2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

haklısın serpil süper oluyor organik organik
kadın şimdi fasülyeleri sökmüş oraya ıspanak ile marul ekmiş sağolsun:))
gel duygu gel ben hiç sevmem köyü ama
süpürge markası ise benimki philips marathon süper ötesi
kesinlikle tavsiye ederim

Günaydın kızlar, şimdiden hepinizin bayramını kutlarım, sanırım bayram sonrasına kadar giremem.Kızkardeşlerim geldi çarşamba günü, bayram sonun a kadar kalacaklar.Onlarla zaman geçiririken giremiyorum.

Bizler iyiyiz, sizde kendinize iyi bakın.

merhabaa..
hehe gelirim valla:))bakayım bi canım teşekkür ederim:))
meralcim tam bayramm olmuş ne güzel:))ii bayramlar canım..

merhabaaa..
arkadaşlarım zafer bayramımız ve şeker bayramımız hep beraber kutlu olsun:))

günaydın kızlar uzun bir aradan sonra hepinize merhaba, geçmiş bayramınız kutlu olsun

Burcucum çok geçmiş olsun üzüldüm gelinim için ama bence tüm hata kreşin

merhabaaa...
burdayım ben:)))
Allaahım burak hastaydı kuzuma geçti dün gece ateşlendi(mahsun oturdu tüm gün koynumda,seni çok seviyorum tatlım dio bana:))))
şaka maka büyüdüle riice eşşek gibi oldular:)))

hasta olan o ama seni svyrm tatlım diyende o. iyiymiş gerçekten..
kızlar çağan yaptığı ciddi bişeyin sonunda baktı işler kötüye gidiyo şaka yaptıımm diyip olayı topluyo. hayır değil mesela ceza vercem şaka yaptım şaka yaptım diyo ceza da veremiyorum öyle olunca. meseleyi abartırmı diye de düşünmeden edemiyorum açıkcası.
bide bu aralar korkular geliştiriyo. karşıdan karşıya geçerken çok panikliyo illa kucana al diyo. araba çarparmış. karanlıkta yatmak istemiyo.. kayıp balık nemoyu izledik çok hoşuna gitti bi kaç kez izledi son bi haftada. dün gecede izledi ama sabaha kadar canıma okudu. orda bi pelikan varya nemonun babasıyla doriyi ağzına alıp martılardan kaçırıyo bizimki tuttturdu telikan gelcek bizi de yiycek ben çok korktum anne sus konuşma telikan duyar gelir bizi yer diye gece bi kaç kez uyandı. büyüdükçe sorunlar da değişiyo. kreşin psikoloğu ile görüşeceğin fırsat bulursam napcaz bu korkuları diye. sizin bi tavsiyeniz olurmu diye paylaştım bunuda...

merhabaa..
hoşgeldin emellll:)
nerdesiniz yahu gerçekten,amma gezdiniz:))
Bursaya gittim bayramdan 10 gün önce bayramda da ordaydık haliyle uzun sürdü

geçmiş olsun bizimkide dün öksürmeye başladı

Onat da hemen gelip öpüyor apedersin anne ödüür diyeyim annne diyor naparsın şimdi bende tamam annecim diyorum şap diye öpüyorum kocaman , ceza vermek bu yaşta çok yanlışmış geçenlerde bir kreşe gitmiştim bakmaya orada söylediler şu an ilk ergenlik dönemini yaşıyorlarmış bu arada

slm kızlar gecmiş bayramınız mübarek olsun yazsam okuyamıyorum okusam yazamıyorum şimdi ikisini de hallettim umarım iyisinizdir ben yogun ve yorgunum metin cok akıllı uslu bir abii oldu ama kaan cok yaramazlastı dolap cekmece karıstımaca terlik altı yalama buldugu kırıntıları agzına atma ve abisine saldırıda bulunma da üstübne yok yemek yine en büyük sorun kısa bir tatile giitk güzel yiyen kaan da bıraktı yemeyi düşünün halimi
metin bu aya içnde geniz eti bademcik ameliyatı olucak kulagına tüp takılıcak gelişimi tamemen durdu boyu 88 kilo 11 inş. ameliyattan sonra düzelir yarın okul acılıyo cok mutluyum evde bommmlama noktasına gelmiştim arara rar fotolara bakıyorum sizinkiler kocaman olmus bu aradaelvin naz a gecmiş olsun tamemen okulun hatası 8 yıllık ögretmenim ufacık bişiy olmadı sınıfımda cünkü wc ye bile onları bırakıp gitmem ve 6 yas benim cocuklar bu senede sabahcıyuım ara rara metin ide götürcem cok erken cıkıyorum evdn uyanırsa tabii
deryaaa ezgininn bisikletli fotosu cok güzel

caganı da görmüştüm o da altın prens
sizler nasılsınız eler yapıyorsunuz özlüyorum ama giremiyorum
metin su aralar tv cok izlemeye basladı sizde durum nedir dvd yi kaldırınca bıraktı biraz sadece trt cocuk izliyo pepee keloglan sapkadaki kedi sid ile bilim filan ,bu aralar öldü takıntımız var atıyop kendini yereanne ben öldüm hadi öldücülük oynayalım filan biz silah hiç almadık tanıssın istemedik silahlı oyuncaklarla kalemlerden silah yapar oldu ne kadar korursan koru erkek cocugu işte dogasındas var neyse cok yazdım öpüyorum sizleri iyi bakın kebdinize

ahh filizcim kolaymı iki çocukla
bide ameliyat varmış sırada allah kolaylık versin. ama geniz eti varsa çocukların büyümesini çok engelliyo. bak farkı görürsün 1 ay içinde. bizimkinde oda yok ama oda büyümüyo. hala 18 ay kıyafetlerini giyiyo. önceden kıyafet alıyodum bbüyüdüğünde giysin diye beğendiğim şeyleri ama yalıkları kışa ancak giyebilcek 6 ay geriden gelince artık bıraktım günü kurtarmaya alıyorum. neyse büyüler herhalde.

valla emel sağol ceza konusunda uyardığın iin. geçende eşim çok kızdı yemek konusunda. biz sana bakamadık başka yere vercem seni orda bakarlar yersin büyürsün belki biz bakamadık bebek kaldın sen dedi. çağan saatlerce ağladı ben bebek diiilim beni bırakma başkasına ben sizi isterim dedi durdu. sonra bende eşime kızdım çocuğun psikolojisini bozma dedim. çağanlakonuşmasını sağladım. ( benim kocada çocuk gibi yemyo diye küsmüş konuşmuycakmış) sonra çağan kendine geldi. akşam ağlar sabah ağlar babam beni sevmiyo bırakcakmış diye.. o zaman karar verdim zaten üzülmesi daha kötü yememesindne zorlamıyorum tamamen bıraktım.......

merhabaa..
fifoş canım geçmiş olsun gerçekten önemli diolar geniz eti için sanırım nildede var ama kbb mı ilgilenio onunla??okulların açılmasına sevindim gerçekten kafayı dinlersin,yarın nilin okulu da açılıo valla iple çekiorum..
nil de çıldırtıo beni ceza yok biz de ama bazen sus srtık vala çekip gideceğim odada yalnız sabaha kadar ağlaya ağlaya uyumak zorunda kalacaksın diorum!!dem,n de çizdik,her gece uyuma zamanı çıldırıo ağlarken kustu halbuki tek yediği yemekti..yalnış yapıorum çoğu zaman biliorum serbest bırak diolar ama bazı konularda bırakamıorum ,gıcık şımarık bi çocuk olsun istemiorum bööle olunca da ilerde psikopat olur mu diorum!!annelik zor sanat!!
nil bi koyu var ya ona bakıo çok çizgi seyretmio onu da yeni keşfetti,kendi kanalı var,babay tv yi açabiler misin anne??geçen zaplarken kayıp balık nemo vardı,tam nemo dişçi de motora takıldı nil acayipp korktu,ama doktorlar dizisine merak saldı bu aralar,hadi ameliyat yapalım,die ameliyat yapıoruz devamlı,kesioruz dikioruss!!hakkımızda hayırlısı:)
emel gezdin geldin:))hoşgeldin:))onatımı öp kocamannnn:)))
fifoş ölüm biz de de var,ama öldü yazıkkk die..hata bende mi bilmiorum ,ölümü atlatmadım hiç(balıklarımız hariç)bişi olunca ölmğş annem diorum..tam bilmio ama kelimeyi bilio..

ölüm bizde de var. bende filiz gibi hiç silah almadım evdeki nide hiç görmedi ama bakıcımızın eşinin silahını görmüş. hatta adam işe giderken unuttu sanıp her sabah arkasından silahın yerini gösterirmiş bide orda arka sokakları izliyolardı onu izlemiş doğal olarak. eliyle silah gibi yapıp tak tak tak diyip vuruyo birilerini bazanda beni ödüdümmm diyip seviniyo. bide teslim ol diyo teslim olunca vuruyo oğlum teslim olunca alınıp tutuklanır teslim olmazsa vurulur diyorum ama işine gelmiyo bizimki teslim olanı vuruyo. arada kendini vuruyo kendini yere bi atıyo öldüm ben diyo allah korusun o her dediğinde benim içim cız ediyo valla bide güzel atıyoki filimlere vercem oğlumu.......
biz yine nemo izliyoruz bide güzel anlatıyoki sonra. nemoya babası gitme dedi. nemo gitti sona geldiler nemoyu aldılar uzaka götürdüler babasını dinlesin bi daha gitmesin uzaka öyle işte anlatıp duruyo....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…