görüşcez sen ne tarafa gelcen bakiim:))

ben avrupada olcam ama herkese anadolu uyarsa orda buluşuruz sadece zaman kısıtlı olduğu için arada kalıorum git gel kaç saat biliosun

merhaba kızlar balım ismiye geçmiş olsun bende oldum grip evde maskele dolaştım hep hani şu drların taktığından ne yaptısam geçti kızıma malesef 6 aydan öönce antibiyotikle tanışmış olduk yeni yeni düzelmeye başladı azıcık bi hırlaması kaldı hala daha devam edyrm şuruplarına...dr bizler için aferin içebilirsiniz dedi sizde öle yapın olmazsa ilaç içmeden geçmesi uzun zaman alıyoo

evet kızlar ya geçmiş olsun bu arada bulaştırmayalım die korkmayın zaten siz hasta olmadan bebeklerimize de geçermiş mikrop yani hasta olacak olsalardı olmuşlardı,dedi kemal tuğlu:)

bende maskeyle dolastım aksef antibiyotik ve elevit içmiştim ama ogluma gecti antibiyotik verdim ona azda ıhlamur odanızı sık sık havalandırın şimdiden gecmiş olsun.....

ben hala elevit, demir ve arada da balık hapı içiyorum..gebelikte bağımlılık yaptı -tatlicadiarzu-

hepinize günaydın kızlar benim günaydınım biraz geç oluyor Allaha şükür biz 11 ile 12 arası uyanıyoruz annesi de sabah uyumayı sevince kalkmıyoruz bütün hastalara geçmiş olsun

ekinsu geçmiş olsun canım.rota aşısının bazı yan etkileri olduğunu doktorumuz söylemişti bize sizleri korkutmamak için yazmamıştım...neyse atlatmışınız çok şükür.ben cesaret edip yaptıramadım..tarif için teşekkürler yine hızır gibi yetiştin çok sağol...
balım,barcli sizlere de geçmiş olsun.benden doğar doğmaz oğluşuma nezle geçmişti 15 gün neler çektik sizleri çok iyi anlıyorum...maske bir işe yarmıyor galiba.bende yaramamıştı..

bende doğumda fazla kanama olmuştu doktor üç paket kan ilacı bitireceksin dedi sonuncuyu içemedim yaaa...aman kociş okumaz inşallah...bıktım valla ben ilaçtan bir yıldır ilaç içiyoruz her gün...cesaretimi bir toplaya bilsem gideceğim doktora ama bu gidişle zor gibi...(((((

günaydın chef bizimkiler aynı gün doğmuş gözüküyor tickette.benim oğluşum 16 ocak..seninki.???

mrb kızlar güzel olmuşmu tickerım zeynepten çaldım bende
saçlarım acaip dökülüo ya kestrdim bugün,demire başlıycam ben de belki ii gelir, bebek anneyi tanıyınca saçmı dökülürmüş ya ne alaka öle diolar

Slm annisler minik melekler telden girdim okuyamadimherseyi umarim herkesiyidir bizde uyuduk bu gece cok sukur benim kizim agzinin suyu cok akiyor ellerinide yumruk Yapip sokuyor dislermigeliyor acaba tukurunu yutmayi mi bilmiyor ne dersiniz

aşık bende önceden de vardı kansızlık, zaten demir ilacımla bir bütündüm..vitamin de kullanıyodum. aslında hiç sevmem ilaç içmeyi, başım, karnım ağrısa içmem, geçer derim..

günaydın cheff..oh, keyif yapıyosunuz ana-kız ne güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…