2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

balım benim kocişim de çok güleryüzlü kızımı da cidden büyüsün inşallah gözlerinin içi gülen birine vericem:)şimdiki adayım sensin çok güzel gülüyo maşallah
kızlar ben baya kilo verdim 2kilo fln fazlam var ama kayınvaldem her gittiimde beynimi yiyo emziren kadın kilo vermezmiş ben napıomuşum, gerçekten herşey yiyorum ama bebek bakmak kolaymı insan emzirirnce de baya kilo veriyo diorum inanmıyo sanki aç bırakıoz bebeği töbe töbe
ay miniim çok tatlı adaşımız maşallah sana da çok talip olur şimdi

rep verenleri kullanıcı panelinden görürsün canım:))repi verirsin artık:)
miniğimm maşallah maşallah:)

alisha benimde 1 kg fazlam var oda göbekten:))hala hamile gibiyim görümcem elma krom aldı cok zayıfladım okudum içerigini emzirenler kullanamazmıs....
miniğim saglıgı yerinde de minyon bir bebek 60 cm boy 5.850 kilo ....

balım sen benden çok yaşıyacaksın :)) bende bugün yazacaktım bunu.. senin o formülü ben 2 yıl önce yaptım faydasını gördüm kilo verdirmişti..şimdi yine yapacağım hatta dün marketten bir şişe elma sirkesi aldım..ancak geçen gün dr.ibrahim saraçoğlu limon ve sirkenin sütü azalttığını söylemişti şimdi tereddütlüyüm o yüzden..bilgisi olan varsa kızlar söyleyinde ona göre başlayalım bizde :))
ben bir kupa ılık suya 2 kaşık elma sirkesi çok az bal koyuyordum..

eve gidiyorum şimdi süt vermeye..

duygu sana hergün rep veriyorum da kulanıcı panelinde nerden bakıyos kör müyüm neyim:))

rabbim hepsini nazardan korusun sağlıkla sıhhatle büyüsünler inşallah

Son düzenleme:
duygu sana hergün rep veriyorum da kulanıcı panelinde nerden bakıyos kör müyüm neyim:))

canım orda abone olduğun konular var hemen onun altında ama gizli durumda olabilir o yüzden abone olduğun konular başlığını sağında ok var aşağı dooru aynı oktan o bölümün hemen altında da var bas bakalım o oka ..oka da yazmak ne zormuş:))):sm_cool:

ayy kızlar çok saolun ya hepiniz bebişlerine tek tek baktım hepsi mükemmel allah nazarlardan saklasın bugünleride gördük ya kızlar allaha şükürler olsun

olsun maşallah sağlığı yerindeyse sorun yok zaten hamilelik dertli geçmişti senin kilo da alır boyuda uzar ne olacak

balım teşekkür ederim:)))hemen başlayacağım var mı tüyoları??
alisha 1 kilo mu??benim istanbulda biraz işim çıkabilir,hala 66 kiloyum da:))))))))

selamlar kıslar biz geldik oğlum 3 haftada 400 gram alabilmiş yani en alt sınırdan alıyor iki hafta sonra bir daha ölçeceğiz ona göre bakacağız artık ay anlatamıyorum ben bu bebeğinn emmediğini bunlara yaa

31 martta işten ayrıldım ben ,SATım 1 nisan:)))
iiki çıkmışım o kadar bulantıya çalışılmazdı zaten..sen??

bende ilk 3 ay çalıştım sayılır benim de çok bulantım oldu 6-7 kilo zayıfladım o derece yani. o 3 ayın yarısını da gitmemişimdir zaten. sonra bana ücretli izin verdiler :) bebek doğana kadar maaşımı aldım ama malum kriz yüzünden maaşta gitti işte senağlama işe pek üzülmedim zaten çalışmak istemiyordum kaydirigubbakcemile3

8 nisan benim sat ım....günlüğe yazmısım paylasmak istedim....
bugun yine regl oldum ohhhhhh halbuki emindim kendimden olmadı yine cok agrım var hastaneye gidip iğne vurulcam ordan da işe...inş. cocuklar üzmez beni sıkıldım bu muhabetten ne zaman anne olcam ben bu son reglimse ocakta anne oluyorum hesapladım netten yoksa subatta yada kendimi kandırıyorum anne filan olamıcam ben(

maşallah monte ben regl olmam gereken tarih nisan 1 olmadım üzerinde 1 hafta geçmeden hemen dr gittim zira hiç sekmemiştir bir gün bile kan testi yaptırdık sonuç pozitif şok oldum hiç beklemiyordum hamile olmayı amaiyiki olmuş iyiki doğdu bebeğim hayatta bundan daha gzel bir şey yokmuş önceleri hep erteliyordum hatta bir kaç yıl daha geçsin bebek için diyordum şimdi keşke daha önce anne olsaydım diyorum bu mutluluğu daha önce tatsaydım bunada şükür tabi yavrum sağlıkla sıhhale büyür işallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…