2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Derya cok iyiymis ... Benim esimde pilot olmak istemis annesi istememis. Belki kizi olur plot :)

ben ezginin
bir galatasaray lisesine gitmesini çok istiyorum birde pilot olmasını :))) buraya çok pilot gelip gidiyor hepsinden fikir alıyorum nasıl bir yol izlemem gerektiği ile ilgili... bugun de bir pilot geldi artık yaştan emekli oluyormuş... ogluda pilotmuş... oğlunuzu nasıl pilot yaptınız dedim :))) anadolu üniversitesi pilot yetiştiriyor ama o gitmesini istememiş... çünkü pilotluk sağlığın bitince bitiyor diyor... okula basladın 3 yıl okudun 4. yıl saglıgında problem çıktı okuldan atılırsın diyorr... o yuzden ogluna normal bir üniversite bitir pilot egitimi al demiş.. çok mantıklı... 4 yıllık üniversite ve ingilizce ile pilot olmak kolaylaştı.. ve ikinci kaptan olarak işe başlıyorsun 9 bin lira maaş 4 ayda bir çift maaaş... 6 yıl içinde kaptan oluyorsun 15 bin lira maaş ve 4 ayda çift maaş... 63 yaşında emekli ediliyorsun... emekli olmadan teklif yagıyor özel havayollarından...

Tamam şimdi anladım.Süpermiş o zaman. Eğer çocuklarımızda isterse bence yönlendirebiliriz:)))Hem hayatları kurtulur hem de güzel ve saygın bir meslekleri olur.Açıklamalar için sağol deryacım.

ah ah aklı 5 karış havada olucak o zamanlarda ama inşallah ister :))) burda tanıştıracağım çok pilot var... hem askeriyede harp okulunda hem thy de hepsi getir bize diyorlar :)))

allahım sağlık versinde hepsini bahtlarıda guzel olsun... bizde bir yol çizelimde belki dinlerler isterler...

serpilcim çok geçmiş olsun bu tarz düşüncelere dalman normal dediğin gibi bide etkilişimi bilince bende apandist amelyatı için masaya yattığımda çok kötü oldum sezaryende bi amelyat ama gözümü açınca bebeğim yanımda dedim ama bunda Allahım dedim hayırlısıyla kaldır bu masadan evlatlarımı benden beni evlatlarımdan ayırma dedim ve hep dualarımın başında derim onları bizleri bizleri onlardan ayırma eşimi başımdan eksik etme anamı babamı ailemi koru derim sıralı ve hayırlı ölüm ver derim hayırlı ölüm olurmu demeyin eskiden ananem derdi tuhaf gelirdi şimdi anlıyorum ne demek istediğini
ara ara geliyolar banada ya çocuklarıma bişey olursa ya eşime bişey olursa ay Allah sonunu benzetmesin eşimin en büyük abisininde iki kızı varmış 35 yaşında vefat etmiş ya benzerse diyorum tövbe tövbeee
ayyy serpiiiil neler düşündürttün yaaaa
teşekkürler accu ve meral inşallah vaktinde alırız kucağımıza

kızlar hepsini okudum ama şimdi hepsine cevap yazamıycam şaşkınım gerginim.
yarın ameliyat olcakmışım ani bişey gelişezse tabi. gecenin bi vakti bile alabilirler ameliyata. normal hastalığımın dışında birde fıtık büyütmüşüm belimde fıtık çok büyükmüş aniden sinire bası yapmaya başlamış. dün öğlen birden ayağım uyuşmaya başlayınca sevk almaya karar vermiştim. iyikide almışım fellç olup gidebilirdimde. neyse bugü m mr çekildi fıtık çıktı ayağım düşmeye başlamış uzun zamandır böylesini görmemiştik dediler neyse işte yarın öğlen amel. var. dua edin benim için. bide adet oldum yaa oda çok gerdi beni rezil olcam yarın

kızlar merhaba
Serpilcim geçmiş olsun canım umarım bir an önce iyileşirsin
Bende pasiflora içmeye başlıcam yarın sakinleşmeye ve rahatlamaya ihtiyacım var birdenbire çocuğa patlıyorum birden sinirleniyorum sonrada kendimden nefret ediyorum oğlum için birazcık daha iyi olmak istiyorum onunla sakin sinirsiz stressiz günler geçirmek istiyorum offf

Serpilcim çok geçmiş olsun ben tam ayrıntıyı bilmiyorum ama bel fıtığı ameliyatından mı bahsediyorsun canım ya umarım herşey yolunda acısız ağrısız geçer biter dualarımız seninle canım

çok geçmiş olsun serpilcim Allah beterinden saklasın
ahhh emelcim bu pasiflora emzirirken içilebiliyomu acaba bende çok gerginim bu ara

akkah sağlığımızı eksik etmesin bidaha dakafama olur olmadık şeyler takarsam bu haftadan tezi yok eve trmizlikçi başlıyo nerde akşam orda sabah kimseyi takmıycam kendimi paralamıycam ayy felç olsaydım nolurdu bizim hastanedekilerle inatlaşıp nerdeyse sevkte almayacaktım dün hastane de de acaipşeyler yaadım bundan sonra salon kadını çizgimden çıkıyorum hahahaaaa

bencede serpilcim tut bir yardımcı kendine haftada 2 gün yarım gün gelse sana yeter uğraşma şu temizlikle artık kendine yazık bak

$DSCF2059.jpg
doğumgünümüzden Ece ve Naz

Son düzenleme:
valla öyle sizde kendinizi sıkmayın hiçbişeye
buda bana kapak olsun
kocamada kapak olsun
valla bravo sana ne dayanıklı kadınmışsın diyo
artık nazlı kadın olcam yapabilirsem tabi
iki gün sonra fikrim bozulursa hatırlatın bana

tamam serpilcim biz hatırlatırız sana bu arada doğum günü fotolarını yüklüyecektim büyük geldiler olmadı yaa

şaka yapmıştım emelcim ama yinede sağol
çık serpilcim çık arada cazgır olmak lazım kendinide paralama artık evde

nazo psikiyatristlerin önerdiği bi çay var. deneyen arkadaşlarım var fayda gördüler.
doğanın strese iyi gelen çayı varmış adını hatırlamıyorum üzerlerini okuyun markette emziren annelere veriyolar onu

yok canım gittiler bide grip olmuş üstüne ama yapacak bişey yok yarın gelcekler

hep aynı sahne çağanın doğumunda da böyle olmuştu

X