2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Slm. Doğum günü gelen geçen tüm 2009 Meleklerinin doğum günü kutlu olsun...

Aybüke hanımda hasta. Balgam var diye balgam söktürücü kullanıyoruz buda öksürük yapıyor tabi. Geceleri çok kötü öksürüyor, bademcikleri kızarmış. İltihap yok ama olabilirde bu gidişle...

Tüm hasta afacanlara acil şifalar...

merhabaa..
ezgicimmm nice senelere bebeemmm..iiki doodun:))
hepisinin sağlıklı,şanslı,mutlu,başarılı,huzurlu..hayatları olur işallah:)))

Bugun bizimde dogum gunumuz :) derya dogum ezginin dogum gununu kutlarim.nice mutlu saglikli senelere..
Bizim kiz bugun oglene kadar 6 defa kusu.camasir yikamaktan canim cikti.ustune koltuk ve hali temizleme oldum valla.. Neyse ki oglen uyandiktan sonra kusmadi yoksa goturecektik dr.a. Sanirim asist iciordu o yapti. Surekli bogazim aciyo deyip durDu. Hasta olmasalar keske hic. İndanin omrunden omur gidio :KK43:

Bugun bizimde dogum gunumuz :) derya dogum ezginin dogum gununu kutlarim.nice mutlu saglikli senelere..
Bizim kiz bugun oglene kadar 6 defa kusu.camasir yikamaktan canim cikti.ustune koltuk ve hali temizleme oldum valla.. Neyse ki oglen uyandiktan sonra kusmadi yoksa goturecektik dr.a. Sanirim asist iciordu o yapti. Surekli bogazim aciyo deyip durDu. Hasta olmasalar keske hic. İndanin omrunden omur gidio :KK43:

nice yıllara canım.... gecmiş olsun ayrıca tüm hastalara...

selam...
geçmiş doğumgününüz kutlu olsun ezgi,ece,onat iyiki doğdunuz:))çocuklarımızla nice yılla inşallah
bende çok kötüydüm yılbaşı berbat geçti soğuk algınlı ama şimdi iyim:)
hatice biz cumartesi kısmetse gelicez duru sürekli sayıklıyo biz ece ye gidicez diye :))

merhabaaa...
canımm nice mutlu yıllara:)))veee çoooook geçmiş olsun,belki de ilaç mide bulantısı yapmıştır:KK43:(

Tesekkur ederiz kizlar..cok Memnun olurum gulce. Ece de gunleri sayiyor cok hosuna gidecek eminim. Zaten dogum gunu pasta mum deyince sevmeyen cocuk yoktur..

Sagol duygu. Asist balgam sokturucu bi surup, balgam cikaramadigi icin kustu saniri. Biraz fazla kustu bu dEfa. Neredeyse her bogaz engeksiyonunda bir iki kusar ...cok halsiz bisey yiyip icmiyoda :KK43:

Merhaba Sevgili Ocak Anneleri
Bir Gülümseme Bir Hayat ! Adı altında bir sosyal sorumluluk projesine başladık. Sizler annesiniz en duyarlı üyelerimizsiniz. Gelin bu projede elimizden tutun, kırmayın bizi anneler ! Bakın bizim aldığımız 2 tekerlekli sandalye sahibini buldu. Biri 12 diğer yavrumuz ise daha 8 yaşında. Sizler annesiniz gelin 'bir gülümse bir hayat' sayfasına (http://www.kadinlarkulubu.com/portal/bir-gulumseme-bir-hayat) sizin logonuzu altında kalbinizle koyalım ! Altına Yazalım Ocak Anneleri, bu kalp Ocak Annelerinin kalbidir ! Yazalım .....

Kampanyaya Katılan Gruplar :

* 70-79 Kilo Diyet Grubu
* Makara Kukara Geyik Başlığı
* 2011 Gelinleri
* BURADA SİZ OLMAK İSTEMEZMİSİNİZ ?

Sorularınız için ....

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-pro-uyelik-kart-hakkinda/494563-gulumseme-hayat.html

geçmi doğum gununuz kutlu olsun ezgi
çok fazla geçöişe bakamadım benım de uafak oğlum hasta kaç gecedır uyuyamıyoruz genız akıntısı var ilaçta verıyorum ama rahatlamıyor kış kapıdan bır daktırdı bır baktırdı bıze hastalıklarda.....
kızlar bız bıraz kombıyı yükseltsek bızım ufaklıklar yorganları üzerlerınden atıyorlar tamam yükseltmeyelım desen bu seferde soğuk
sız ne yapıyorsunuz şu üst açma olayında

Hasta olan bebişlere geçmiş olsun.Doğum günü geçen tüm bebişlerinde doğum günleri kutlu olsun, mutlu sağlıklı , uzun bir ömür onların önünde olsun.

Geçen sene egehan da çok açıyordu üstünü, bizim burada kombi olayı filan yok, çok soğuk olursa ufo ya da klima çalıştırıyoruz.Ben geçen sene üzerine uyku tulumu giydirmiştim, çokta rahat etmiştim. Onu tavsiye edebilirim sana.Üstünü açmış açmamış önemli olmuyordu uyku tulumu ile.

Ama bu sene klimayı ve ufoyu çalıştırmayı bıraktım. O da üstünü açmayı bıraktı:))))

Doğum gününüz kutlu olsun deryacım:))))Hiç birşeyden mutlu olmuyorlar aslında...Tam çeyrek ergenlik:))))
Nice mutlu, sağlıklı güzel yıllar dilerim küçük prensese.Benim yerime öp annesi onu.
Dünde onatın doğum günüydü.Onatında doğum gününü kutluyorum, uzun sağlıklı ve mutlu yıllar geçirsin inşallah o da.

tşk edeerim.... onatcığımızıda öpüyoruz annesi hani doğum gunu fotografları...

onatçığımında doğum günü kutlu olsun nice yıllaraa

mutlu yıllar eziye nice mutlu yaşlar geçirsin kuzucuğun deryacım

onaatında doğum günü kutl olsun annesi.Allah ayırmasın hiçbirimizi ömür boyu

Slm. Doğum günü gelen geçen tüm 2009 Meleklerinin doğum günü kutlu olsun...

Aybüke hanımda hasta. Balgam var diye balgam söktürücü kullanıyoruz buda öksürük yapıyor tabi. Geceleri çok kötü öksürüyor, bademcikleri kızarmış. İltihap yok ama olabilirde bu gidişle...

Tüm hasta afacanlara acil şifalar...

selam...
geçmiş doğumgününüz kutlu olsun ezgi,ece,onat iyiki doğdunuz:))çocuklarımızla nice yılla inşallah
bende çok kötüydüm yılbaşı berbat geçti soğuk algınlı ama şimdi iyim:)
hatice biz cumartesi kısmetse gelicez duru sürekli sayıklıyo biz ece ye gidicez diye :))

Teşekkür ederiz kızlar çoook sağolun hepinizi öpüyoruz

Ecenin, Ezginin de geçmiş doğum günleri kutlu olsun

Hepiniz yeni yılınıda kutluyorum kaç gündür giremediğim için ancak şimdi yazabiliyorum umarım bu yıl herkese sağlık dolu mutluluk dolu neşe huzur dolu olur

merhaba..
canım geçmiş olsun:KK43:(
ya nil de üzerini örttüğüm an açıo,terliomuş:KK43:(valla sıkıldım ben uyku tulumı almış babaannesi ama 2 kere giydi sadece,sıkılıomuş:KK43:(bu kız üşümüo ben anladım ve artık çok takmıorum..

DOĞUM GÜNÜ GELİP GEÇENLERE MUTLU SENELER DİLERİM..

kızlar çağan hala öksürüyo. geçen bi arkadaşım kara turbun suyu iyi geliyo demişti. bugün kara turp bulup aldım ama suyunu içiremedim hatta kendim denedim ben bile içemedim. nette araştırdım şöyle bi tarif var. turbun içini oyup kabak içi gibi içine iyi bi bal ile doldurup ağzını yine turbun üstten kestiğiniz parçasını kapatın. 24 saat dinlendirip günde 2-3 tatlı kaşığı balı yiyin diyo. çocuklara yarım tatlı kaşığı vermek daha doğru olur diye düşündüm. yarn deniycem inşallah iyi gelir. sizinde aklınızda olsun denemek istersiniz belki. okuduğum forumlarda hep iyi yorumlar vardı..

Günaydınlar,

Serpil bende duymuştum onu ama hiç denemedim.Geçmiş olsun bu arada.Çabucak atlatsın paşa.

Bugün bizim doğum günümüz var:)))) Ama cumartesi günü yapacağız.3 yaşını doldurdu bizim sıpada,3 yıl önce bu saatlerde hastanede doğumu bekliyordum:)))

Son düzenleme:
Merhabalar,

Ece, Ezgi ve Onat'ın geçmiş doğum günleri kutlu olsun, Allah hayırlı, güzel bir ömür nasip etsin. Kızlar Aslı'da sürekli hasta bir gün ateşli ertesi gün bişey yok, 2-3 gün sonra yine aynı. Geniz akıntısı ve öksürük değişmezimiz. Ben de geçen hafta bir gribe yakalandım ama grip demek imkansız, tüm eklemlerim ağrıdı, hala burun tıkanıklığından uyuyamıyorum, dr. verdiği ilaçlar hiç fayda etmedi, geçirenler 3-4 hafta sürüyor diyo....

X