2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkesin yeni yılı kutlu olsun... mutlu saglıklı guzelliklerle dolu bir yıl olsun inşallah....

cagan hastalanmış ama şirin olmuş çok tatlı olmuşytur eminim annesi fotograf koy bize....

nilin doğum gunu kutlu olsun..... mutluluklar prensese...herşey gönlünce olsun....

meralcim yeniofisin hayırlı olsun....

herseyi okuyamadım...kusura bakmayın nolur.....

ezgi 1 haftadır hasta evdeydik işe gitmedim... bilg girme fırsatım olmadı hiç.... şimdi daha iyi ama öksürük kaLDI...

ay kızlar 2 gündür girip yeni yılınızı kutlayacağım ama ne yazık ki pc'yi açmaya bile fırsat bulamadım, yeni yıla bile yorgunluktan uyuyarak girdim. Hepinize sağlıklı, sevgi ve huzur dolu, bereketli bir yıl diliyorum.
Hatice geçmiş olsun, umarım ameliyatlık olmaz.
Çağan ateşlenmiş, umarım şimdi iyidir, kreş oldukça etkiliyor, Aslı'da dün ateşliydi, salya sümük geziyor. Sabah baktım biraz iyi , gönderdim kreşe ama aklımda onda.

sizede çok geçmiş olsun... şu kışı hiç sevmiyorum ya...

Accu derya çok geçmiş olsun hep hasta bu çocuklar neden böle ya biz eskiden dr nedir bilmezdik şimdi ayda 1 dra gidiyrz

meralcim yeni ofisin hayırlı olsun

çok geçmiş olsun canım yaa hakikaten talihsizlik olmuş. ne olursa olsun bıçak altına yatmak zor gerçekten bu son olsun inşallah.

kızlar derya yok uzun zamandır meral sende telefonu vardır herhalde. bi arasan ya merak ettim bi hal olmasın başlarında. allah korusun.

kızlar hepimizin yeni yılı kutlu olsun. 4 yıl önce 2012 mardukla randevu diye bi kitap okumuştum. bilirsiniz. maya takvimine göre 2012 dünyanın sonuydu. o zamanlar ooo daha çok var demiştim aha 2012 de geldi çattı. ben stres oldum yaa........inşallah huzur barış dolu yıllar olur öönümüzde..

geldim canım hastalık tabi ne olsun başka :KK43:(( meralcim aramışta bende duymamışım zaten... kayıtlı olmayan bir numaradan aramışsın meralcim sanırım ... sonra mesajını görünce baktım senmişsin...

ezginin hastalığından kafamı kaldıramadım... hem atesşli hem kulagı agrıdı hem kustu..iştah zaten sıfırdı... bir hafta bir ay gibi geldi... şuanöksürük kaldı yine götürücem dr...

Accu derya çok geçmiş olsun hep hasta bu çocuklar neden böle ya biz eskiden dr nedir bilmezdik şimdi ayda 1 dra gidiyrz

meralcim yeni ofisin hayırlı olsun

sağol canım... gecen yıl daha beterdik her hafta dr giderdik... bu yıl yine iyiyiz...

Yeni yılınız kutlu olsun tekrar kızlar.
Günaydınlar yeni bir haftadan.

Sağolun kızlar hepinize. İnşallah hayırlı ve bol kazançlı olur:))))

Geçmiş olsun deryacım size de.Çocuklar havalardan ve salgınlardan kafalarını kaldıramıyorlar.İnşallah bir an önce atlatırsınız hayatım.
Aradığım telefon numarasını da kaydet deryacım.O da benim hattım.

Teşekkürler kızlar. Ezgide çok hastalanmış, yavrular nasıl da dayanıklılar, yemiyorlar, o kadar ilaç alıyorlar ama azıcık iyileşince enerjilerinden bişey eksilmiyor, Allahım hepsini korusun İnşallah dermansız dert vermesin....

merhaba...
ben de yazamıorum kaç gündür..ilk sayfayı okudum nazocum ben sana geçmiş olsun dedim mi:KK43:(??
çağan!a ezgiye,atladığım varsa herkese geçmiş olsun..ben de şirinin fotosunu istiorumm..:))
2012 bize huzur,şans,sağlık...getirsin işallah:))

Hasta olan tum bebislere gecmis olsun. Biz de antibiyotik iciyoruz.
Gecen gun eceyi anaokuluna goturdum oyun grubuna gondermistim daha once,hic garipsemedi hemen oynaya basladi . Bi yarim saat oynadi hadi gidiyoruz dedim nasil yalvariyo anne gitmeyelim hep burda kalalim :)) dedim hep soruyorum oyun evine gitmek istermisin diye hayir diyordun. Hii yanlis anlamisim anne gitmek istiyorum oyun evini cok seviyorum diyo :) aslinda simdi tam zamani ama gonderemicez... Bu hafta sonu dogum gunumuz var nasil hevesli mickeyli pasta yaptiriyorum inns begenir aylardi istiyo..derya sizide beklerim bu cumartesi saat 3 te ..diger kizlar da gelicek bi aksilik cikmazsa ..

nazo çok geçmiş olsun benımde ıkıncı doğumdan sonra olmuştu sneın kadar sanşlı değildin
loğosa loğosa gezmedığım hastane kalmamıştı korkudan ağrım falan da kalmıştı :)))
aklım hep evde bıraktığım yavrularımdaydı
inşalllah hemen toparlanırsın
hasta olan tüm çocuklara geçmiş olsun
sepril fırsat bulursan uykucu şirinin resmini bende gormek ıstrerım
2012 de bütün güzel likler bızleri bulsun kuzucuklarımız hiç hasta olmasın

annem geldi kendi biz çağırmadık. gelcem bir hafta çağana bakcam dedi. iyi gel dedik. pazar gün aldık geldik.bugün evdeydiler. gece yine uyumadık tabi hep öksürdü durdu sabahta 10 da uyanmış iyi oldu kreşe gitmediği.
derya sana yani ufaklığa accu sanada geçmiş olsun. allerjik diye gittim haftasonu royalin halılarını aldım inşallah işe yarar yorganıda kaldırdım. allerji lacı verdi doktor ama bi fark yok.
kreşten fotolar gelmedi daha gelir gelmez koycam evde giydiremedim bi daha çok yorgundu istemedi eşim cebi ile çekti ama bi deniyim bakıyım

derya bende meraklandım kadro eksilip duruyo sende mi vazgeçtin buralardan dedim..

alerji için bu yasta sadece bir kan testi yapıyorlar neye oldugunu bile anlayamıyorsun... sadece alerjik bünye cevabını alıyorsun...

annem 50 yasında alerji testi yapalım dedi dr... sürekli tıkanıyor öksürüyor diye... iki koldan test yapıldı 84 tane şeyeydi sanırım hayvan yiyecek toz vs... o yapılanların hiçbirine alerjisi çıkmadı... sadece alerjik bir bunyesi oldugunu söylediler yine...

odaya hiç halı koymamak lazım aslında tüm peluş oyuncakları çıkaracaksın... suru su ile temizlik yapacaksın... camasırlarda yumuşatıcı kullanmayacaksın...

bir arkadaşımın oğlu bizimkilerden küçük bu şekilde yapıyorlar canım.... onunda deneyerek ögrenicekler neye alerjisi ıoldugunu

bu arada bugun bizim doğum gunumuz... kreste kutlıycaz..pamuk prenses gelicek.... bakalım bizim çeyrek ergen eglenecek mi :)))))))))

Doğum gününüz kutlu olsun deryacım:))))Hiç birşeyden mutlu olmuyorlar aslında...Tam çeyrek ergenlik:))))
Nice mutlu, sağlıklı güzel yıllar dilerim küçük prensese.Benim yerime öp annesi onu.

Dünde onatın doğum günüydü.Onatında doğum gününü kutluyorum, uzun sağlıklı ve mutlu yıllar geçirsin inşallah o da.

tşk edeerim.... onatcığımızıda öpüyoruz annesi hani doğum gunu fotografları...

bu arada bugun bizim doğum gunumuz... kreste kutlıycaz..pamuk prenses gelicek.... bakalım bizim çeyrek ergen eglenecek mi :)))))))))

mutlu yıllar eziye nice mutlu yaşlar geçirsin kuzucuğun deryacım

onaatında doğum günü kutl olsun annesi.Allah ayırmasın hiçbirimizi ömür boyu

X