2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlarrr merhaba ben geldim artık işede başladım kuzucuuğumdan ayrıldım senağlama devamlı girebileceğim siteye :sm_cool: :teytey: :dance:

kaçmaz ama çok çapkın bu oğlan, baksana balımınki çok saf sürekli gülüyo yawrum, aramızda kalsın ben içgüveysi istiom ondan biraz ağır olsun, benim kız çok cadı zaten bi ewe bi huysuz yeter,ama tabi bi kızı bin kişi ister bi kiişi alır, aşık senin oğlana sor bakim nolcakmış büyüynce ona göre düşünelim

bak sen doorusun aslında biz hemen verdik??
iç güveysi olayı benim de aklımda nası veririm kızımı ben yaa:KK43:(

31 martta işten ayrıldım ben ,SATım 1 nisan:)))
iiki çıkmışım o kadar bulantıya çalışılmazdı zaten..sen??

alisha demek benim oğlan saf ha:)) benim oğlum neşeli ve mutlu eşini mutlu eder baksana sürekli gülümsüyo

bu arada kızlar bir zayıflama formülü buldum herkes faydasını görmüş denicem bende.göbek kalmadı ama şu popolar öylece kaldı pantolonlarım olmuyor.

yok alisha içgüveysi olayı bize uymaz.ayrı olsunlar mutlu olsunlar...
beyimiz daha karar vermemiş ne olacağına...

alisha demek benim oğlan saf ha:)) benim oğlum neşeli ve mutlu eşini mutlu eder baksana sürekli gülümsüyo

bu arada kızlar bir zayıflama formülü buldum herkes faydasını görmüş denicem bende.göbek kalmadı ama şu popolar öylece kaldı pantolonlarım olmuyor.

ay çok merak ettim formülü benim hala beş kilo vermem lazım

teşekkürler canım ya nasılsınız neler yaptınız ben yokken ay çatladım valla çok merak ettim hepinizi

neymiş formülcokacimcoook
benim göbek de var popo da,hatta bacak kol gıdı:uhm:

ayyy evet oldu size kızımın resmini göstermek istedim maşallah deyin kızlarrrr kaydirigubbakcemile3

X