2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar bişey sorcam kızım doğduğunda ilk primayla basladım poposu hep kırmızıydı daha sonra molfixe geçtim şimdiye kadar memnundum ama 1 2 haftadır poposu yine krem sürmeme ragmen hep kırmızı molfix basta alerji yapmayıp şimdi yapabilir mi değiştirsem mi acaba bezi[/QU
ebser bezden olduğuna eminmisin,ıslak mendil yada pamuğu değiştirdiysen ondanda olabilir.

slm kızlar bişey sorcam kızım doğduğunda ilk primayla basladım poposu hep kırmızıydı daha sonra molfixe geçtim şimdiye kadar memnundum ama 1 2 haftadır poposu yine krem sürmeme ragmen hep kırmızı molfix basta alerji yapmayıp şimdi yapabilir mi değiştirsem mi acaba bezi

cnm aslında ben primadan memnundum. Ama hamileyken molfix alıp stok yaptığımız için molfix e geçtim ve ondanda memnunum...

enel linay pembe maşallah bebişlerinize(size de tütütütütütü):)
pembe odasında yatırıomuş ya başka var mı bebeği odasına yatıran, aslında bizimki tam buna uygun formatta, karanlık olnca uyuyo hiç ışık yakmayınca acıkınca mıkırdanıyo başka uyanmıyo ağlamıyo gece, telsizi koyuyoruz mesela gece bizim odaya yatırıoruz onu biz salonda tv izlioz yavaş yavaş yatağına geçebilir ama öyle de emzirmk için kalkmak dert
inanna ben buluşurum ama anadolu yakasına gelirsen çok uzağım karşıya, izmit daha yakın:)

canım benim kızımda odasında uyuyor hastaneden döndüğümüzden beri hemde.odasında eşyaları dışında bide koltuk var bakımını emzirmesini orda yapıyorum rahat oluyo.

slm kızlar bişey sorcam kızım doğduğunda ilk primayla basladım poposu hep kırmızıydı daha sonra molfixe geçtim şimdiye kadar memnundum ama 1 2 haftadır poposu yine krem sürmeme ragmen hep kırmızı molfix basta alerji yapmayıp şimdi yapabilir mi değiştirsem mi acaba bezi[/QU
ebser bezden olduğuna eminmisin,ıslak mendil yada pamuğu değiştirdiysen ondanda olabilir.

ılık suyla pamuk kullanıyorum ve değiştirmedim hiç bu bez bitesiye gecmezse bezi değiştrcem artık

bende ilk 3 ay çalıştım sayılır benim de çok bulantım oldu 6-7 kilo zayıfladım o derece yani. o 3 ayın yarısını da gitmemişimdir zaten. sonra bana ücretli izin verdiler :) bebek doğana kadar maaşımı aldım ama malum kriz yüzünden maaşta gitti işte senağlama işe pek üzülmedim zaten çalışmak istemiyordum kaydirigubbakcemile3

ben de öle kilo vermiştim çok zordu valla ,yarısını bile ii gitmişsin:hooray:
ben de hiç çalışmak istemiorumdelikafadulden

selamlar kıslar biz geldik oğlum 3 haftada 400 gram alabilmiş yani en alt sınırdan alıyor iki hafta sonra bir daha ölçeceğiz ona göre bakacağız artık ay anlatamıyorum ben bu bebeğinn emmediğini bunlara yaa

nie anlamıo bu dr.lar emmediğini yaw??süt yok diil kii bak şimdik dünür ben de bu işi anlamadım..ne dio??:eek:klava:

kızlar valla evde bebeği bırakıp işe gelmek çok zor..sizler şanslısınız biraz büyüyünce çalışırsınız..
2 gün bile zor geliyor bana..

hera gelinliğin çok hoşmuş :)

inaysa geçen gittiğinde de 3 hafta dediler şimdi yine 2 hafta sonra bakalım diyorlar nasıl iş bu yaa..
sen yinede hiç değilse bir öğün mama ver canım yaa yazık yavruşuna..bu doktorlarda çok biliyorlar zaten herşeyi..

oo tribün kalabalık herkes dinlenme pozisyonunda galiba benimde oğluş uyanmak üzere gideyim artıkın

valla linay hiç kilo almıyor değil azda olsa alıyor ya ondan sanırım böyle takip istiyolar mamayı alıpta emmeyi iyice bırakmasından korkuyorum yoksa evde bir paket mama var hiç açılmamış ama ne bilim iste sütümde var mma vermim diyorum acaba gündüz bir kere versemmi kıs ikilemde kaldım şimcik iyice

kız dünür başka yokmuydu isteyecek bişey anam kilosunca altın demişsin şimdi ki kilosu mu büyüyünce mi kaydirigubbakcemile3

dünürcüm tabiki şimdiki kilosu,okadarda acımasız deiliz canımm.
kız korkma benim kıs narin mini mini bişisırnaşık şey anasının kızıı.yerimseniben

inaysa canım sütün varkende mama vermek dokunuyor insana haklısın yani..sen yinede sütün sağıp kaşıkla biberonla neyle alıyorsa vermeye çalış canım..zor olacak senin için ama..

selam kızlar ...
geçmişi fazla okuyamadım:1no2: inaysa mamayı gece versende aç kalmasa paşan biçok kişi hatta süt sağanların çoğu öyle yapıyo :ecrin_bebek:

dünürüm bence de mama ver biraz ,öle yapılı damat isterim ben:))
montecim o anlatıma bulman mutlu etti beni:))
ben primayı hiç sevmedim,yaşasın molfix:))
kızlar şu kakadan çıkan siyah ip gibi şeye yorum yapmadınız ben araştırıorum da dooru düzgün bişi bulamadım,var mı bilginiz??
bi de ben şu kavanozdaki mamalara çok özeniorum bi tane alıp versem ne olur 4 ay için olanlardan?

X