2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

formül sütü kesermi bende bilmiyorum ama zararı olmaz sanırım.okuduğum kadarıyla emziren kişilerde kullanmış. düşünsenize 1 haftada 1.5 kg hemde yemekten kısmadan.

eymeni banyo yaptırdım uyumadı dışarı çıkardım arabasıyla gezdirdim sokaktauyumuştu eve geldim yatağına yattı gözler yine fıldır fıldır bana bakıyor.

benimde 8 nisan SATımdı :))) Satımın yıl dönümü hihoyyyt

sağol balım formül için.
elma sirkesinin kokusunu hiç sevmem ama içmeye çalışayım bakalım.ay ben elmayı yiyip üstüne ballı su içsem.))))))
biraz önce kepekli galeta yedim,üstünede çikolata.)))))

önemli değil canım. çikolatayı bir kessem bende zayıflıcamda doğumdan bu yana yediğim tatlılardan kaldı popo.tüm yağlar birikti orda.

benimde satımın yıldönümü gel kutlayalım hera:içelim:
gelinliğinde nişanlıgında cok güzel ama bari biz yüzünü görseydikkaydirigubbakcemile5

bulasık camasır mk. bosaltılcak yemek yapılcak ütü var beyefendi kucakta .....

merhaba ocak anneleri bende 16 ocakta doğum yaptım sizleri çoktan beri takip ediyorum şimdi bende katılmak istedim aranıza kızımdan fırsat buldukça girerim dediğiniz gibi burası bağımlılık yapıyor sabah kalkar kalkmaz okuyorum 1 günü.Benimde iznim haftaya bitiyor ama rapor almaya çalışacağız.çünkü kızımı bırakıp hiç gidesim yok işe.

slm kızlar bişey sorcam kızım doğduğunda ilk primayla basladım poposu hep kırmızıydı daha sonra molfixe geçtim şimdiye kadar memnundum ama 1 2 haftadır poposu yine krem sürmeme ragmen hep kırmızı molfix basta alerji yapmayıp şimdi yapabilir mi değiştirsem mi acaba bezi

formülü konuyu açan kişiye sordum.10 aylık bebeği varmış içmiyormuş içinde sirke old.için.zararı varmı bilemiyorum diyor.ama ben denicem.sonucu size yazarım.

kıslar aranızda bebeğine kan için damla veren varmı bugün bana sağlık ocağından verdiler günde 8 ndamla ver eddiler

bende molfix kullanıyorum arada benim oğlanda da oluyor.ama yediklerinle alakalı olabilir.kakasına geçtiği için yapıyordur.

bende molfix kullanıyorum arada benim oğlanda da oluyor.ama yediklerinle alakalı olabilir.kakasına geçtiği için yapıyordur.

bende 1 2 haftadır sürekli geçmiyor hiç ve genelde çizgi şeklinde kızarıklık

kıslar aranızda bebeğine kan için damla veren varmı bugün bana sağlık ocağından verdiler günde 8 ndamla ver eddiler

inaysa biz ilk başlarda damla kullandık şimdi şurup kullanıyoruz. kanı düşük çıktı batuhanın hem erken doğdu hemde benim kanamam plasentadan olduğu için biz çok erken başladık

aa ben çağanı uyutup geldim kimse kalmamış kıs dünür sen hep olurdun buralarda sende yoksun dışarımı çıktın naptın :)

ebsser bende ilk başta bez değiştirrdim pişk olmuştu şimdi sürekli prima kullanıyorum valla değiştirmicem artık memnunum ondan

ebsser bende ilk başta bez değiştirrdim pişk olmuştu şimdi sürekli prima kullanıyorum valla değiştirmicem artık memnunum ondan

bende primayla başladım ama bize iyi gelmedi resmen pancar gibi kızarttı sanırım her bebek cildi farklı oluyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…