2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar nasılsınız dün gece çok kötü bişey oldu meleğim kanepeden düştü
sabaha kadar ağlamaktan canım çıktı çok şükür bişeycik olmadı ama o korku ömrümden bi 10yıl götürdü
senağlama

valla linay hiç kilo almıyor değil azda olsa alıyor ya ondan sanırım böyle takip istiyolar mamayı alıpta emmeyi iyice bırakmasından korkuyorum yoksa evde bir paket mama var hiç açılmamış ama ne bilim iste sütümde var mma vermim diyorum acaba gündüz bir kere versemmi kıs ikilemde kaldım şimcik iyice

ah canım doktorlara kalsa 100 gr alsa tamam alıyor işte derler.bizimkide ilk ay aç kalmıştı doktorlara anlatamamıştık.sağıyordum hiç süt çıkmıyordu doktor 400 gr almış işte yetiyor süt diyordu.bir haftadır yok sütüm önce vardı o zaman aldı diyorum anlamıyor.biz vermiştik canım mamayı kuzum bir güzel uyumuştu hala üzülürüm bir hafta aç kaldı kuzum doktorlar yüzünden.çok şükür şimdi sütüm var vermiyorum mama, bir on onbeş gün verdim sadece.bizimki şimdi biberon almıyor yanlız bazen sağıp veriyorum bir yere gitmem gerekse içecekmi diye.dudağına biberon değdiği an öğürüyor.senin durum çok daha zor ya...süt yok değil almıyor...bizimkinin biberonu bıraktığı gibi bırakmasın memeyi..kaşıkla bir deneyebilirsin canım bakalım beğenecek mi mamanın tadını..

ay ben tatlı yemeyi bırakırsam kilo vercem ama nerde hiç sevmezdim hamilelik öncesi tatlıyı şimdi nerden çıktıysa bu tatlı merakıÇok üzgünüm çoook

valla linay hiç kilo almıyor değil azda olsa alıyor ya ondan sanırım böyle takip istiyolar mamayı alıpta emmeyi iyice bırakmasından korkuyorum yoksa evde bir paket mama var hiç açılmamış ama ne bilim iste sütümde var mma vermim diyorum acaba gündüz bir kere versemmi kıs ikilemde kaldım şimcik iyice

seni çok ii anlıorum sütüm varken vermek ihanet gibi geliodu ama okuduğum her yerde de bizim sana yazdıklarımız yazıodu.ben mama verdikten soona keşke baştan verseymişim dedim (zaten çok nadir veriodum son 4 gün sık verdim sadece bugün vermedim mesela artık kim bilir ne zaman veririm)doyunca bi mutlu oldu meleğim:teytey:

zeyneo canım çok geçmiş olsun..nasıl düştü kendimi döndü düştü..ayy çok kötü bişey yaa allah korusun

çok geçmiş olsun zeynep ,hepimizin başına gelecek malesef:KK43:(
şu el emme işini ne yapıosunuz ya nil delirio bazen,diş mi çıkacak ,kaşınıo mu ben çözemedim??benim elimi de sıkı sıkı emio aç-tok farketmio??

ay ben tatlı yemeyi bırakırsam kilo vercem ama nerde hiç sevmezdim hamilelik öncesi tatlıyı şimdi nerden çıktıysa bu tatlı merakıÇok üzgünüm çoook
aynen bende hamileyken bile tatlı yemiyordum şimdi yemezsem duramıyoru..anne sütünün yüzde ellisi şeker ve karbonhitratmış kızlar ondan canımız bu kadar tatlı çekiyor..

kızlar nasılsınız dün gece çok kötü bişey oldu meleğim kanepeden düştü
sabaha kadar ağlamaktan canım çıktı çok şükür bişeycik olmadı ama o korku ömrümden bi 10yıl götürdü
senağlama

geçmiş olsun....kendi mi döndü düştü..bizimki hala tosba gibi yatırdığın yerde kalıyor.el ayak oynuyor sadece..dönmeye hiç niyeti yok..kilosu eksilir alah korusun hareket ederse.)))

zeyneo canım çok geçmiş olsun..nasıl düştü kendimi döndü düştü..ayy çok kötü bişey yaa allah korusun

linaycım yanda yatırmadım kanepeye dikey şekilde yatırdım zilli poposuyla sürtüne sürtüne önce battaniyesini atmış üstünden sonra kendi düştü hemen kapıverdim zilli ağlamadı bile böyle baktım boğuşuyo bişeyle ne oldu ubu kıza dedim bi baktım kanepenin dibinde senağlama burnunu çarpmış kıpkırmızı Allah'tan battaniyesinin üzerine yumuşak düşüş yapmış

çok geçmiş olsun zeynep ,hepimizin başına gelecek malesef:KK43:(
şu el emme işini ne yapıosunuz ya nil delirio bazen,diş mi çıkacak ,kaşınıo mu ben çözemedim??benim elimi de sıkı sıkı emio aç-tok farketmio??

olbilir dördüncü aydan sonra çıkması normalmiş.bizede geçen ayki kontrolünde doktor diş çıkaracak demişti şok olduk.bir gelişme yok ama...nerden çıkardı doktor bilmem.doktorunuz bakmadımı size

inanna daha erken yaa vermesen daha iyi olur sanki..zaten ilk başta çay kaşığıyla başlıyacağız vermeye çocuğun düzenini bozma..bidaha oldumu o siyah şey peki..ben ne olduğunu bilmiyorum..

elagülce bende çok tatlı yiyorum allah sonumu hayırede kafamçokkarıştı

kızlar ekinsu yok 2 gündür yada ben görmedim,bişeymi oldu acaba

inanna benim kızımda parmağını deli gibi emiyo dr karışma sakın bırak emsin dedi bende karışmıyorum
bide eskiler parmağını emen bebek iyi gelişirler derler

gülce hosgeldin....
zeynep gecmiş olsun....
inaysa benim oglum 620 gr calmış 15 gün sonra kontrolu var bakalın nolcak

zeynep geçmiş olsun,allah korumuş.
aşık diş kaşınmaya başladıktan bir iki ay sonra ancak çıkıyor,ilk kızımda 4 aylıkken kaşınmaya başladı,7 aylıkken çıktı.

bizimki iki gündür memede uyuyo bırakınca uyanıyo şimdide mememde ööööööööööffffffffff belim koptu....

bende merak ettim ekinsu yu onat cok aglıyo demişti en son umarım problem yoktur ...
forumda 2000. mesajım :hooray::içelim::enbuyukkk::nazar::roflol:nice 2000 lere hep birlikte....a.s.

zeynep geçmiş olsun,allah korumuş.
aşık diş kaşınmaya başladıktan bir iki ay sonra ancak çıkıyor,ilk kızımda 4 aylıkken kaşınmaya başladı,7 aylıkken çıktı.

bizimki kaşınmıyor bile doktor ağzına bakınca söyledi.bu ay da bakalım ne diyecek hala aynı fikirde mi??

ay bende odasında yanlız yatıracağım bu gece.en az bizimki 5 kez kalkar ama bir deneyeceğim.odasinde yataklı kanepe var ben orda yatıyorum.kocamı özledim bu gün kararlıyım...daha önce bir gün bile ayrı yatmamıştık kocişle hatta ayrı koltuklara bile oturmazdık.aynı okuda da çalışıyorduk siyam ikiziydik anayacağınız..

doktor bişi demedi yani emmesi normalde çok sinirlenio bazen ama yarın bi daha gidelim bakalım ..
tabi yarım kaşık bi kaşık vercem biliorum da ne bilim çok hoşuma gidio onlar bi de ekim ya da kasım anneleriydi heralde bu ek gıdayla ilgili bi başlıkta okuduklarım düşüncelerimi biraz değiştirdi.bizim aldığımız her şey hormonlu ama milupa(her marka diil)organik üretilio!!
kaşındıktan bikaç ay soona çıkıosa normal o zaman bööle delirmesi bizim zillinin:)
ağlamaya başladı:KK43:
montecim tebrikler:))

monte satında 2000 ci mesajında kutlu olsun...
sen de benim gibi yemek yapmamak için bir bahane buluyorsun.))) bizim kocişlerin ikisi birden kaçmasın..ben bu gün yaptım he he he:))) en son ne zaman yaptığımı hatırlamıyorum ama...

X