2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cnm aslında ben primadan memnundum. Ama hamileyken molfix alıp stok yaptığımız için molfix e geçtim ve ondanda memnunum...

canım benim kızımda odasında uyuyor hastaneden döndüğümüzden beri hemde.odasında eşyaları dışında bide koltuk var bakımını emzirmesini orda yapıyorum rahat oluyo.

ben de öle kilo vermiştim çok zordu valla ,yarısını bile ii gitmişsin:hooray:
ben de hiç çalışmak istemiorumdelikafadulden

nie anlamıo bu dr.lar emmediğini yaw??süt yok diil kii bak şimdik dünür ben de bu işi anlamadım..ne dio??klava:

kızlar valla evde bebeği bırakıp işe gelmek çok zor..sizler şanslısınız biraz büyüyünce çalışırsınız..
2 gün bile zor geliyor bana..

hera gelinliğin çok hoşmuş :)

inaysa geçen gittiğinde de 3 hafta dediler şimdi yine 2 hafta sonra bakalım diyorlar nasıl iş bu yaa..
sen yinede hiç değilse bir öğün mama ver canım yaa yazık yavruşuna..bu doktorlarda çok biliyorlar zaten herşeyi..

oo tribün kalabalık herkes dinlenme pozisyonunda galiba benimde oğluş uyanmak üzere gideyim artıkın

valla linay hiç kilo almıyor değil azda olsa alıyor ya ondan sanırım böyle takip istiyolar mamayı alıpta emmeyi iyice bırakmasından korkuyorum yoksa evde bir paket mama var hiç açılmamış ama ne bilim iste sütümde var mma vermim diyorum acaba gündüz bir kere versemmi kıs ikilemde kaldım şimcik iyice

kız dünür başka yokmuydu isteyecek bişey anam kilosunca altın demişsin şimdi ki kilosu mu büyüyünce mi kaydirigubbakcemile3

dünürcüm tabiki şimdiki kilosu,okadarda acımasız deiliz canımm.
kız korkma benim kıs narin mini mini bişisırnaşık şey anasının kızıı.yerimseniben

inaysa canım sütün varkende mama vermek dokunuyor insana haklısın yani..sen yinede sütün sağıp kaşıkla biberonla neyle alıyorsa vermeye çalış canım..zor olacak senin için ama..

selam kızlar ...
geçmişi fazla okuyamadım:1no2: inaysa mamayı gece versende aç kalmasa paşan biçok kişi hatta süt sağanların çoğu öyle yapıyo :ecrin_bebek:

dünürüm bence de mama ver biraz ,öle yapılı damat isterim ben:))
montecim o anlatıma bulman mutlu etti beni:))
ben primayı hiç sevmedim,yaşasın molfix:))
kızlar şu kakadan çıkan siyah ip gibi şeye yorum yapmadınız ben araştırıorum da dooru düzgün bişi bulamadım,var mı bilginiz??
bi de ben şu kavanozdaki mamalara çok özeniorum bi tane alıp versem ne olur 4 ay için olanlardan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…